Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:22




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 M4 po jednom výstřelu konec 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 kvě 2020, 19:57
Příspěvky: 4
Nový příspěvek M4 po jednom výstřelu konec
Ahoj, než to vzdám a obrátím se na někoho profi, zkusil bych ještě zde. Pokoušel jsem se vdechnout nový život odložené M4 Cyma CM.008 S-system. Zbraň fungovala, ale výkon a kadence nic moc (112m/s). Rozebral jsem ji, zjistil utržený límeček hopky, jinak vše OK, ale když už byla rozdělaná, vyměnil jsem set tiché hlavy pístu a hlavy válce V2 [SHS], novou trysku, hop gumu, vypodložil kolečka a nainstaloval Mosfet V2 s univerzální kabeláží JEFFTRON. U 7,4V lipolky vyměnil malou Tamiu za T-deany a složil, jeden výstřel a konec. X-krát jsem to už rozebral, složil, testoval motorek na prázdno = OK, na kabelech bez pojistky, mecháč jen s pažbičkou, napůl v těle, komplet v těle, vždy OK (až tedy poslední pokusy už nejde semi, ale to snad nesouvisí), ale jakmile to komplet sestavím včetně pojistky, tak jeden výstřel, pak natáhne píst a nic. Zkouším pak odebrat tu přední sestavu drátů, testuju znovu jen s motorkem na prázdno, nic. Rozeberu, částečně sestavím, střílí normáně. Sestavím komplet a jeden výstřel a nic. Tak pořád dokola. Čím by to mohlo být? Má snad ten mosfet nějakou funkci, že nepustí proud, dokud se neodpojí všechny dráty? Nebo nějaký kondík, který se musí x-hodin vybíjet? Asi kraviny, ale fakt už jsem zoufalej...


21 kvě 2020, 20:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: M4 po jednom výstřelu konec
Takže co jsem pochopil, tak pokud sestavíš spodní část M4 zbraně, tak mech funguje tak jak má, ale jakmile sestavíš celou zbraň včetně vrchní části tak se natáhne píst jen do zadu a víc s tím nehne?

V mosfetu bych chybu nehledal, ale v kabeláži co vede do předbažbí, je možné že se ti skřípli kabeli či poškodili konektory když jsi to komplet sestavil, používáš nějaké konektory na přechodku? Klidně to může být i v konektoru pojistky. (pošli ideálně foto)

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


22 kvě 2020, 09:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 kvě 2020, 19:57
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: M4 po jednom výstřelu konec
No takhle bych to taky viděl, jenže ono to jednou vystřelí, pak jen natáhne píst a konec. Tzn proud tam jde, alespoň chvíli. Zajímavý taky je, že po tom pokusu už to znova nejede ani s tou půlkou těla. Ještě mě napadlo, jestli není slabá baterka - zkusím jiniu. Co tam mám nestandardní je mini wago spojka na černým kabelu (červený je napojený fastonama přes pojistku). Přišlo mi to spolehlivější než ta pružinová spojka co tam byla původně.


23 kvě 2020, 08:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz