Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:16




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
 Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 26 bře 2020, 15:16
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Zdravim chci si koupit sniperku na strelbu jen pro zabavu na zahradu/lesa na strelbu na terc

Jde mi tedy hlavne o presnost. Sem uplnej amater a neplanuji asi nic vic nez tuto formu vyuziti.

Co by jste mi doporucili? Me zaujala L96 mb01 od well ale nenasel sem zda se da i pripadne upgreadovat na silnejsi pruzinu, lepsi streva atd...V tech upgrqdech se zatim vubec neorientuji podle ceho to presne vzdy je a zda jde upgradovat cokoli....

Tu well sem nasel bud zakladni s m140 a nebo primo od vyrobce upgradovanou s m160... dala by se tam dat i silnejsi pruzina?

Diky


26 bře 2020, 15:39
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Zdarec
na tohle uslyšíš miliardu názoru, já říkám kupovat podle toho na co je nejvíc upgrade dílů, ale i základních dílů s ohledem na výrobce.
Silnější pružina vyžaduje už další díly, spoušťový mechanismus, píst případně válec atd atd
Na terčovou střelbu na zahradě ti stačí zbraň v základu s drobným poladěním.
Střílet na zahradě může a bude kolidovat se zákonem o zbraních, stejně tak v lese.
Nebo koupit něco hotovýho,, ale vždy počítej s investicema i u hotový zbraně, ono se na těch hračkách rádo furt něco sere a když bude někdo tvrdit že ne, tak kecá.
https://www.armyburza.cz/inzerat/cm702- ... VAnm6-JWg8


26 bře 2020, 20:50
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 bře 2020, 15:16
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Díky za názor

1. jak je to stím zákonem o zbraních? To si na zahrade nemuzu jen tak střílet s pistole "na hraní"

2. Rad bych si ji poladil, to mě na tom i castecne laka si jí vymazli, technicky jsem zručný...

3. Na jinem foru mi řekli ze na tercovou střelbu airsoft nemá cenu at si koupim vzduchovku, tam mě ale nelaka to vecne natahování a vkládání diabolek

4. Ta co jsi mi poslal je super presne něco takového bych rad ale právě nevyladěnou abych si to mohl udělat sám vše...

Jaká značka je tedy dobrá na upgrady a co vše bych o tom měl vedet.


26 bře 2020, 21:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Pokiaľ ti ide hlavne o presnosť nenaháňaj výkon a silné pružiny. Na M140 postavíš krásne presnú pušku a niečo ti to aj vydrží.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


26 bře 2020, 22:17
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 bře 2020, 15:16
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
A jak model/výrobce by jste doporučily ze je solidní a da se dobre modit? A hlavne ve finale bude přesná...(nejde mi ani tak o dostřel jako o přesnost...)

Díky


27 bře 2020, 13:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Úplne najjednoduchšie VSR od TM alebo jeho kópia od JG Bar 10.
To TM bude slušne presné už z krabice. Ak chceš z toho vyhádzať črevá a nahradiiť ich upgrade dielmy tak sa TM neoplatí a cenovo vhodnejšie bude JG. Je to malá šikovná sniperka aj keď ja osobne som neni zrovna ich fanúšik.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


27 bře 2020, 21:59
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 bře 2020, 15:16
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Díky za tip, a kdbych chtel neco v designu te L96 tak je něco co by se dalo vzít?


28 bře 2020, 13:48
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Sallvator píše:
Díky za tip, a kdbych chtel neco v designu te L96 tak je něco co by se dalo vzít?

Začne tě to srát v okamžiku, kdy s tím budeš prolejzat křoví, má to tolik výstupků že s tím budeš neustále viset za větve a motat se do výstroje, já si to půjčil abych si to osahal než to koupím a tohle byl takříkajíc hlavní důvod proč sem koupil hlaďoučkou M24


30 bře 2020, 18:47
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 22 bře 2020, 19:27
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
I když to asi nepatří na airsoft forum, na zahradu na terč si kup vzduchovku


03 dub 2020, 05:58
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 led 2012, 15:22
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Vzduchovka má v 16J dostřel 360m. To uprotřed obce zrovna není nic extra. Proto už vybírám konkrétní airsoft pušku z toho mého chaosu v hlavě.
Při koupi základnější manuální sniperky s příslušenstvím jako náhradní zásobníky, pouzdro, popruh s úchytama nutné počítat nejméně 5000 bez optiky, kterou pro přesnější střelby nekupovat bez paralaxy a jsme na dalších nejméně 4000. Případný UPG taky vyjde běžně na 2500 a více.
Levná střelba je jen v základu, už nová levná puška v UPG vyjde na 8000 a není příslušenství a optika.
Osobně se mi líbí SVD pro zásobník 160kuliček, ale je to žumpa na prachy při UPG, velkou výhodou je dobře zmapovaný ekosystém náhradních dílů. Plusem je možná konverze PDIK HPA. Což u požadavku přesnější střelby airsoftem, považuju za nutnost. Vynechal bych elektriky, aby se furt udržovala kondice na spoušti.

Za 12000 se koupí vzduchovka pružinovka vhodná na soutěžní HFT. Odpovídající optika od 5000.


21 čer 2020, 19:53
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
1. Mám 16J vyduchovku ano projektil sice dostrelí na 360m ale musel by si strieľať ako z dela čo určite nebudeš. Kupiš alebo si vyrobiš nejaký lapač a je vystarané.
2. Sú aj slabšie vyduchovky so 7,5J sa da na 35m strieľať v pohode 10 tka na terči
3. Airsoftka má na 10m rozptil cca 3-4cm na 25m už je rozptyl cca 10cm pri 35m musí byť terč minimalne PET fľaša a aj to nesmie fukať vietor

Vlastním niekoľko airsoftiek skušal som čo šlo ale nakoniec som si aj tak kúpil vzduchiovku na terčovú streľbu je proste lepšia.

Čo sa optiky týka nemusí to byť nič drahé ale určite s paralaxou ktorá sa dá nastaviť a miltodom alebo Rangefinger zámerným krížom.

Na záver: ak chceš vyslovene strieľať na terče kúp si vzduchovku nemusí to byť zrovna HW alebo iná zvučná značka crosmanky PCA sa dajú zohnať už od 50 eur a stále sú presnejšie ako akákoľvek airsoftka a určite ňou nezastrelíš suseda stojacieho doma za chladničkou :) okolo 100 až 150 eur kúpiš pružinovku aj s puškohľadom


22 čer 2020, 08:11
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 led 2012, 15:22
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Pokud nefouká, tak se svou M4 na 25m jedu na rozptylu tak 6cm. Ale na elektrice není taková práce se spouští. Proto chcu ještě manuálku na plinkací blbnutí s možným připnutím k batohu. Na vzduchovce se dá na 30m fungovat ve 4 cm skoro v pohodě :-D
U airsoftu si slibuju bezpečnou střelbu na lehké resetovací terč jako pinpongáč na pružině apod:, prostě hraní :-D
PET láhve používám u praku.

Jinak mně napadlo v souvislosti s výběrem zbraně s velkým důrazem na možný servis UPG. Jaká zbraň je vlastně jen u sniperek s pružinami bez kitů CO2 nebo HPA nejvhodnější na přestavbu na silné pružiny pro ten bác efekt? Dívám se dívám a málokterá má kit na pružiny 180-200m/s.


22 čer 2020, 12:41
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
add silny upgrade, mysleno pruzina 210 ci 380%, pokud ma smysl a ma neco vydrzet, vse musi byt ocel, zadny zidokov zadny hlinik, obcas je nutne i vymenit/prevrtat srouby treba hlaven pazbeni, takove upgrady uz opravdu s puskou mlati a docela simuluji zpetny raz, ale konstrukce na to uz neni proste stavena mj jsou i dostatecne hlucne, nevyhoda je znacny problem natahovani, neznatelne pri lehu nemozne, dale takrka nulovy efekt hopu, a pri hre na blizko docela znacny ranivy efekt na mekou tkan, dalsi vyhodou je, ze zasah je dobre slysitelny i na hoodne velkou vzdalenost a takovou zbrani se da strilet primo na cil i na 50m, vzhledem k nutnosti tezkeho streliva pak dostrel dost rychle upada. Pokud me pamet neklame tak 210ka pruzina da 187ms na usti s .43 kulickou.

jinak odolne kity byly na APS APS2 L96 CA24, jak cina nevim, odhaduju ze by se kostra rozletela :)

jinac jeste existuji vetrovky, maji regulovatelny vykon


24 čer 2020, 11:59
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 led 2012, 15:22
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
Tak to je docela síla :-D Jen tak mně napadlo, jaká je vlastně varianta oproti HPA.


26 čer 2020, 09:18
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2016, 08:25
Příspěvky: 121
Nový příspěvek Re: Odstrelovaci puska na rekreacni strelbu na terc
plynovy valec


26 čer 2020, 12:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz