Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:07




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 CM.701 Problém s podáváním 
Autor Zpráva
Nový příspěvek CM.701 Problém s podáváním
Zdravím, mám takový problém se svým VSR od CYMY.. Před upgradem špatně podával zásobník který je přímo určen k této zbrani..nekde jsem četl že tyto zásobníky jsou stejne špatné a vyplatí se koupit jiný.. Od kamaráda jsem si půjčil zásobník od Well a ten střílel bezvadně.. Avšak potom co jsem tam dal airsoftpro hopup komoru už jde špatně i ten od well.. Zkrátka někdy střílí.. Někdy zase ne.. Někdy vystřelí jen první kuli a pak nic..každopádně u všech zásobníku to střílí pokud ho pridrzim při natahování,tudiz nevím zda mám koupit nějaké jiné zásobníky, nebo zda je problém jinde, za odpovědi moc díky


11 zář 2019, 19:21
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2012, 17:19
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: CM.701 Problém s podáváním
Ono s Aspro komorami jsou problémy, zkus tam vrátit tu původní a jestli se to vyřeší, tak je to komorou


13 zář 2019, 20:43
Profil
Nový příspěvek Re: CM.701 Problém s podáváním
No on ten problém byl i s předešlou komorou.. Jediné co fungovalo byl nějaký zásobník od well.. Tak jsem koupil nový a ten už nefungoval.. Ani zásobník od CYMY..A po zasazení aspro komory, nešel ani ten well, Ale nevím jestli třeba ty Zasobniky co tam davaj jsou v pohodě.. Jestli nemám koupit třeba TM


13 zář 2019, 21:07
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz