Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:02




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Zbraň špatně podává 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 04 zář 2017, 17:35
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Zbraň špatně podává
Zdravím,
Minulý týden jsem kompletně promazaval dily v mechaboxu. První akci po promazani nebyl se zbrani jediny problém. Měl jsem ji uloženou týden, dnes jsem ji vzal na další akci, ale objevil se problém s podáváním. Když se zbraní střílím, tryska nedojede na konec, ale zastaví malý kousek před koncem, což znemožní další kulicce se dostat do hop up komory. Při automatu tento problém není až tak častý, avšak každá 3 kulicka vyletí z hlavně a letí asi 5 metrů a spadne. Již jednou jsem tento problém řešil a bylo to tím, že jsem koupil moc velkoi trysku. Tato co používám nyní mi ale jela delší dobu vpohodě. Nevíte, kde může být chyba? Napadlo mě, ze není dostatečně namazana hlava valce (trubicka), po které tryska jezdí, bohužel to ale muzu zkusit až zítra.
Když se pokusím hnout s tryskou například v polovině chodu, nelze ji zmáčknout, musím pritlacit a ona se pak povolí, je to jako kdyby byla za něco chycena a nechtela se díky tomu vrátit, ovšem netuším za co. Napadají mě jen ty podložky u kola s držákem trysky, zítra to mohu taky zkusit upravit.
Pokud víte, kde by mohla být chyba, budu rád, když se ozveze.
Zasobniky jsou vpohode.
Děkuji za pomoc.


18 srp 2019, 21:52
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2012, 17:19
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Zbraň špatně podává
pokud jsi si jist, že nemáš příliš dlouhou trysku, a nemáš na pístovém kole vačku, tak si ji kup a dej na kolo, ona prodlouží čas kdy je tryska úplně vzadu a řeší to problémy s podáváním


23 srp 2019, 17:10
Profil
Četař
Četař

Registrován: 04 zář 2017, 17:35
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Zbraň špatně podává
Vačku mám, vypadá to na moc dlouhou trysku, vezmu ji orientačně pilníkem a pak koupím nový přesný rozměr.


25 srp 2019, 20:42
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2012, 17:19
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Zbraň špatně podává
ideal je vždy kupovat trysku stejné délky jako byla ta původní ve zbrani, se kterou to podávalo dobře


13 zář 2019, 20:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz