Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 07:07




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 moje LR300 (A&K) 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 dub 2015, 15:59
Příspěvky: 3
Nový příspěvek moje LR300 (A&K)
zdar střelci,
mám čínskou LR300 od firmy A&K (podobná AR 15/M16)
a potřebuji odpovedi na pár otázek.... budu se ptát postupne protože dotazu mám hodne tak at se v tom vyznáme ;)
nejdříve popisu moje upravy a to co tam vubec je... základ je tam m125, já si tam dal m130. je tam zesílený mech. V2. spínání mosfetem, a NBU vzduchotechnika (nevim jiste jestli NBU nebo jen BU) a lepsi hopguma

takže první nejvetsi problem....
mám origo čínskou Ni-MH 1200mAh 9.6V baterii. a pul roku fungovala vpohode i s tou m130 (2x 450 kulí vydržela) ,pak po 3mesicich sem si vsiml ze uz vydrzi o neco mene, ale po instalaci mosfetu se snížila výdrž na cca 10 vystrelu a hned druhy den (po opetovnem nabiti) se to jen natáhlo a nic, jen tam cvakal motorek
tak sem to nechal pres zimu poveseny na zdi, a az ted sem to zase nabyl, a ted se to ani nenatáhlo ani motor necvakal
muze byt problem v zapojeni mosfetu? nechal jsem tam puvodni delky vsech dratu u mosfetu (abych ho mohl nekam natahnout a schovat, protoze do mechu se nevejde) a taky kontakty jsou tam obyčejne, v tech bych ale problem nevydel.
mam asi koupit novou baterku a uvidime zejo? ale divim se ze tak najednou zacala odchazet... je to normální? že z ničeho nic je s baterkou konec? nebo to muže byt kutilskym zapojenim mosfetu?


28 dub 2015, 16:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: moje LR300 (A&K)
Tieto základné pribalene baterky sú nič moc, často nepoužitelné..a ešte keď to aj nabíjaš tou blbosťou čo je akože "nabíjačka" je to cesta do pekiel.. samozrejme však môže byť problém aj v kabeláži atď.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


28 dub 2015, 16:34
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 dub 2015, 15:59
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: moje LR300 (A&K)
a jeste me ted napadlo ze zaroven s mosfetem jsem dával i vzduchotechniku, ale to prozkoumám až koupím baterku a lepsi kontakty a celkove to lip zapojim (ne jak od prasat) jinak nabijecku mam MW XXXX D za 500,-
a jeste druhej dotaz....
zbran strili(strilela) chvilku přesne na flek tak jak má a chvilku zase přesne na flek ale doleva... proste bud presne rovne nebo presne doleva. a delalo to jinej zvuk... kdyz to letelo rovne tak bych to prirovnal ze to melo zvuk jako kdyz hodis mobil na postel (tlumeny) a kdyz doleva tak jako kdyz hodis mobil na stul (takovej ostrejsi zvuk... jako plastova manualka) ...


28 dub 2015, 16:57
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 dub 2015, 15:59
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: moje LR300 (A&K)
hele myslis ze kdyz napojim nabijecku primo na zbran (bez baterky) ze se mi tam nic nespali?,
vis co, abych to mohl otestovat nez mi pride baterka


29 dub 2015, 16:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: moje LR300 (A&K)
to je nesmysl, co jsi napsal, nabijecka je pro nabijeni akumulatoru ne pro provoz zbrane. Akorad muzes znicit nabijecku, se zbrani to ani nehne

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


29 dub 2015, 16:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz