Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:43




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 úno 2018, 15:40
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
Chtěl bych se zeptat mám takový problém. Moje 2 týdny nová zbraň AK-47 Abs 0.28cm-A od Cymy se v zimě dusí. Když jsem v pokojové teplotě tak nemám žádný problém, ale jakmile vezmu zbraň ven a promrzne tak se dusí každá kulička jak na dávky tak jednotlivky... Ví někdo čím by to mohlo být? Říkali jsme si jestli to není zmrzlá hop guma, ale radši se ptám ještě zde.


21 úno 2018, 16:22
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 30 led 2012, 13:38
Příspěvky: 118
Nový příspěvek Re: Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
Čím by to tak mohlo asi být. JISTĚ ŽE ZIMOU. Zbraně nejsou na střílení v zimě stavěné, ikdyž se snima v zimě střílí. V zimě gumy tuhnou, a pak se zbraň dusí, což pak vede k většímu poškození vnitřku zbraně.

_________________
JG Magpul Tactical (150m/s)
TM AK47 (170m/s)
A&K SVD (182m/s)


22 úno 2018, 08:36
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 úno 2018, 15:40
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
Já jen, že nás hrálo víc a většina z nás (16 z 21) jsme měli AEG, ale zbraně se dusili jen 3 lidem je možný, že to je kvalitou hop gumy nebo celkově kvalita zbraně? (Já mám Ak za 3 tisíce a oni G36 a Ak-74 za 8 tisíc a víc) Hráli jsme cca v 5° a to mi nepřijde jako až taková zima? Myslíš, že by se to dalo vyřešit výměnou Hop gumy za nějakou kvalitnější?


22 úno 2018, 15:23
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 30 led 2012, 13:38
Příspěvky: 118
Nový příspěvek Re: Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
Každá zbraň reaguje na zimu jinak. Jedna se dusí jiná ne. Pokud střelba v zimě tak dát spíš gumičku měkou například silikon od guarderu nebo systemu.
Jde o to že guma při nízké teplote tvrdne kulička pak neprojde a zadusí se, celkově díly ve zbrani trpí plast je křehčí, těsnění špatně funguje atd.
Každopádně pokud se se zbraní něco stane hlavně když je nová bude problém se zárukou. A následná oprava by mohla jít na tvoje triko.

_________________
JG Magpul Tactical (150m/s)
TM AK47 (170m/s)
A&K SVD (182m/s)


22 úno 2018, 18:42
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 kvě 2010, 13:04
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
akrij23 píše:
Čím by to tak mohlo asi být. JISTĚ ŽE ZIMOU. Zbraně nejsou na střílení v zimě stavěné, ikdyž se snima v zimě střílí. V zimě gumy tuhnou, a pak se zbraň dusí, což pak vede k většímu poškození vnitřku zbraně.


Uplne zbytecne agresivni odpoved :-)

Skrz rady ... Zkus uplne povolit hop a uvidis jestli se to deje.
Pokud to v zime bude zle i pres povoleny hop, zkusil bych jinou gumu (PDI Nitrilovou, pry ma byt furt stejna i pri zime).
Ta guma bude nejspis dostacujici reseni ....

Jinak v zime se hraje ;-) Jen je to trochu jine (lepsi jsou V3 mechace, radeji nizsi pruziny kvuli dopadum vs zmrzle casti, pri akci je dobre zbran nechat vymrznout, pak stelovat hop apod.)

_________________
___
J&G - Bar-10
ARES - Amoeba [AM-016]
E&L - SBR (Platinum) [EL-A146-C]
P&J - SR25
D-Boys - AK-74SU [RK-01W]
___
WE - HI-CAPA 5.1 Dragon A
TM - Smith & Wesson M&P9


23 úno 2018, 09:04
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
akrij23 píše:
Každá zbraň reaguje na zimu jinak. Jedna se dusí jiná ne. Pokud střelba v zimě tak dát spíš gumičku měkou například silikon od guarderu nebo systemu.
Jde o to že guma při nízké teplote tvrdne kulička pak neprojde a zadusí se, celkově díly ve zbrani trpí plast je křehčí, těsnění špatně funguje atd.
Každopádně pokud se se zbraní něco stane hlavně když je nová bude problém se zárukou. A následná oprava by mohla jít na tvoje triko.

Stieľam pri -10 až -15C a jediný problém je že po cca 30 minútach súvislej streľby sa začne v hlavni tvoriť ľad a výkon a dostrel klesne inak žiadne dusenie či poškodzovanie zbrane tiež si myslím že tvoja odpoveď bola zbytočne agresívna.
Problém môže a nemusí súvisieť so zimou ak by bol problém zimou videl by som to v stuhnutom mazive hlavy piestu vďaka čomu ti uníka tlak s valca a klesá výkon a preto sa zbraň dusí alebo len silný prítlak na hop up.


23 úno 2018, 12:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
Asi tam máš preklep..lebo už 30 sekúnd súvislej streľby mi príde dosť prehnané, nie to ešte v zime a 30 minút.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


23 úno 2018, 15:43
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Dusí se mi téměř nové AK-47 Abs Cyma 0.28cm-A
Skôr som sa zle vyjadril pod súvislou streľbou som mal na mysli 30 minút streľby na terč pri teplote -10 až -15C vystrelil som cca 150 BB a po 30 minútach som mal v hlavni doslova ľad čo spôsobilo značné zníženie dostrelu.
Ak sa zbraň doslova dusí máš buď veľmi silný prítlak hop up alebo nedostatočný výkon vplyvom netesnosti hlavy piestu jeden z dôvodou netesnosti môže byť stuhnutý silikon iné dôvody si momentálne neviem predstaviť.
Ako už niekto radil skúsiť povoliť hop up a uvidí čo sa stane.


23 úno 2018, 17:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz