Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:19




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Upgrade CM.701 hlaveň do tlumiče 
Autor Zpráva
Nový příspěvek Upgrade CM.701 hlaveň do tlumiče
Zdravím, omlouvám se jestli tohle téma tu už někdo rozjížděl, ale nenašel jsem. Každopádně.. Mám v plánu upgradovat svoji CM.701,všechny ostatní díly mám.. Zbývá jen hlaveň a zde je problém. Hlaveň má délku 430mm,mám v tom aspro komoru, takže hlaveň musím vybírat pro Aeg, ale to s tím nesouvisí.. Chci se zeptat když bych si chtěl koupit například hlaveň 510mm tak musím koupit Tlumič, avšak hlaveň by byla tak v půlce tlumiče a někdo mi říkal, že to ničemu nevadí a někde jsem zas četl, že to vadí a někdo zas říkal, že musím koupit jiný válec (Válec mám ocelový od airsoftpro) tudíž nevím jak to je, díky moc za všechny rady :D


10 srp 2019, 12:21
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Upgrade CM.701 hlaveň do tlumiče
u manuálky je tlumič prakticky bezvýznamný ideálnější by proto byla hlaveň dlouhá tak aby byla až na konec tlumiče
nechápu důvod proč jinej válec
jediné co bude vadit je volné uložení konce hlavně v půlce tlumiče, musíš tu hlaveň v tlumiči nějak fixovat
zbytek tlumiče vyplnit molitanovou vložkou se středovou dírou 10mm


10 srp 2019, 21:17
Profil
Nový příspěvek Re: Upgrade CM.701 hlaveň do tlumiče
Dobře díky, jen v oblastí hlavní a tlumičů jsem nováček a úplně nemůžu najít někde například centrovácí vložku.. Našel jsem jen pro tlumiče aspro.. Bojím se abych něco nespackal na tom.. Pokud by hlaveň byla az nakonec pak nemusím fixovat? A do konce tlumiče znamená že to musí být přesně na mm do konce, nebo tam může být nějaký rozdíl pár mm? Díky :)


11 srp 2019, 07:24
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2019, 00:23
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Upgrade CM.701 hlaveň do tlumiče
St0rMyy píše:
Dobře díky, jen v oblastí hlavní a tlumičů jsem nováček a úplně nemůžu najít někde například centrovácí vložku.. Našel jsem jen pro tlumiče aspro.. Bojím se abych něco nespackal na tom.. Pokud by hlaveň byla az nakonec pak nemusím fixovat? A do konce tlumiče znamená že to musí být přesně na mm do konce, nebo tam může být nějaký rozdíl pár mm? Díky :)

nemusí být na konec, fixovat to musí protože díra na konci tlumiče je většinou díra do stodoly, tam by to tlumič nijak nepodržel
já si to vyrábím na soustruhu a výjimečně i pro druhé, potřebuju mít daný tlumič v ruce a vnější průměr hlavně, resp. mi to dělá kámoš


13 srp 2019, 01:13
Profil
Nový příspěvek Re: Upgrade CM.701 hlaveň do tlumiče
Dobře, díky.. Mám v plánu koupit nějaký Tlumič Ktery již je vyplněn pružinou a celý nějakýmy molitanovými kroužky, takže to vypadá, že to by stačit mohlo


15 srp 2019, 06:59
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz