Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:37




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Vyklající se předpažbí. 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 31 led 2009, 18:21
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Vyklající se předpažbí.
Zdravím kluci. Koupil jsem si M16A4 od Dboye. Zbraň se super až na pár drobností. Vykle se mi hlaveň aj předpažbí. To předpažbí už by ani tak nevadilo, ale hlaveň mě štve, protože se s ní kýve aj mířidlo. Není to nijak velká hrůza, ale pokud víte jak tomu zabránit, tak prosím poraďte. :-)
Díky


25 pro 2011, 14:32
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2009, 20:55
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Vyklající se předpažbí.
Přitáhni D ring vůči tělu. (je to ten kroužek, který drží předpažbý u těla). Pokud to nepomůže tak holt nějak vypodložit.

_________________
Skype: f22raptor036
[ženijní práce a demolice] [nenápadný] [Mula(12)] [odhodlaný] [pyroman] [prokletý]
AS challenges: http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


25 pro 2011, 14:38
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 17 kvě 2011, 18:56
Příspěvky: 711
Bydliště: Ústecký kraj
Nový příspěvek Re: Vyklající se předpažbí.
kolega z teamu si taky koupil m16a4 od d-boy. Když jsem mu dělal servis, našel jsem v prostoru pro protažení kabelů do předpažbí natlučený křížový bit. Už z obchodu, ale na druhou stranu prý dostal slevu :D Jinak doporučuji taky utáhnout a pokud už není zavit. tak kroužek úplně vyndat a dat mezi nej a zarážku na hlavni podložku. Já to tak mám taky.

_________________
M16A4 - sp140 -> 168m/s +
mk12 mod.1 - sp160 -> 180m/s +
SR25 - psg150 190m/s +



25 pro 2011, 15:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vyklající se předpažbí.
Taky řešení :D Jinak postup na utažení deltaringu je:

- Sundej předpažbí
- Zamačkni vnější část deltaringu (ten kovovej kruh na pružině vepředu na těle, kterej drží předpažbí na místě) co nejvíc dozadu
- Chytni vhodnejma kleštěma ten zubatej vnitřek
- Utáhni co to půjde

Pokud tam máš imitaci gastube (stříbrná kovová tyčka od mířidel do deltaringu), musíš ještě vyrazit dva čepy vespod mířidel a vytáhnout mířidla i s imitací gastube dopředu, aby ti nepřekážela při točení vnitřkem deltaringu.

Pokud to utáhneš maximálně, ale bude se to kývat pořád, postup je následující:

- Udělej základní rozborku (oddělit vršek těla s předkem od spodku s pažbou)
- Vytáhni vnitřní hlaveň s hopkomorou
- Sundej předpažbí a případně vyndej imitaci gastube, viz výše
- Vnitřek deltaringu namísto utahování úplně vyšroubuj, dr zůstane navlečený na hlavni a ta půjde vytáhnout z těla ven
- Na čelní plochu těla, na kterou dosedá ploška na vnější hlavni, přidej nějakej materiál (můžeš to vypodložit čimkoli, ale já tam vždycky naleju silikonový lepidlo z tavný pistole a hlaveň namačknu dokud je roztavený, pak to drží ještě líp)
- Znovu to slož, deltaring pořádně utáhni, pokud se to pořád bude kývat, chce to víc vypodložit

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 pro 2011, 15:41
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz