Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:42




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 cm.048s přestřihlý nýt k zajišťování pažby 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 úno 2015, 20:39
Příspěvky: 1
Nový příspěvek cm.048s přestřihlý nýt k zajišťování pažby
Čau,
mám problém dnes ráno když jsem šel na akci jsem chtěl otevřít pažbu ale pro její otevření musím zmáčknout takoví"čudlík" a pak teprve jde ohnout, no a když jsem ji chtěl otevřít tak se mi přestřihl uvnitř zbraně a vypadl. Tak se chci zeptat jestli nemá někdo zkušenost s tím jak to opravit, chtěl jsem ji rozdělat a podívat se co a jak, ale nepřišel jsem na to jak a nenašel jsem ani žádný návod jak konkrétně u této zbraně...nechci aby to vyznělo že jsem úplně neschopný ale ještě jsem žádnou nerozdělával a nevím který šroub co povoluje...
dík za odpověď ;)

Edit:
Zbraň rozdělána podle kamarádovy rady že cm.048m je nejvíce podobná této(co se zpracování týče). Tak tady dávám případným zájemcům video : https://www.youtube.com/watch?v=zUA-bES9ozQ
akorát s tím rozdílem že když jsem vydělával hlaveň tak jsem musel z vrchu vyšroubovat dvojkou imbusem pojistný šroub.
A už vidím v čem byla chyba, proč se to pokazilo, nějaký inženýr asi blbě počítal a udělal malí průměr závitu, krátký závit (sotva dvě otáčky) a na to vše silnou pružinu, takže se mi ošoupal celí závit a na konci se mi to utrhlo. takže zkusím tam dát šroub a ve škole něco vysoustružit jako náhradu. Pokud máte nějakou radu jak to spravit.
Předem dík :)


08 bře 2015, 15:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz