Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:54




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 vnější hlavně 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek vnější hlavně
zdravím, na m4 potřebuji delší vnější hlaveň, nelíbí se mi však to rozkouskované, navíc potřbeuji delší. Závity by měli být stejné, takže otázka je jasná, pokud koupim 23cm dlouho na G36E, bude to pasovat ? Nechce se mi nikde kupovat ty předražené např. z m16, navíc celé, na anareusu jsem viděl od src vnější na Ečko za petikilo

_________________
VIVA LA LEGION !


21 úno 2011, 14:05
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: vnější hlavně
asi to není přesně to, co chceš, ale mně to příjde jako zajímavá volba :oops: a cena taky OK

http://www.armymarket.cz/hlaven-vnejsi- ... ment-d2972

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


21 úno 2011, 14:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: vnější hlavně
Jako pozor, vnější hlaveň se k tělu nešroubuje žádným závitem, na konci je rozšířená tak aby zapadla do otvoru v těle a dotahne se delta ringem. Pokud jsi chtěl koupit toto: http://airsoft.anareus.cz/detail.php?id=2334 , tak to je opět pouze prodloužení vnější hlavně kterou už na kvéru máš, není to kompletní a k tělu to přiděláš leda tak velkým množstvím lepící pásky.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 úno 2011, 14:34
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: vnější hlavně
Griffon píše:
Jako pozor, vnější hlaveň se k tělu nešroubuje žádným závitem, na konci je rozšířená tak aby zapadla do otvoru v těle a dotahne se delta ringem. Pokud jsi chtěl koupit toto: http://airsoft.anareus.cz/detail.php?id=2334 , tak to je opět pouze prodloužení vnější hlavně kterou už na kvéru máš, není to kompletní a k tělu to přiděláš leda tak velkým množstvím lepící pásky.



jo, jde o to, že se chci zbavit [url="http://www.armymarket.cz/hlaven-vnejsi-ocelova-pro-m4a1-predni-cast-element-d2897"]tohoto[/url]

rathy píše:
asi to není přesně to, co chceš, ale mně to příjde jako zajímavá volba :oops: a cena taky OK

http://www.armymarket.cz/hlaven-vnejsi- ... ment-d2972


no, vypadá to zajímavě, zkusim to najít jinde, tim bych se mohl zbavit i toho hnusného tlumiče. Díky za tip

_________________
VIVA LA LEGION !


21 úno 2011, 16:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: vnější hlavně
Takže potřebuješ klasickou M4kovou hlaveň? Nebo ještě něco delšího? Pokud jde jen o tohle, tak prohledej čínský shopy a bazary, myslim že nebude problém něco sehnat za rozumný peníze.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 úno 2011, 18:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: vnější hlavně
čauté..už dávnejšie som kontaktoval viacerích uživatelov čo som našiel medzi servisákmi, no neúspešne.Potreboval by som niekoho, kto by mi pomohol a vedel vyrobiť vonkajšiu hlaveň. Ak by sa našiel niekto kto by mal čas a prístup k mašinám nech sa mi ozve prosím cez PM. Ide o docela jednoduchú konštrukciu no dĺžka bude 650mm. Ostatné parametre a materiál dohodneme cez PM alebo potom mailom. Ďakujem

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


28 bře 2014, 10:27
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: vnější hlavně
Ked chces dlhu hlaven na M4 tak to rozober a cekni bazare a kup vonkajsiu hlaven na M16- Resp napr na morave kupis cely predok a ak nechces prednu musku ries to bud gasblockom pred tym kruzkom co ti drzi predpazbie alebo freefloat predpazbim... samozrejme najlepsie z financnej stranky je kupit len cisto vonkajsiu hlaven na M16


28 bře 2014, 18:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: vnější hlavně
No bohužial toto bude hlaveň na springfielda preto hladám výrobu. Už sa mi ozval jeden uživatel tak snáď to klapne. Ale vďaka.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


29 bře 2014, 19:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz