Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:55




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 ICS PAR MK3 VS APS ASR M4 KONFIGURÁTOR VS GP M4 MOE 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 22 srp 2017, 15:20
Příspěvky: 6
Nový příspěvek ICS PAR MK3 VS APS ASR M4 KONFIGURÁTOR VS GP M4 MOE
Zdravím rád bych se zeptal jaké máte skušenosti s těmito zbraněmi.
Zatím nevím pro kterou se rozhodnout?

ICS PARky se mi hodně líbí ale četl jsem tady že prý mají dělený mechabox což bude asi problém protože časem bych chtěl upgradovat na retro arms.
Dále jsem viděl že spousty lidí psalo ohledně kývající se horní části těla nevím co je na tom pravdy, nedá se to nějak eliminovat?

APS nejlevnější varianta ale prý kvalita nic moc zase se dá konfigurovat bez zbytečných dílu které jesm koupil už se zbraní.Opět bych do ní chtěl dát retro arms mechabox a ProWin hop komoru (do parky ne má ji dobrou už v základu) ale nevím jestli tam ten mechabox bude pasovat?

GP M4 MOE líbí se mi magpul tělo mechabox od retro arms a hop komoru ProWin jsem uvnitř taky viděl ale prý při výmněně plovoucího keymod předpažbí od shooteru prý nejde nasadit kvuli závitu který je moc ostrý prosím o bližší informace.


V airsoftu jsem středně pokročilý a sháním zbraň která něco vydrží a taky nějaký pátek bude sloužit (výměna kabeláže za jefftrona s mosfetem je samozřejmost + 11,1 v lipol baterie)

Za všechny odpovědi budu rád.


23 srp 2017, 11:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ICS PAR MK3 VS APS ASR M4 KONFIGURÁTOR VS GP M4 MOE
Můžu se zeptat, jaký chceš, aby měla zbraň finální výkon?
Já totiž pořád nevím co mají všichni s tím, že si koupí zbraň, která funguje a pak v ní vymění úplně všechno, aby se pak divili, proč jim dělá to, nebo nedělá ono O_o. Tak jen jestli ti nějaká polemika nad rádoby super mechy a komorami stojí za to...
Zrovna PARka je krásný příklad hotové zbraně, která zti v základu dává 130 m/s a s lehkou úpravou ti klidně dá výkon ke 150...

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


24 srp 2017, 08:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 30 led 2012, 13:38
Příspěvky: 118
Nový příspěvek Re: ICS PAR MK3 VS APS ASR M4 KONFIGURÁTOR VS GP M4 MOE
Alfréde tys to stále ještě nepochopil, pokud nemáš ve zbraní hliníkáč a CNC komoru tak nejsi COOL sofťák. To je v dnešní době prostě móda. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale jinak bych volil ICS MK3, mecháč je bytelnej, vydrží M150, má rychlovýměnu pružiny a v základu už slušný díly. Hlavně tělo je radost pohledět.

_________________
JG Magpul Tactical (150m/s)
TM AK47 (170m/s)
A&K SVD (182m/s)


24 srp 2017, 11:23
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 22 srp 2017, 15:20
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: ICS PAR MK3 VS APS ASR M4 KONFIGURÁTOR VS GP M4 MOE
Dobře asi půjdu do PARky ale zajímalo by mě jak to je tedy s tím kývajícím tělem o kterém jsem četl pořád se kýve nebo to byla jen nějaká série kde díly nerýsovaly a to že má parka tak dobrý mechabox že vydrží m150 tak to jsem nevěděl jinak od zbraně bych požadoval výkon 140 až 150ms.Určitě bude potřeba vymněnit kola a pružinu,dotěsnit,dále by mě zajímaly kteří výrobci dělají zásobníky aby pasovaly do PARek,viděl jsem že Pete-Air má zásobníky FROG které tam pasují ale nevíte někdo kdo je vyrábí, poto mby mě zajímala kompatibilita zásobníků UFC PMAG pasují tam?


25 srp 2017, 11:09
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 27 pro 2015, 13:15
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: ICS PAR MK3 VS APS ASR M4 KONFIGURÁTOR VS GP M4 MOE
Ahoj,

právě jsem se stal majitelem Parky - barva Tan, verze C - 10,5".
Střílela zatím jenom na zahradě, hrát jsem ještě nebyl. Ostatní zbraně nemám, třeba ti pomůže aspoň moje hodnocení parky. Uvádím věci, které většinou nenajdeš v dostupných recenzích.
První dojmy a fakta:
- horní a dolní část těla se nehejbe. Nic se nehejbe. Zpracování těla super. Jenom jsou na zbrani celkem tři odstíny tan (tělo, předpažbí, rukojeť+pažba+zásobník). Možná i čtyři, ta rukojeť je možná taky trošku jiná :-) Takže jsem volil černé doplňky, jinak by to bylo jak omalovánky. Není tan jako tan.
- je na ní nápis "MADE IN CZECH REPUBLIC" :-)
- zásobník (točák 300) se viklá, natáčí se v obráceném (a pro mě nelogickém) směru než zásobníky na AK. Celkově mě ten zásobník neuchvátil. Dnes mi dorazily tlačáky na 180, zatím nezkoušeno
- ICS doporučuje LiPo 11,1, mám ji tam. V pažbě málo místa, najít baterku co se vejde, je celkem problém a ani tak to není žádná hitparáda. Mosfet tam nemám, pokud se bude dávat, bude to chtít hodně laborování. Místo není. Kabely ve zbrani hodně tvrdý, špatně se ohýbají. Při nasazování a sundávání pažby se musí dávat hodně pozor.
- při použití 3S je nutné vyměnit pojistku 20A za 30A (je přiložena). Prodejce mi to neřekl, ta 20A vydržela asi 100 ran. Pak jsem našel info na webu ICS.
- osazení RIS věcí na předpažbí jde hodně blbě (spodní rukojeť, finger stop, dělené krytky). Zjevně nějaká nedohoda o rozměru mezi Čínou a Taiwanem :-)
- střílí to cca 125-128m/s s 0,2, kadence s 3S cca 16 rps (oboje chrono). S 2S bych tipoval pod 10rpms. Zdá se mi, že převod je spíš dopomala. Přesnost i s 10,5" hlavní slušná. Používám 0,25. Regulace hopup funkční. Na auto to jede jak pila, spotřeba kuliček bude asi značná.
- vnitřek nehodnotím, nerozdělával jsem, když to střílí, vrtat do toho nebudu.
- když vystřelíš na semi a pak zajistíš, tak se vypustí pružina a z hlavně vypadne 1 kulička (když hlaveň skloníš). Když neskloníš, tak je první výstřel po odjištění double. Pokud se přejde z auto přímo na safe, bez výstřelu v semi, tak bych řekl, že se pružina nevypouští.
- pokud bys ji chtěl, doporučuji osahat všechny verze, já jsem vybral tu nejkratší kvůli hmotnosti a vyvážení. Je hodně těžká na předek a každé delší předpažbí to ještě zhoršuje.
- vypadá to, že by i z 10,5" verze šla udělat dlouhá verze. Vnější hlaveň 16,75" se dá koupit jako náhradní díl (cca 45 euro), bude to pasovat i do nejkratšího předpažbí včetně gasblocku. Takže pokud by někomu vadila krátká hlaveň a zároveň by nechtěl koupit dlouhou verzi kvůli hmotnosti předpažbí, dá se to vyřešit a mít pak vlastní originál :-)
Vnitřní upgrade - nejsem odborník, ale nevidím k tomu důvod. Čekal bych, že flinta za desítku bude nějakou dobu střílet bez výměny čehokoliv, zvlášť pokud se budu držet v parametrech doporučených výrobcem.


25 srp 2017, 11:25
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2015, 15:27
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: ICS PAR MK3 VS APS ASR M4 KONFIGURÁTOR VS GP M4 MOE
Kdyby sem náhodou ještě někdo zabloudil pro informace o PARce, tak původní vlákno je zde: viewtopic.php?f=112&t=18575&start=60

_________________
ICS PAR Mk3 MTR 14.5"


20 kvě 2018, 19:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz