Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:30




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 L85A1 Army Upgrade 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 říj 2017, 08:26
Příspěvky: 1
Nový příspěvek L85A1 Army Upgrade
1. Dobrý den, měl bych jeden takový dotaz, jde mi o upgrade mé nové L85A1 od Army zatím jsem si o tom toho nezjišťoval tolik abych si byl jistý správností svého výsledku a proto podávám tento dotaz co upgradovat a kde to sehnat pokud možno i s odkazy.

2. U koho bych si měl nechat upgrade udělat, byl jsem totiž případně odkázán na někoho jménem T-Dog a proto mě zajímá má-li s jeho servisem někdo zkušenosti.

Technické Poznámky:
1. Hledal jsem v tématech a podle informací mě podaných forum žádné / dostatečně obsáhlé téma neobsahuje. Pokud ano nebojte se mě na něj odkázat.
2. Co se dílů týče prosil bych pouze odkazy na e-shopy a nikoliv něco typu: Teď prodávám XYZ. Je mi to k ničemu protože upgrade budu řešit kolem vánoc (stále s ní potřebuji hrát). Ano sice je pravda že mi nic nebrání díly si doma postupně sbírat ale stejně nemám momentálně doma finance které bych do toho mohl zainteresovat.

Předem děkuji za odpověď.
J. Z.


26 říj 2017, 09:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: L85A1 Army Upgrade
Čauko, určite si prečítaj túto tému, je síce staršieho dáta ale o L-85 od army sa tam určite čo to dozvieš. viewtopic.php?f=112&t=2278&hilit=l85

čo sa týka T-doga, moja osobná skúsenosť s ním nieje žiadna, ale za tie roky čo tu pôsobím na fóre tak viem, že okrem iných zbraní, tak má zrovna L-85 od army prelezenú snáď od atómu :-D
Referencie na servis od neho boli vždy viac než dobré a pozitívne. Kopa nás sem nechodí už moc často, FB a érsoft hrdinovia na ňom postupne zabíjajú fórum, tak neviem ako je to s jeho návštevnosťou, no sem tam ho tu ešte vidno. Ak nie, skús SZ alebo pozri na gasas.cz, pôsobí aj tam.
Rád by som ti poradil aj ja..ale za tie roky je s pomedzi všemožných softiek zrovna L-85 zbraň, ktorú som nikdy nedržal v ruke, nie to ešte robil na nej servis alebo upgrade.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


26 říj 2017, 21:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz