Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 17:39




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Slušná M4 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 22 srp 2017, 15:20
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Slušná M4
Zdravím chtěl bych se zeptat jakou by jste mi doporučili M4 do 7500kč.

Důvod je prostý protože bych se chtěl s celou Multicam výbavou vlézt do hranice 15000kč.
Protože jste mi bylo řečeno že G36 nejsou moc kvalitní aby mi ta zbraň vydržela několik sezon jen s minimálním upgradem požaduji tedy toto:

Stabilní výkon 140-1450ms, možnost přidělání mosfetu případně procesoru (pro naprogramování režimu střelby), nechci keymod protože to nevypadá jako vojenská m4 ale jako sportovní varianta,
Prosil bych doporučit značku a případně odkaz.


14 úno 2018, 19:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Slušná M4
Byť tebou tak by som tú G-36 nezavrhol len preto že niekto napíše že staré JG je šrot. Veď G-36ky nevyrába iba JG (a ja naopak viem o pár kusoch čo už majú za sebou aj 4-5 sezón a stále sú o.k.) Ak sa ti páči G-36 tak sa pozri na G-36ky od Specna Arms. Sú veľmi pekne spracované a ďalšie plus je že majú systém rýchlej výmeny pružiny po odklopení pažby. Niesom síce fanúšikom EBB ale to je vec čo sa dá lahko odstaviť.
Ak trváš na M-4 tak v tejto cenovej by som pozrel tiež specna arms, sú slušné a ešte ti ostane aj na upgrade. 140-150m/s (máš tam preklep) v základe ponúkne máloktorá zbraň ale dá sa na túto hodnotu dostať pomerne lacným upgrade.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


14 úno 2018, 22:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz