Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:50




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2011, 14:26
Příspěvky: 108
Nový příspěvek VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Zdravíčko, uvažuji o koupi VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui jeho cena je necelých 5tisíc. Samozřejmně že se základem rozhodně nehodlám hrát a chci jí upgradovat. A pak jsou tu KOPIE od WELL nebo JG která je cca za 3500 tudiž rozdíl zrhuba 1500. Myslím si že Tokyo Marui má o něco lepší zpracování a že přidat 1500 asi cenu má. (Neříkám že mám peníze na rozdávání ale rád si zaplatím za kvalitu). Samozřejmně jej chci upgradovat. Jaký máte názor na upgrade od AIRSOFTPRO ? Podle videí na youtube jsme koukal že ASPRO docela pěkně prorazilo i do zahraničí a získalo tam svůj obdiv a své fanoušky. Avšak dá se na jejich výrobky spolehnout? Myslím to tak, že například u well dílů u L96 se mi stávalo že jednou vyletěla kulička daleko potom zase jinak apod... Samozřejmně velkou roli v tomhle hraje také Hlaveň. Avšak myslím zda udrží stále stejné FPS. (předpokládám že všechny upgrady od ASpro jsou na stejné "brdo" a tím pádem pokud je dobré na SVD mělo by kvalitativně odpovíat i ostatní upgrady. Dívám se na ASpro protože je vcelku cenově přijatelný... až se divím že je poněkud levný. Protože napčíklad za upgrade set od PDI se mi nechce dávat více peněz než za zbraň--- (kolem 5tisíc)
Jinak dále uvažuji o hlavni někdo je pro 6,01 někdo pro 6,03 předpokládám že u 6,01 je potom potřeba však jen dbát na kvalitní střelivo. nebo je mezi němi nějaký ukrutný rozdíl?

Jetě by mě zajímalo jaký je například rozíl mezi pružinami M170 a například pruřinou označenou jako 300% apod..

Vím že otázek je spousta ale raději je všechny vložím do jednoho tématu než abych zakádal dalších 100.

Děkuji mnohokrát za odpověď. Rád bych aby mi napsali lidi co mají s tímto praxi a né jen teorii.

_________________
G&P SR25 M150
̶V̶S̶R̶-̶1̶0̶ ̶P̶r̶o̶ ̶S̶n̶i̶p̶e̶r̶,̶ ̶T̶o̶k̶y̶o̶ ̶M̶a̶r̶u̶i̶
̶S̶V̶D̶ ̶D̶r̶a̶g̶u̶n̶o̶v̶
̶C̶A̶ ̶M̶P̶5̶ ̶S̶D̶2̶


25 úno 2016, 14:21
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2015, 02:05
Příspěvky: 122
Nový příspěvek Re: VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Psal si, aby psali lidi jenom s praxí a né teorií. Já mám oboje, tak rozdělím komentář do 2 kategorií a ty si vybereš čemu věřit:

Teorie:
Rozdíl, mezi 100% vyupgradovanou TM a JG je a) v ceně b) možnost vytahovat se. To je doslova všechno. Airsoftpro překvapivě dělají cenově velmi přijatelné díly. Sice nejsou nejlepší co seženeš, ale za tu cenu jsou dobrá koupě. Akorát nekupuj nejnovější Hop komoru.


Praxe:
Co se hlavně týče, je to nekonečná debata, ale osobně jsem pro 6.03mm. 6.01 je fajn do CQB, ale do sniperky bych jí fakt nedával. Jinak na kvalitě bude záležet víc než na průměru a většina kvalitnějších výrobců stejně dělá 6.03. Osobně jsem ve zbrani měl Orga Magnus 6.23 a i přes to, že můj systém měl k dokonalosi daleko, dosáhl jsem lepšího dostřelu a přesnosti než jsem u koho kdy (osobně) viděl. Co se délky týče, ideální je asi 430mm. Pokud chceš pružinu M170, tak určitě budeš chtít kuličky .43g nebo .45g. Pokud uděláš 100% kompresi, a použiješ kvalitní střelivo, kuličky poletí všechny stejně. Krom těch vadných.


25 úno 2016, 17:34
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2011, 14:26
Příspěvky: 108
Nový příspěvek Re: VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Teorii máš asi pravdu, Praxi asi taky... vím že o hlavních je toho napsáno spoustu kdysi jsem toho četl opravdu mnoho... akorát by mě zajímalo, jak jso u v tuto chvíli na tom značky? existuje seznam nějakých top hlavní?

_________________
G&P SR25 M150
̶V̶S̶R̶-̶1̶0̶ ̶P̶r̶o̶ ̶S̶n̶i̶p̶e̶r̶,̶ ̶T̶o̶k̶y̶o̶ ̶M̶a̶r̶u̶i̶
̶S̶V̶D̶ ̶D̶r̶a̶g̶u̶n̶o̶v̶
̶C̶A̶ ̶M̶P̶5̶ ̶S̶D̶2̶


26 úno 2016, 09:27
Profil
Četař
Četař

Registrován: 21 lis 2010, 07:49
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Mám zkušenost s ASpro dílama. Já jsem to měl na svojí mb01 a měl jsem 160 pružinu.Díly drželi v pohodě, po 2-3 tisích kulí nebylo žádný opotřebení.Kamarád na aspro dokonce jezdí se 190 a zatím bez problému.Co se týče hlavně tak mám zkušenost jenom s 6.03-prometheuskou a jako nemůžu si stěžovat.Kamarád ji měl taky v SVD a byl taktéž spokojen.Jinak viděl jsem i 6,01 pdi raven v akci a připadalo mi že každá lítá jinam,ovšem nevím jak to měl dotyčný člověk poskládaný a co všechno v tom bylo.

S VSR-10 zkušenosti nemám, vše výše se vztahuje k MB01.


26 úno 2016, 18:24
Profil
Nový příspěvek Re: VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Zdravim,rozhoduju se mezi jg bar10 a tm vsr10 pro sniper...ale podle tohohle tematu mam teda asi jasno v jg bar10 chci do toho dat komplet dily aspro a hlaven Prometheus.Nevim však jak s hopup komorou tu jsem chtel taky aspro ale slycham na ni špatný ohlasy..tudiž nevim jakou jinou hopku...PDI je 1700 to je moc drahý pro mě....diky za odpovědi


07 kvě 2017, 08:37
Desátník
Desátník

Registrován: 07 srp 2016, 19:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
pokud by jsi šel potom do kvalitnějších upgradů (pdi), a to se hlavně jedná o hlaveň, tak určitě Tokyo Marui.


12 čer 2017, 18:46
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 říj 2017, 17:59
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
cau ake mate skusenosti s Action Army ubgradom??


28 říj 2017, 18:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz