Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:20




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1926 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
 SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA! 
Autor Zpráva
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 30 led 2012, 13:38
Příspěvky: 118
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
RainboneTG píše:
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi manuálním SVD Dragunov od ACM a od Cybergun ?


Pro CYBG dodává SVD firma King Arms, tam je rozdíl hlavně v hopové komoře, která je jiná a v délce nosu hlavy válce. A né jenom v ,,Krabici" :lol:

_________________
JG Magpul Tactical (150m/s)
TM AK47 (170m/s)
A&K SVD (182m/s)


25 srp 2016, 17:12
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
SVD-S A&K nebo ASG? Sháním SVD-S vhodné pro instalaci Mancraft kitu, který je s jistotou kompatibilní s A&K, se zbytkem nevím.

Kromě kompatibility mi jde i o celkové zpracování a soudržnost těla, co jsem měl obě sériovky v ruce tak měly vůli mezi vnější hlavní a tělem což je celkem fatální chyba. Kdysi jsem dělal základní servis na dlouhém A&K SVD a celkem to šlo poutahovat, ale ASG jsem neměl možnost rozebrat takže nevím, zda je to konstruované stejně.

Primárně mi jde tedy o to, zda jsou díly na A&K kompatibilní s ASG a které z nich má lépe zpracované tělo. O vizuální stránku a originální ražení mi nejde jelikož na to půjde nástřik. Ideálně bych chtěl sehnat zbraň v bazaru, ale za prvé nevím jakou značku ideálně shánět a za druhé se SVD-S shání celkově špatně takže bych rád šel na jistotu, pokud budu kupovat nové. Moc děkuji.


23 srp 2017, 10:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 říj 2017, 14:12
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Prosim vas ma tu niekto svd aim top gas alebo co2? kolko maju FPS? a co je lepsie gas ci co2. Presnost a dostrel je aky. Da sa tam robit aj nejaky upgrade?
*Diky


02 říj 2017, 15:24
Profil
Četař
Četař

Registrován: 27 lis 2014, 21:28
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak první SVD jsem dostavěl, protože jsem chodil sem pro rady tak se podělím o výsledek. Základ tvoří zn. Koer. Dával jsem jsem do něj nerezovou hlaveň PPS 6,03mm, ocelový střední díl pro zpevnění, píst značky PPS (shodný s airsofpro 1. generace akorát jsem musel sundat ten první tenký O kroužek, protože se ve válci zadrhával), ocelový záchyt pístu airsoftpro, Hop up komora od airsoftpro, hop up gumička Macaron pro AEG s vroubkováním (75°). Pružinu jsem nechal základní, měla by tam být M150 ale spíš si myslím, že je slabší. Výkonově jsem se dostal na úsťovku kolem 130m/s s 0,36g kuličkama (3,1J). Dostřel a přesnost super. Pak chci postavit ještě jedno SVD, to bude sloužit pro noční hry. Konfigurace bude plus mínus stejná ale přemýšlím navíc o silnější pružině a mám v plánu do něj dát hlaveň MadBull 6,01mm protože ji mám v zásobách. SVD navíc bude vybaveno originál noktovizorem NSPU. Máte někdo tuhle hlaveň Jaké jsou zkušenosti?


26 kvě 2021, 06:01
Profil
Četař
Četař

Registrován: 27 lis 2014, 21:28
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Protože se na trhu objevil píst do SVD čtvrté generace tak jsem se rozhodl, že SVDčko ještě trochu doladím. Vyměnil jsem základní pružinu za M160 a instaloval píst. Airsoftpro dodává k pístu tři závažíčka. Pokud některé z nich použijete tak zbraň nepůjde natáhnout (píst se opírá o vodící trn pružiny). Závažíčko (já použil hliníkové) je potřeba seříznout na délku asi 5mm (pokud tedy chcete použít přiložené ložisko, což doporučuji, pokud ne tak závažíčko vynechte). S touto konfigurací jsem se dostal s energií na ústí hlavně na 4.1J. Výměnou pružiny za silnější by určitě šel výkon ještě zvednout ale už by bylo potřeba použít zvětšenou napínací páku, což se mi nelíbí.


18 črc 2021, 20:11
Profil
Četař
Četař

Registrován: 27 lis 2014, 21:28
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak proběhla praktická zkouška. Pušku jsem nastřelil tak, abych na 50m byl schopen trefit cíl velikosti lidské hlavy. Pokud je bezvětří tak není problém. Na tuto vzdálenost ještě kulička proletí naskrz kartonovou krabicí a do druhé stěny se zaryje. Kuličky používám 0.43g.


19 pro 2021, 22:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1926 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz