Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:00




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 FN SCAR Dboys 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2012, 10:24
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
OK děkuji za info..Chápu li to dobře díky brzdě ušetřím pružinu,kola a asi i ložiska.V auto jsem na tom stejně jak bez brzdy.V semi mi tedy bude tryska přesně podavat kule do hlavně...??


03 dub 2013, 18:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
ano, pruzina neni zbytecne stlacena a tak se mene unavuje, kola ani loziska nejsou v zatezi.

uplne stejne v auto to neni, zbran prestane strilet ihned. Bez brzdy chvili trva, nez se pist zastavi, nejlepe to jde poznat pri vysokokadencnich zbranich, kdy po prepnuti spouste zbran jeste 1-2x vystreli (bez brzdy).

na semi nebude uplne otevrena komora, timpadem nebude po semi strelbe kulicka v hop-up gumicce, kdy se behem pohybu zbrane muze kulicka posunout a tak je prvni vystrel spatny. Tryska i bez brzdy presne podava kule.

u vysokokadencnich zbrani neni diky brzde na semi dvojity vystrel (prilis velika setrvacnost kol)

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 dub 2013, 19:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2012, 10:24
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Ok díky za info.. :idea:


04 dub 2013, 09:02
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 30 bře 2013, 23:57
Příspěvky: 20
Bydliště: solčany
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
včera som kupil od kamoša sc-01 dboy pieskovu verziu . ta farba je bomba ... vytiahol som z neho mechač a rozobral ho.niekto tu pisal že by už od zakladu mal mat zosilnene niektore diely ...no ja som našiel v nutry plastove ložiska ... obyčajny trn .. strunku 100M/s ... teraz prve čo chcem vymenit su ložiska a dat tam novu kabelaž a mosfet. ked našetrim volake love tak novy trn určite novy vzduch a asi tu komoru z mblockom od airsoftpro.. myslite že by to takto znieslo bez noveho motora a kol 120M/s pružinu?


04 dub 2013, 12:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Když dáš ještě novej píst, tak jo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 dub 2013, 13:48
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 bře 2014, 12:13
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Zdravím mám scara už v upgradu akorát mám problém v semi mi plive 2 kule za ráz to znamená že bych tam měl dát tu brzdu, ale mám strach jestli nemám moc silnou baterku: mám lipol 11.1V a stahuju jí štelovatelným mosfetem. Půjde to nějak udělat a nebo budu muset pořídit slabší baterku? díky za radu


18 bře 2014, 12:24
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 čer 2014, 18:58
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Když do Fn Scara L od Dboys chci dát 120-130 pružinu co bych tam měl dát už vim že tam mám dát Píst ale jakej na netu jich je spousty ale jakej tam bude pasovat.


15 čer 2014, 19:07
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 07 zář 2013, 20:41
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
to Mark91 - to, ze to plive 2 kule nema nic spolecnyho s baterkou, je to chyba gumy + trysky [pripadne raminka podavace]

to Martin Kriz - lidi, prestante tam cpat ty M130 pruziny, je to blbost .... nech tam M120, vetsina dilu to vydri .... a pokud chces vetsi ustovku, tak proste kup vzducharnu .... nehlede na to, ze je vysoka pravdepodobnost, ze ti praskne mech = musel bys koupit CNC


16 čer 2014, 10:00
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 čer 2014, 18:58
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Loler-chci tam dát tu 120 ale potřeboval bych sehnat věci co tam pasujou jsem laik a moc se v tom nevyznám tak bych si chtěl ten základ nějak vylepšit takže pokud by si mi mohl poslat odkazy na ruzne díly co do scara l od d boys pasujou.


16 čer 2014, 13:04
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
120 je v dboys scaru už v základu ne?
Jinak jestli chceš vylepšovat, začni kabeláží s mosfetem a pořádnou baterkou, přepodložkuj a promaž kola když už budeš mít rozdělanej mecháč tak vyzkoušej jak ti těsní vzduchotechnika, pokud špatně můžeš to zkusit poladit nebo dát novou hlavu pístu/trysku. Nějáký dražší upgrady jsou podle mě na 120 zbytečný.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


16 čer 2014, 17:47
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 čer 2014, 18:58
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Screpheep-120 tam jakoby je ale na úrovni tak 100-110 takže pro mě volba 120 kvalitní než čína


16 čer 2014, 17:49
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Koukam že na morrisovi píšou že dává 122 m/s, což by šlo na 100-110 pružině, ale pochybuju že na čínský zbrani v zákldu. Vem trn pružiny, píst a pružinu, poskládej je tak jak jsou v mechu, dej to na váhu a stlač pružinu skoro na maximum. Napiš kolik váha ukazuje kilo a podle toho se dá posoudit co to je vlastně za pružinu.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


16 čer 2014, 17:53
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2011, 19:50
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Trysku, pokud těsní, nech původní. Rozchodit v tom jakoukoliv jinou (i od aspro pro scara l) je peklo. Pokud 120 pružinu, tak jenom pokud koupíš i AsPro komoru s mblokem. Mě na 120 po necelim roce mech praskl (bez tý komory)... Samozřejmě novou hopgumu. Samozřejmě tu kabeláž. Co se týče lepší baterky, tak ber určitě lipo. Velkou Ni-Cd/MH tam nenarveš, což platí i o 11,1 lipo. Já používal 7,4 od VB na 120 a v pohodě http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1788 . Možnost narvat baterku do anpequ nebo na pažbu do kapsy škrtni, páč by jsi musel vrtat do předpažbí nebo do pažby (a ta nic nevydrží...). Samozřejmě můžeš koupit adaptér na m4kovou pažbu a rvát ji do crane pažby.

_________________
SPR mod.0 ASR, APS AK-74S, A&K SVD Dragunov: 150 m/s, KJW G18C. Errare humanum est. What you call battlefield, I call playground. Dying is brief, but death is forever.


16 čer 2014, 20:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 čer 2014, 17:14
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Uvazujem nad kupou tejto zbrane viete poradit ake tlacne zasobniky do toho pasuju
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1650
Dakujem


25 čer 2014, 17:17
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Jakýkoliv stanagy, například:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=2578
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=241

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


25 čer 2014, 20:48
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Neni pri tejto zbrani problem s nahradnymi suciastkami kedze niektore veci su atypicke(obojstranny prepinac strelby.. napr


29 čer 2014, 16:35
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2011, 19:50
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Jo jsou s tím problémy. Vnitřní atypický díly jsou ok, seženeš jak originály (cizina), tak lepší kousky od AsPro (možná i někoho jiného, už kvér chvilku nemám). Co se týče vnějších součástek, tak tam problém je. Seženeš díly na pažbu, jak záchyt kterej se furt láme, tak celou pažbu, seženeš snad jen v cizině. Zbytek je asi nesehnatelnej. Maximálně, tak koupit bazarovou zničenou zbraň.

_________________
SPR mod.0 ASR, APS AK-74S, A&K SVD Dragunov: 150 m/s, KJW G18C. Errare humanum est. What you call battlefield, I call playground. Dying is brief, but death is forever.


29 čer 2014, 20:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 24 srp 2014, 20:08
Příspěvky: 5
Bydliště: Bratislava
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Nazdar chalani, dávam dokopy Scar od Dboy a potrebujem prepínač strelby ktorý sa nachádza na mechaboxe, potreboval by som poradit kde to najbližsie kupit.

http://www.evike.com/products/32382/


06 bře 2015, 18:15
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 18 lis 2015, 22:40
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Nazdar,
Nebudu zakládat nové téma protoze mě napadla taková blbost -Co je lepší :Buď koupit SCAR od CA a dat do nej 120 pruzinu aby to trochu litalo protože v základu to ma asi 95m/s.Nebo koupit levného SCARa od Dboy a dát do toho poradny upgrade asi za 6K.-hlaveň, hop up, mosfet, píst a tak dále.Co myslíte ? Co by jste si vybrali vy ? Předem díky


20 čer 2016, 23:29
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Srovnavat cinu a CA...
Já bych si vždy vybral CA. Vlastně si vždy vyberu nějakou kvalitní značku před jakoukoliv čínou, takže mě možná neber jako bernou minci XD
Nicméně CA kvéry jsou dobrý a hlavně ten vnějšek ti narozdíl od toho Dboye vydrží.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


21 čer 2016, 09:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
I jako majitel DBoys SCARa bych se přikláněl k CA. Sice mi značkové kvéry připadají nadhodnocené, ale asi takto- upgrade DB SCARa je peklo- jediná existující "upgrade" komora je ASpro a o té jsem četl dost rozporuplné názory. Hodně dlouhá tryska- v případě špatné osy průser. Když přihlédnu k ostatním dílům- stejnou částku za upgrade bys dal u jakékoliv jiné zbraně, ale tady je mnohem více práce. Já mám SCAR na akce s omezenou úsťovkou, takže upgrade neřeším a jsem spokojen :)
No, zjednoduším to. Kup CA, pružinu M120, dotěsni vzduchotechniku (pokud bude nutno) a asi i nové kabely. A máš parádní, spolehlivou zbraň, která výkonem ostudu rozhodně neudělá.


21 čer 2016, 12:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Prikláňam sa k vyššie uvedenému. Odkedy som mal na stole DB SCAR tak som si povedal že tú zbraň už nechcem nikdy vidieť a už vôbec nie opravovať alebo upgradovať. Ono keď to človek zloží tak to ide pekne..ale kým to zloží tak sa natrápi ako kôň.
Určite by som zobral CA, dáš tam SP120 + mosfet a máš krásnu zbraň čo ti bude bežať ako hodinky a nič viac od teba pýtať nebude

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


21 čer 2016, 14:34
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2015, 02:05
Příspěvky: 122
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Já si budu trošku protiřečit s klukama nade mnou.

D-Boy SCAR byla moje první zbraň. Celý rok, co jsem používal základní mechabox, mě ani jednou nezklamal (jednou se ucpala hlaveň, to je všechno). Základní hopka je vskutnu hrozná, tedy AsPro je určitě zlepšení. S CA bohužel porovnání nemám, nikdy jsem ji nesehnal (ale snažil jsem se). Mechabox je standartní verze 2, tedy upgrade je stejně složitý jako jakákoliv jiná V2 platforma. V základu je přesnost dost špatná, ale teď, když je veškerý vnitřek vyměněnej, otáčí pár hlav svými střeleckými vlastnostmi. Vždycky mi dobře posloužil jak v CQB, tak jako DMR (s příslušnými úpravami v mechaboxu samosřejmě). Na těle se taky nemá co rozbít (krom šroubů, jeden z nich jsem teď poprvé po 2 letech musel vyvrtat).

Samozřejmě proti D-Boyi je CA mnohem krásnější, a s mnohem kvalitnějšími vnitřními díly. Bohužel si myslím, že připlatit si 6k za správný ražení a rozmístění šroubů nestojí tak úplně za to. Záleží na tom, co od zbraně chceš. Je zbytečný kupovat si drahou zbraň, když potom vyměníš vnitřnosti. Samozřejmě pokud ti jde hodně o vzhled, můžeš to vidět úplně jinak.

Proto si myslím, že pokud se rozhodneš pro CA, bylo by lepší ji nechat v základu. Kdybychom dali na obě zbraně stejný rozpočet, malej nebo velkej, D-Boy bude mít vždycky lepší střelecké vlastnosti, než CA. Ale nebude tak hezkej.

Taky je nutno říct, že se mi NIKDY nerozbila žádná zbraň. Taky se mi nikdy nestalo, že by si spolu nesedly 2 upgrade díly, takže jsem možná zaujatej. V tomhle ohledu má madafaka určitě větší zkušenosti.


21 čer 2016, 14:39
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 18 lis 2015, 22:40
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Super, díky moc všem přesně tohle jsem potřeboval


21 čer 2016, 20:19
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Zdravím bando,
Konečně se mě asi po 4 měsících podařilo zjistit jak udělat zde registraci a po pročítání tematu o scar od dboye sem něco napíši též a doufám, že si ostatní do budoucna vezmou ponaučení.

Tuto zbraň vlastním necelý rok a upřímně už ze začátku říkám, že větší týrání od výbavy jsem v životě nezažil. Scara jsem kupoval po dlouhé odmlce od Airsoftu jako "úvodní" kvér na zastřílení, kdy jsem si ještě v tomto tématu a jeho začátků pročetl, že zbraň sice super není, ale po vychytání pár much je v pořádku. (Že je to naprosto dementní nákup jsem zjistil sám, hold jsem chtěl něco co vypadá jako bren).

Tedy sumárum.
Zbraň když přišla tak měla směšných 95 m/s úsťovku, kdy při běžnym střelivu v týmu 0.25g klesla na 85 m/s = na větší akce nepoužitelná špuntovka. Tedy udělal jsem upgrade za pomoci kolegy v týmu, který už několik desítek zbraní dělal a většinu věcí dokázal vyrobit i samodomo.

Přesněji
CNC Hopkomora aspro (k teto tragedii se vratim později)
guma madbul červena
cela vzduchotechnika včetně trysky aspro
M130 guarder
ramínko KS
hlaveň SHS 6.04 - 363mm dlouha
aktivní brzda grizzly s kabeláží
zátěžák SHS

v této chvíli jsem měl asi po tři měsíce super fungující zbraň s úsťovkou kolem 140 m/s na 0,2, používám standartně 0,25 při které dávala slušných 128m/s, no jenže po třech měsících začal pr*serový kolotoč.

Problem č.1 zasekávající se spoušťák, ani ne minutu před startem se mi zasekla zbraň a nonstop střílela, zbraň jsem musel na akci totálně rozebrat a upravovat spoušťove kontakty
Problem č.2 dboy mech i přes mblockovou cnc komoru praskl, nechápu proč a jak, nicméně od číny se to čekat dalo (ono to zesílení dboye mechu je tak trochu tragické, oproti jinym mechboxum) - upozorňuji, že sice používám lipolky, nicméně většinou střílim po jedné, dávky krátké na potlačení (pro zájem vydržel cca 31 tisic kuli)
Problem č.3 praskl celý antirevers včetně pružinky - opět, den před akcí z naprosto neznamych duvodu, kdy moje trpělivost už přetekla, protože jsem měl zbraň defakto rozebranou neustale
Problem č.4 CNC hopkomora od aspro i přes veškere vycentrování začala kule vystřelovat způsobem, že po 20metrech opisuji spiralu a pak se vrátí do směru střelby.
Problem č.5 aktivní brzda od grizzlyho se spálila při použití 11.1 lipolky po dvaceti kuličkách

Sumasumarum, jsem z toho na prášky a všem tuhle zbraň nedoporučuju i přes veškeré argumenty, že z toho dobrou zbraň udělat jde. Celkový součet za zbraň + veškeré opravy, upgrady se pohybuje davno za 10 tisícemi kč, za což si rozumný člověk koupí GP, CA, ICS a ne tenhle čínský šmejd.
Měli jsme i v týmu druheho scara v setupu:
Komplet mechbox aimtop M130 se základní hop komorou + tryska scar kovova
Tahle zbraň též nepodavala nějaké zázračné výkony, problém této zbraně je prostě celý přechod tryska->hop komora->guma->hlaveň, s čímž nic prostě neuděláte, protože uchycení celé hopkomory (ať původní, tak cnc) je vádní a má moc velké tolerance.

Na zbraň jsem udělal pro tým i videorecenzi, kterou si pokuď máte zájem můžete zhlédnout tady
https://www.youtube.com/watch?v=LSL2ZPJUxlw
(nicméně říkám, že někteří zarytí servisáci si určitě budou říkat, že něco by udělali jinak a že to je špatně, žílý mi to netrhá, recenzi jsem dělal hlavně pro kluky v týmu)

Tedy závěrem, tahle zbraň je neustalý terorista, který vás bude pořád otravovat, že něco nejde, nebo je špatně. Scara mam doma už jen na zničení nebo na rozebrání a raději hraju s brokovnicí než dojde jiná zbraň. Za svůj život jsem měl tři zbraně, umarex ump, mp5 ics a tohoto scara. V životě jsem nikdy neměl tolik trápení jako s tímhle číňanem.


27 čer 2016, 14:29
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Díky za článek i za video, zhlédnul jsem ho celé.
V prvé řadě chci podotknout, že SCAR jsem koupil pro akce s omezenou úsťovkou a tudíž nehodlám upgrade nějak zvlášť hrotit. S tím, že to není hit po stránce spolehlivosti, jsem byl již seznámen a koupil jsem za pár korun bazarový. Nic extra jsem nečekal. Ale jediná vada, kterou má, je praskající uchycení mušky (používám kolimec, takže v podstatě kosmetika). Výkon byl 108 m/s, po dotěsnění hop komory teflonkou až 116 m/s. To není zlé, na to že jde jinak o základ a má už trochu odkrouceno. Pažba mi zatím drží, nečekám, že bude nesmrtelná, ale zas tu máme mnohem lépe vymyšlený spoj upper-lower. Kritické místo okolo předního čepu, kde rády praskají M4, tady není.

Co se týče mechaboxu- dát tam M130, píst s kovovými zuby a relativně těžkou hlavu pístu je pro výdrž nemyslitelné, považuji za slušný výsledek, že to těch 30000 ran zvládlo. Za mě M120 max. To, že tvůj kolega použil AT mech, který je znám pro svoje atyp rozměry, akorát nadělalo problémy v ose, která už je i tak kdoví jaká. Také nesouhlasím s tím, že základní ložiska jsou dobrá- když rozdělávám téměř jakýkoliv DBoys, tak je nutno je vyměnit, kámošovi se u emky rozsypaly za 3 měsíce. Ještě dodám, že ASpro hlavu válce, kt. jsi použil, jim vyrábí Shooter a ráda se uvolňuje dopadová guma. Co se týče věcí jako prasklá západka a jiných základních dílů, co se vysypaly bez ohledu na pružinu- tady proti tobě nemůžu nic namítat, holt "kvalita"...

To, co jsi popsal o upgradu, akorát potvrzuje to, že tady to fakt nemá cenu. A když, tak jen v menší míře (nestavět DMR) a pečlivě volit díly (ASpro zrovna nemusím) Tady musím poděkovat za postřeh o tryskách AP vs. SHS.

Celkově jsem se SCARem spokojen, ale je to i pro to, že z něj nechci tahat extra výkon- na ten důrazně doporučuji něco jiného. Ale jako stylovka na akce do 130 m/s je fajn :)


27 čer 2016, 21:00
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
No je to zkušenost hold jako každá jiná, původní záměry byly celkem dobré, postavit zbraň s kvalitním vnitřkem. Píst je odlehčený a hlava byla použitá v setu od ASPro, nicméně se součástkami od ASPro jsme jako tým seknuli a netýká se to jen jejich setu a CNC výrobků. Naprosto problematické byly upgrade díly pro VSR10 (hold jsme věřili, že pan Chyba ví co vyrábí...), takže za nás ASPro už nikdy. Co se týká té hlavy válce, ta je celkem v pořádku, nicméně máme jiný druh problému a to hlavy pístu (jak bylo řečeno ve videu) krom toho naprosto tragického úchytu, který defakto níčí celý píst jsem před týdnem přišel na další věc, guma na hlavě pístu se neskutečně rychle smrští a celý systém ztratil těsnost.

Scar momentálně funguje ve stejnem setupu, jen skelet je momentální novinka na trhu - zesílený mech SHS, dělal jsem na něj nedavno recenzi též.
Přišel s celkem dobrými ložisky 8mm, které též používám a zdá se mi, že celé ústrojí pracuje hladšeji než předtím. Nicméně lišty pro kulisu jsou naprosto příšerné a některé drobné části chtěly úpravu.
Zároveň jsem spájel nově mosfet od jefftrona (s firmou grizzlyairsoft končím též).

Z původní sestavy zbyly jen kola (dle meho překvapeni celkem ujdou) a spoušťák.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


27 čer 2016, 21:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz