Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:27




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 04 dub 2017, 18:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
Kuk, trochu jsem si to tu prošel, no ukecal mě kamarád, ať dáme csko i v real life, parta lidí by byla.

Protože jsem cs go awper (a kemper, já rád někde číhat a čekat na kořist) a jako sekundární účel potřebuji zbraň ze hry do reálného videa parodie na cs go (karambit už mám :mrgreen: ), tak je volba jasná - L96 AWP. Horší je to s výběrem, předesílám, že od toho pro začátek nepotřebuju bůhvíco, ale mít aspoň schopnost dát jakous takous prdu aby člověk nebyl na bojišti úplně k ničemu. U Wellu mě vadí, že ty jejich sniperky podle všeho mají křivý hlavně a je to podle všeho dost o štěstí na kus jak se zrovna daný kus vyvedl. Otázka je - je SAG v něčem oproti wellu lepší? Kromě toho, že je o fous dražší? Nikde jsem totiž nenašel přímé srovnání a jediné v čem se liší, je cena.

Zvažuji tedy v dané ceně caa 4K LC01 upgrade verzi od wellu http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbra ... -od-detail (barva stock CS:GO) a nebo SAG L96 http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbra ... -au-detail (barva safari mesh skin CS:GO). Pistolku k tomu nějakou vyberu časem, deagly nejsou skladem a je dost problém sehnat i USPčko, glocka nebo P250 plynovky. Karambit nůž jak říkám, už mám, od smith and wesson, krásnej na otvírání krabic a točení v ruce :)

Pokud by se někdo "arcky" zbavoval, ideálně vymazlené, dejte echo, s nákupem pár dní ještě počkám


04 dub 2017, 21:23
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
Radši si to nejdřív u někoho vyzkoušej, protože nějaký takový prd za 5k rozhodně nebude střílet, tak jak v csku :D
A pozor, ikdyž ten nůž budeš mít, stejně nebudeš běhat rychleji.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


05 dub 2017, 11:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 04 dub 2017, 18:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
Myslím, že když budu mít v ruce nůž a awp na zádech, že rychleji (než když to bude naopak) poběžím :)

Jako rada dobrá, jenže není moc u koho, nějaké recenze na younoob jsem našel, ale žádné srovnávací :( A všechny vesměs typu unpacking nebo střelba na lopuch na zahradě na 20m, což mi řekne prd... A nebo když už to byla střelba reálnější, tak s neupgradovanýma verzema. Proto bych poprosil o radu, jestli někdo o nějakém přímém srovnání ví (google při napsání jedno vs druhé najde prd), nebo přímo vlastní. Děkuji předem.


05 dub 2017, 11:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
Toto je jeden z mála prípadov kde odporučím neskúsenému kľudne nákup z druhej ruky.
Pre tieto požiadavky a účel si vyber na bazare alebo armyburze nejaké "AWP" zájdi sa naň pozreť, vyskúšaj si ho, zjednaj cenu a kúp ho. Aj tak skončí na 99% časom tak isto a budeš ho posúvať ďalej.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


05 dub 2017, 19:00
Profil
Četař
Četař

Registrován: 04 dub 2017, 18:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
Tak projíždím nabídky no, problém je, že toho tam zase až tak moc k mání není, čekal jsem velkou záplavu zklamaných sniperů a našel jsem spíš jednotky kusů než desítky... A upgraded kousky aby člověk pohledal... Něco jsem naťuknul, uvidím, díky za tipy. Není teď ještě přeci jen moc brzo a blbá doba? Lovecká sezona sotva začala...


06 dub 2017, 08:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
sezona nikdy neskončila :roll:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 dub 2017, 19:27
Profil
Četař
Četař

Registrován: 04 dub 2017, 18:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
Tak na základě rad za něž děkuji jsem si vyhlídnul jednu second hand arcku v solidním upgradu, podívám se na ní a proběhne to s předáním a instruktáží k údržbě (rozborka, sborka atd), pružina tam přijde 160, nyní zbývá off-gun, vidím to na manual shotgun se 3 laufem aby to mělo nějakou šanci na hit a přitom to bylo blbuvzdorný. Plyn mě odrazuje náročností na zásobníky a údržbu i provozními náklady, eletrika je zase luxus na offg. Vidím to na http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbra ... 550-detail je to defacto XM1014 z cska. Akorát musím vymyslet nějaký průvlek na záda, abych ji moh vytáhnout na close combat a přitom se to dalo nosit, jinde než na zádech to nepotahnu. Any experience?


08 dub 2017, 15:51
Profil
Četař
Četař

Registrován: 04 dub 2017, 18:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Začátečník sniper - L96 "arcku" - jakou
Solved :) Jsem majitelem upgraded Warrior L96 ve full upgradu od ASPRO, vyměnil jsem akorát pružinu za GD M160, protože se 180 jsem fakt bojoval, a taky jsem se bál s tím střílet do lidí, a hop up gumičku. A jako offgun vybrán AEG USP.


07 kvě 2017, 14:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz