Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Rozprsknutí kuličky ve zbrani 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 20 zář 2018, 18:29
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Rozprsknutí kuličky ve zbrani
Ahoj,

Vyměnil jsem hlaveň a hopup gumičku ve své Well MB4411D

za:
https://www.actionshop.cz/presna-nerezo ... mm-499mm-2
(vím že to není nic extra, ale plánuju tam dávat nerez od PDI, tohle je zatím jen nouze)

&
https://www.actionshop.cz/sniper-accele ... vsr-2-kusy

+je tam všechno od airsoft pro, píst, spoustak, pružina je 160, tryska zatím nová není ještě.

A po výměně hlavně s gumičkou se stává to, že když vystřelím, tak kulička z hlavně vyletí asi na 2-3 kusy a když hlaven otočím k zemi a zatřesu, tak ještě vypadne zbytek kuličky.

Je tohle normální aby dělala hlaven nebo gumička?
Jestli je gumička moc úzká a moc silná pružina?

Jinak kuličky jsem používal BLS, zkoušel jsem 30g i 40g a na obojích to dělá to samé.

Případně netuší někdo kde by mohl být problém?

Díky,


13 črc 2019, 08:53
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Rozprsknutí kuličky ve zbrani
Čau, jak je na tom podavač? Pokud jsi měnil tu vodící placku za ASpro a máš někde problém v šachtě, nedivil bych se, kdyby ten vodič kuli prostě překousl. Taky by se mohlo stát, že kule si nevleze do komory, ale jen tak napůl a překousne ji hlava válce. A pořád by šlo o problém kolem podavače. AWS je prostě nešťastné řešení a jediné funkční je Tokyo Marui, jelikož ten složitý mechanismus není nic, co by mohlo fungovat při preciznosti čínských výrobců.


15 črc 2019, 12:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz