Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:06




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 FN SCAR Dboys 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek FN SCAR Dboys
Chlapi máte někdo zkušenost s touto zbraní?
http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... uctId=1209
Snad sem nezaložil topic, který tu už jednou je... zatím sem na ni nenašel žádnou českou recenzi... ale na youtubu je hodnocena průměrně... ale ta rozborka se mi zdá konstrukčně nedořešená ale jinak se mi zdá ta zbraň vpohodě pokud si člověk dá pozor na tu pažbu jelikož ten výstup do kterýho to zapadá a na kterým to potom drží je z plastu...
http://www.youtube.com/watch?v=5x9ILkjj ... re=related
rozborka
http://www.youtube.com/watch?v=1PoY-hd1Vw4&NR=1
recenze

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


22 zář 2009, 00:20
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 31 led 2010, 10:38
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Hmm taky si jí chci koupit.Kámoš jí mám akorát v černym a střílí skoro stejně jako M4A1 od Dboy.....


31 led 2010, 16:09
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 18 lis 2009, 11:29
Příspěvky: 40
Bydliště: Červené Pečky, Kolín, Myslív....
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Nevim nevim, je to krasavice a taky jsem po ní koukal, ale předpokládám že na moravě v nejbližší době nebude vzhledem k okolnostem v Číně.

_________________
Hlavní: M249 RIS .... Fab Defense, SolarForce
LR300 - Eo_tech 552, flashlight SolarForce, MWG Fab Defense (M120)
M14 - Scope and Harris bipods (M130)
Záložní: KAC KnightHawk M1911 GBB WE


31 led 2010, 23:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Joey píše:
Nevim nevim, je to krasavice a taky jsem po ní koukal, ale předpokládám že na moravě v nejbližší době nebude vzhledem k okolnostem v Číně.

No na moravě bude páč morava má dost skladovejch zásob díky dobrému obchodnímu tahu. Jinak ten SCAR je dobře spracovanej a dobře funkční. Za ty prachy dobrá věc.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 úno 2010, 09:21
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 31 led 2010, 10:38
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Hele a nejsou v tom náhodou stejný vnitřonsti (nebo podobný) jako v M4A1 od Dboys ????? Docela mě to zajímá jestli tam neni jenom jiný tělo to bych si pak radši koupil tu M4....... :?: :?:


01 úno 2010, 18:47
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Mech je v podstatě stejnej, zásobníky taky kompatibilní, ale jiná je Hop-Up komora.5eší se to tady tak si to pročti http://airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=51&t=5351

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


01 úno 2010, 21:09
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 zář 2008, 11:59
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Zdravim, rád bych poprosit o pomoc...

Rozhoupal sem se a rád bych pořídil SCARa právě od DBOYe, ale mám krapet zamotanou hlavu z toho kde ho pořídit co nejvýhodněji. Našel jsem 3 odkazy na shopy v ČR:

http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ead_review

http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1321

http://www.zbrane-airsoft.cz/airsoft-zb ... -dekorace/

Je mi trochu divný, že v popisu zbraně má každej shop skoro jiný hodnoty(hlavně v délce zbraně), je to v každým shopu opravdu jinej produkt nebo to prostě nějak střelili od oka a napsali si tam každej jiný parametry ke stejnýmu produktu?

Jinak spousta lidí nakupuje kvéry ze zahraničí, kde jsou některý zbraně dost levný, ale mě se nepodařilo objevit zahraniční shop, kde by ho měli skladem. Nevěděl by někdo? Z kterýho shopu byste vzali kvér?

A poslední věc, v téhle recenzi:

http://pretorians.webnode.cz/news/aeg-d-boy-scar-sc-01/

je řečeno, že vnitřek neodpovídá popisu a úsťovka tedy není okolo těch 120 ale o něco níž... setkal se někdo s podobným problémem nebo byl vnitřek u vašich mazelů ok?

Huh, všechno... předem díky za pomoc :)


22 úno 2010, 23:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
KingDav píše:
je řečeno, že vnitřek neodpovídá popisu a úsťovka tedy není okolo těch 120 ale o něco níž... setkal se někdo s podobným problémem nebo byl vnitřek u vašich mazelů ok?


Není to problém, je to prostě vlastnost. Ono čínská M120 se zdaleka nerovná GD M120, čínskej vzduch je čínskej vzduch a tak dále. Navíc se samozřejmě úsťovka liší kus od kusu, u Dboys se většinou pohybuje kolem těch 110m/s plus mínus autobus. Když si kupuješ čínu, musíš to brát tak, že si kupuješ hlavně vnějšek.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 úno 2010, 23:44
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
jestli ho doopravdy chceš tak ho kup tam kde ho mají protože už dlouho asi nebude, tedy te n chinskej :wink:

Já osobně bych ho bral hned mýt many ale ve verzi desert jako ho mají v tý rezenci držel sem ho v ruce a je to luxus za ty prachy.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


22 úno 2010, 23:53
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 pro 2009, 13:22
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
KingDav píše:

A poslední věc, v téhle recenzi:

http://pretorians.webnode.cz/news/aeg-d-boy-scar-sc-01/

je řečeno, že vnitřek neodpovídá popisu a úsťovka tedy není okolo těch 120 ale o něco níž... setkal se někdo s podobným problémem nebo byl vnitřek u vašich mazelů ok?

Huh, všechno... předem díky za pomoc :)


Zdravím
Mám naprosto stejné zkušnosti, jak jsou popisované v recenzi. Zbraň jsem zakoupil na AirsoftGuns.cz. Vnitřní díly jsou použité standartní, ložiska plastová 7mm a kola jsou čínský XYT. Vyvložkování kol bylo tragické a po mazání ani stopa. Stojí za zmíňku že ten mechabox je zesílenej, ale jinak jsem vnitřek prakticky vyměnil až na motor, který se "zatím" zdá být OK(ještě je moc brzo na hodnocení). Náhradní díly jsem koupil bez problémů všechny až na trysku, která je tu 29,1mm dlouhá. Jestli na ní někdo narazíte dejte prosím vědět, už nevim kde hledat.
Jinak celkové zpracování kovových částí je velice pěkné, u té sklopné pažby je vůle na zámku, takže se trošku hýbe.

Takže na pohled je to velice pěkná zbraň, dobře zpracovaná, ale po zakoupení doporučuji převložkovat kola a namazat.


23 úno 2010, 13:25
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 zář 2008, 11:59
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Díky moc všem za commenty...

Dobrý že vim, že to není náhodná událost, ale že mám kvér hnedka vypodložkovat a promazat... nebyl bych moc šťastnej kdyby mi to po kratší době šlo hnedka do kopru...

Jinak jakej max upgrade(sílu pružiny) by ste si troufli dát do toho zesílenýho II. mecháče?

Desert verze nejní taky vůbec špatná, ale přece jenom běhám v letním českým vzoru a k němu to moc neštimuje... :)


23 úno 2010, 17:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
KingDav píše:
Jinak jakej max upgrade(sílu pružiny) by ste si troufli dát do toho zesílenýho II. mecháče?


M120-M130

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 úno 2010, 17:30
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2010, 06:30
Příspěvky: 51
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Chtěl bych si Scara pořídit, ale v česku už ho nemaj, tak by ho objednal z USA, tak prosím vás kolik je poštovný z tama? Popřípadě nějakej odkaz na nějakej německej shop kde by Scara od D-boy měli. A ještě jakou bych mněl zvolit barvu do našich končin. Díky

_________________
"Koukej mi na tý mapě ukázat co chci, nebo tě támhle Donny rozmlátí na kaši"
Aldo Raine


08 říj 2010, 13:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Exekucnak píše:
Chtěl bych si Scara pořídit, ale v česku už ho nemaj, tak by ho objednal z USA, tak prosím vás kolik je poštovný z tama? Popřípadě nějakej odkaz na nějakej německej shop kde by Scara od D-boy měli. Díky


Hledej šmudlo, sem to nepatří.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 říj 2010, 14:18
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 25 úno 2011, 22:55
Příspěvky: 36
Bydliště: Jilemnice v Krkonoších
Nový příspěvek FN SCAR Dboys přepínač
Kámoš koupil tenhle scar a protože v recenzích psali že je potřeba promazat a tak tak sme ho hned rozdělali. Asi 20 minut nám trvalo než se nám podařilo mechabox vyndat kvůli přepínači střelby, ale nakonec to šlo. Horší je, že nám to teď absölutně nejde zadělat. Někdy to jde, ale přepínač nefunguje jak by správně měl... (teda podle mě to tam mají pěkně blbě vyřešený...) Videa na youtube moc nepomáhají, protože tam to chytnou a už to tam hned mají ale nějak nám to prostě nefunguje... Nevíte někdo přesně, jak tam zadělat ten přepínač? ani google mi toho moc nenašel...


07 dub 2011, 18:32
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
a nemas u neho manual? aspon u CA je navod jak vyndat a zandat mechabox do tela, Dboy ma stejnou konstrukci:
http://chairsoft-press.com/manuals/clas ... qc-manual/

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


07 dub 2011, 18:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 25 úno 2011, 22:55
Příspěvky: 36
Bydliště: Jilemnice v Krkonoších
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Dík, už to snad chodí... přepínač jde trochu divně, ale funguje to správně takže ok...


07 dub 2011, 19:22
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2011, 19:50
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že dostat přepínač střelby do správné polohy je téměř nemožné. Pro upřesnění je to 6 obrázek v tom návodu kdy se má přepínač na levé straně zbraně přetočit do správné polohy. Bohužel se zasekne mezi Safe a Semi což docela komplikuje přepínání střelby kdy zbraň nejde nebo jde jen velmi složitě přepnout na Auto. Osobně střílím na Semi tak mne to moc neštve, ale zda je tu někdo kdo ví jek přepínač dostat do sprívné polohy nechť si to nenechává pro sebe a poradí nám.

_________________
SPR mod.0 ASR, APS AK-74S, A&K SVD Dragunov: 150 m/s, KJW G18C. Errare humanum est. What you call battlefield, I call playground. Dying is brief, but death is forever.


07 dub 2011, 20:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 25 úno 2011, 22:55
Příspěvky: 36
Bydliště: Jilemnice v Krkonoších
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Tak to asi nejsme takový lamy, páč nakonec podle toho návodu se nám podařilo, že jde vpohodě přepínat (safe-semi-auto), jen se ten přepínač dá přetočit i víc, ale to je jen takový detail... Nevim jak sme to udělali, prostě sme šli podle toho návodu, to nešlo, tak sme tam narvali šroubovák pootočili několikrát náhodně oběma přepínačema a nakonec to šlo, ale ten kdo tenhle systém vymyslel tyjo :oops: .....


08 dub 2011, 05:56
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 zář 2010, 11:26
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Založil jsem téma, ale je pravda, že by se to hodilo asi více sem.

Jsem v Airsoftu poměrně nováček a tak bych Vás rád poprosil, jestli byste mi nemohli doporučit, co za díly u této zbraně vyměnit hned po koupit, abych je mohl objednat rovnou s tím. Pokud možno mi dát rovnou odkaz na eagleguns.cz. Slyšel jsem, že je rozhodně potřeba vyměnit podložky v gearboxu a celý ho promazat. Takže jaké podložky a olej by se na to hodily nejvíc?

A co dalšího je potřeba vyměnit?
Už jsem dostal radu, že by bylo nejlepší zainvestovat do nové vzduchotechniky. A vyměnit gumičku u Hopupu. (jakou? a je to složité vyměnit?)

Jde mi o to, aby zbraň měla co nejoptimálnější výkon v základu a abych se nemusel bát, že mi odejde. Nejde mi o to abych měl 150m/s, jen o to aby byla zbraň co nejpřesnější s rozumným dostřelem, chci hrát hodně CQB.

Předem Vám moc děkuji za odpověďi.

Airsoftu zdar!


19 kvě 2011, 14:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
viewtopic.php?f=64&t=3815

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 kvě 2011, 17:14
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Taky jsem o Scaru přemýšlel ale neměl jsem na to prachy.
Ale tohle mít doma, hmm... je to nádhera 8)
http://files.pretorians.webnode.cz/2000 ... ake_UK.jpg

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


19 kvě 2011, 17:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2010, 00:58
Příspěvky: 87
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
@Jeryk
Kráska, to jo, ale lehce otylá.
Původně jsem o EGLM taky přemejšlel, ale takhle nastrojenej kvér nemá daleko k ŠESTI :!: kg - to už fakt není taková legrace (zarytý kulometčíci budou tvrdit něco o prkotinách) - přijde mi to celkem zbytečný.
Ale diskuse o využitelnosti granátometu nepatří do tohoto topicu.


20 kvě 2011, 07:40
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Tak jelikoz kvalitni AK vazi kolem 4kg a kdyz k tomu pripoctes nejakou montaz, optiku, tlumic a baterii tak je to skoro 5, tak to kilo navic uz te fakt nezabije. Pokud ano, tak to chce cvicit :D

Uprime je to hezkej kousek, az budou finance na vic urcite pribude na zed neco takoveho :)


20 kvě 2011, 15:57
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 30 dub 2011, 07:58
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
doufam ze to nekde (KDEKOLI POD 4500) vydrzi do července-konec šk roku tak se budou sypat prašule :lol: :lol:


24 kvě 2011, 13:51
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Dostáváš za jedničky na výzu ? :D :lol: Možná ti to vydrží.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


24 kvě 2011, 16:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Dost OT, nebo skončíte oba s varováním.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 kvě 2011, 17:35
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
Někomu se ta zbraň nelíbí, ale já jí uplně miluju :D Chci se zeptat - když bych chtěl někdy (nedejbože náhodou :D) vyměnit mojí cm.028 (musim zaklepat zatím střilí tak jak má) za něco v cenové relaci těch 4000Kč Jsou velké rozdíly mezi značkami v této ceně? Nebo co byste mi v téhle ceně doporučili? Rozdíly vybraných kousků si můžu srovnat sám, jasně že ano, ale nevím co je na těch vlastnostech pravdy a chybí mi nějaká ta zkušenost s ostatními značkami. Díky


03 zář 2011, 11:18
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
hlodaQ* píše:
Někomu se ta zbraň nelíbí, ale já jí uplně miluju :D Chci se zeptat - když bych chtěl někdy (nedejbože náhodou :D) vyměnit mojí cm.028 (musim zaklepat zatím střilí tak jak má) za něco v cenové relaci těch 4000Kč Jsou velké rozdíly mezi značkami v této ceně? Nebo co byste mi v téhle ceně doporučili? Rozdíly vybraných kousků si můžu srovnat sám, jasně že ano, ale nevím co je na těch vlastnostech pravdy a chybí mi nějaká ta zkušenost s ostatními značkami. Díky


Možná těblbě chápu ..ale co má tvuj dotaz společnýho s tímto tématem??


03 zář 2011, 19:37
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: FN SCAR Dboys
pete-11 píše:
Možná těblbě chápu ..ale co má tvuj dotaz společnýho s tímto tématem??


No ptám se tam na toho SCARa, ale máš recht jdu s tim jinam. Je to spíš problematika výběru než specialně téhle zbraně...


03 zář 2011, 20:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz