Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Začátek s airsoftem 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 lis 2019, 16:02
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Začátek s airsoftem
Dobrý den.
Začínám s airsoftem.Chtěl bych si koupit elektriku ale nevím jakou.Mám k dispozici max. 3000 kč na zbraň a nejvíce se mi líbí P90.


04 lis 2019, 16:17
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Začátek s airsoftem
Čau, P90 od Cymy je naprosto v pohodě. Jen počítej, že potřebuješ víc tlačných zásobníku (točné v P90 nefungují dobře) a tedy potřebuješ odpovídající sumky. P90 má dost velké zásobníky, proto to zmiňuju.
Jinak je zpracovaná slušně a i hezky střílí, těch 120 m/s v základu má, možná i o něco víc, do základu víc než dost :) Na Cymu je i celkem spoleh, pokud se něco podělá, je to zpravidla drobnost.
Co se týče budoucího ladění, P90 nenabídne tolik možností jako M4 nebo AK, ale malý samopal přece nebudeš hnát do šílených výkonů... Na kadenci a přesnost vylepšit jde jako vše ostatní. Takže za mě OK. Nebrat značku JG. Stojí +- stejně, ale z mých zkušeností byla poruchovější.


04 lis 2019, 20:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Začátek s airsoftem
P-90 ako zbraň do začiatku môžem taktiež vrele odporučiť. Pred rokmi som ňou sám začínal a bol to môj entry level do sveta airsoftu, takže vôbec prvá moja airsoftka ak nerátam guličkovky z tržnice. Časom prešla postupne kompletným upgrade a bola to fakt paráda. Taktiež súhlas s tým čo napísal Mike_223. Zbraň ti bude dobre slúžiť tak ako je. Ak by si chcel časom dačo zlepšovať začni kabelážou. P90 je upgrade friendly zbraň. Kabeláž prekopeš bez nutnosti rozoberania mechaboxu. Takže aktívna brzda Jefftron so silikónovou kabelážou + rozmerovo vhodný lipol aku spravia divy. Ďalší prípadný upgrade taktiež nebude problém ale to už dosť predbieham takže záverom ešte raz. P90 ako zbraň do začiatku, rozhodne áno. Ak sa ti páči choď do nej.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


05 lis 2019, 16:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 lis 2019, 16:02
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Začátek s airsoftem
Dále jsem přemýšlel o tomto AKM, co si o něm myslíte je to trochu nad moje finanční možnosti, ale jsem ochoten počkat třeba půl roku. Poté už bych na něj měl
https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/elektricke-dlouhe-aeg/ak/akm-ocel-laminovane-drevo-cm.048m-detail


08 lis 2019, 15:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Začátek s airsoftem
Taktiež výborná zbraň. Všimol som si že pri výbere zbrane skáčeš od
kompaktného SMG k dlhej útočnej puške, parvdepodobne asi sám nemáš jasno čo by si vlastne chcel. Mal by si si v hlave ujasniť ako a kam chceš chodiť hrávať airsoft, prípadne akým smerom by si sa chcel uberať do budúcna. Ďalej by bolo super ak by si zašiel niekam do shopu, prípadne na akciu za kamarátom a zopár zbraní si omakal. Chytil, poťažkal, zaprel do ramena, vyskúšal si ako sa ti ňou mieri, koľko váži atď. Proste aký pocit máš z manipulácie s ktorou zbraňou. My ti tu poradíme AK-čko a keď ti príde domov tak zistíš že je pre teba neohrabané a padá ti na nos, alebo pri p 90 zistíš že sa ti ňou zle mieri alebo je pre teba príliš malá. Zbrane sú to do začiatku dobré obe. Ale najprv si ako tak ujasni preferencie. Keby sa najprv pýtaš na P90 a potom na AK 47/74SU nieje to až taký rozdiel. Tuna však skáčeme od jabĺk k hruškám.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


10 lis 2019, 10:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz