Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 06:57




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 ShootOne.. 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 13 dub 2011, 13:35
Příspěvky: 38
Nový příspěvek ShootOne..
Zdravím, oběvil jsem Tyto kule.. krásná cena, tak jsme se chtěl zeptat jak jsou na tom s Kvalitou, a jestli si je má cenu kupovat (asi 10 pytlů +-)
http://airsoftshop.cz/product_info.php?products_id=7339


05 čer 2011, 17:02
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Koupil sem je, používám a OK. Super poměr cena/kvalita.


06 čer 2011, 08:19
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
A v jakým kvéru, hlavni, upg?

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


06 čer 2011, 11:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Vzal jsem si pytel, prosel ho přes síto z přesných hlavní a prošly všecky. Na GURU 509 mm jsem je úsťovkou 165 m/s rozházel. Musím říct, že se to za ty peníze vyplatí. Fajnšmekři sice zůstanou u MadBull a G&G, ale těmhle koulím věštím světlé zítřky...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


06 čer 2011, 12:05
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Jacob píše:
A v jakým kvéru, hlavni, upg?


Kvér SRC M4 gen.III, upgrade na M130 a Guarder hopovka. Bez zádusů, podávání a přesnost v cajku...


06 čer 2011, 12:10
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: ShootOne..
jak sou na tom upravou povrchu ? jsou suchý nebo už cáklý


06 čer 2011, 15:13
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Přídou mi hladký a dobře kloužou. Jak sem psal s podáváním u SRC žádnej problém. Jestli sou olejovaný nevim, ale povrh je podle mně právě tak akorát a nic se na to nelepí.


09 čer 2011, 16:56
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 20 dub 2009, 14:06
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Koupil jsem 0,32g, lítají poměrně pěkně, na kvalitu si nemůžu stěžovat. Nejvetší nevýhoda je černá barva, špatně se nastavuje hop nebo seřizuje optika. Nevím, jestli do nich půjdu kvůli té barvě znova.


09 čer 2011, 19:46
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Páni, prosím Vás poradte mi ... dajú sa niekde zohnať 0,36 alebo 0,40 gule bielej farby? Zohnal som len zelené a tie su ešte horšie vidieť ako čierna.

(Ak tu takáto otázka už padla tak sa ospravedlňujem, snažil som sa hľadať )


10 čer 2011, 09:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Těžké koule dělá třeba BLS, MadBull, Guarder...
Nesnažil jsi se dost, stačí ve vyhledávači napsat "kuličky". A upřímně řečeno taky nechápu, proč si tyhle koule zaslouží vlastní téma, ale to je jen tak do prázdna...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


10 čer 2011, 10:47
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
ALTERNATiVA píše:
Páni, prosím Vás poradte mi ... dajú sa niekde zohnať 0,36 alebo 0,40 gule bielej farby? Zohnal som len zelené a tie su ešte horšie vidieť ako čierna.

(Ak tu takáto otázka už padla tak sa ospravedlňujem, snažil som sa hľadať )


Mne nevadí když někdo založí nové téma, ale spíš my vadí, když do existujícího téma o jedné věci začnou lidi plíst jiné... Tohle podle mně patří do obecného téma kuličky a ne sem.


10 čer 2011, 14:05
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Cotulosh píše:
Těžké koule dělá třeba BLS, MadBull, Guarder...
Nesnažil jsi se dost, stačí ve vyhledávači napsat "kuličky". A upřímně řečeno taky nechápu, proč si tyhle koule zaslouží vlastní téma, ale to je jen tak do prázdna...

jemu slo o bilou barvu ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


10 čer 2011, 15:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: ShootOne..
jsem čekal, který expert se ozve jako první... no když se člověk trochu zapojí a opravdu se podívá, zjistí, že se u nás prodávají bílé Guarder 0,4 g, bílé MadBull 0,4 g a žluté BLS 0,4 g, což je snad taky vidět...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


10 čer 2011, 15:45
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Včera na tréninku kluci zkoušeli ShootOne kule. Děs a bída - kuličky prakticky každá náhodně vyndaná měla makroskopické důlky a dírky a vyleštěný taky nijak extra nejsou.

No ale to hlavní - oběma se jim zanesly čerstvě vyčištěné kvalitní přesné hlavně (čistilo se to právě kvůli ShootOne) a oba kvéry se zadusily (několikrát). Takže ShootOne -> ShitOne.

Jinak ty hlavně - uvnitř byly prostě až kopečky plastu; bylo toho tam fakt hodně a to se nevystřílelo moc kuliček. Neřeknu kdyby jeden kvér a pochybná značka hlavně - ale oba dva a oba mají kvalitní hlavně?

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


10 čer 2011, 17:22
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Jak říkam moje zkušenost je s nima dobrá. Kupuju je a žádné zádusy. Taky sem nenašel žádné velké důlky ani jiné nerovnosti, sou jako na tý fotce na BASu. Kupujou je už i kámoši z týmu a v ICS, CA a SRC kvérech ani v číně CYMA, JG, DBoy sme zatím žádné problémy neměli. Zádusy nemáme, přesnost slušná. Cotulosh je tu taky testoval na zádusy v tesnejch hlavních a taky říkal, že žádnej problém. Možná vám zůstalo něco od čištění v hlavních co to způsobilo.


Naposledy upravil Zonťák dne 10 čer 2011, 18:15, celkově upraveno 1



10 čer 2011, 17:43
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Hlavně ještě dokážeme vyčistit...a vidím dobře :D dirky tam byly plus teda ještě dutinky uvnitř...jako do Claymore a granátů parádní střelivo. Nebo do nepřesných hlavní :) U mě prostě vedou BLS plus 0.20tky Aimtopy..

EDIT: nojóó taky fotka na BASu :D ta fotka je děsně přesvětlená a dírku bys tam neviděl ani za boha...ta zmizí v tom přesvětlení. Pokud se mi podaří nafotit makro, tak sem dám v budoucnu foto...

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


10 čer 2011, 18:09
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Jo pokud uděláš makro fotku, tak najdeš důlky na každejch kulích. To máš ve velkým rozlišení skoro jako z mikroskopu. Taky sem to zkoušel u hodně kulí a je na nich vidět obvykle i spoj, ale ten pak v reálu nemusí ani vyčnívat a taky skvrnky od různejch přísad do plastů co vím.

OK určitě hlavně vyčistit umíte, nehádám se. Možná tam fakt ale zůstal nějaký olej či čistidlo co s tim pak zareagovalo. Pokud se pak hlavně zasvinily, je zádus logickej. Spíš sem jen uvažoval proč ty máš tak blbou zkušenost a já, další co znám a co tu psali i ostatní tak ty kule celkem berem. Co máte za hlavně a jak starý, jaký hopy...? Koukal sem do fóra, že ste psali dřív o nějakejch problémech právně s hlavněma a taky jinejma kulema guarderky a další, že vám taky dost špinily, sekaly a dělali velkej rozptyl. Taky čím dáš těsnější hlaveň tím prej musíš dát i menší kuli, aby se moc netřely a nešpinily a zůstal prostor pro vlnování vod hop-up.

Jinak určitě sou i lepší kule v tom žádná. Já taky když chci lepší beru třeba ICS, ale za tu cenu na běžnou hru volim radši tyhle.


10 čer 2011, 18:27
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Čištění hlavní uzavírám. Byly vyčištěný správně.

Hlavně máme všichni Systemácký INOXový a minimálně starý (do půl roku), ale na tom nezáleží, protožě mám Systema INOX v MP5tce, předtím byla v P90tce a pořád střílí stejně a je hladká uvnitř.

Ten problém, na který narážíš, byla hlaveň Element a pak hlaveň Aimtop v mém SRku. Teď tam je Systema INOX a není problém. A Guarder kule jsou děsný svinstvo. Špiněj úplně hrozně. Dřív byly super, ale teď jsou úplně k ničemu.

A samozřejmě - každá kule má mikro dirky. Ale tohle jsou makro dirky :D vidím je okem...mě to nedá - jdu si pro pár těch kulí a vyfotím to.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


10 čer 2011, 18:45
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: ShootOne..
smolda : Stihneš ty fotky ještě dnes ? Mě to tedy extrémně zajímá ...

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


10 čer 2011, 20:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Takže slíbené foto:

Foto podmínky: několik náhodně vytažených kuliček; kvůli stabilitě umístěno na jemném brusném papíru, Canon EOS 30D + Pancolar 50mm/f1.8 + stativ (fotky záměrně podexponovány - přeexponováním se povrch sleje do bílé barvy)

Značky: ShootOne, BLS

ShootOne:

http://img864.imageshack.us/img864/7197/shootone1o.jpg

http://img683.imageshack.us/img683/1521/shootone2.jpg

Poznámky:
kulička vlevo dole zjevná nekulatost, kulička vpravo dole ohromná díra...dále např. kulička druhá zleva dole - viditelný spoj (takových je tam víc - je to pěkně vidět na druhé fotce)

BLS:

http://img13.imageshack.us/img13/1703/bls1p.jpg

Poznámky: na kuličky se nachytala vlivem statické elektřiny smítka z brusného papíru; kulička vpravo dole (zhruba) s čímsi bílým má na sobě také smítko - kontroloval jsme to prstem

P.S.: Kuličky jsem zkoumal i lupou a ShootOne NEMAJÍ kulatý povrch. Připomínaly mi povrch golfového míčku (přehnaně). Na BLS kulích jsem neobjevil nic nenormálního (snad kromě mírně tečkovanějšího povrchu) - zdálo se mi to sice divné, ale fakt nenašel. Jenom ta smítka z papíru a ty sem potom lehce sundal prstem...

Závěr si udělejte sami :) Já osobně si radši připlatím za BLS.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


10 čer 2011, 20:27
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Díky moc. Ou, to je teda špatný :(. Je to fakt vidět i na fotce. Takže zůstávám u své osvědčené značky.

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


10 čer 2011, 21:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: ShootOne..
smolda : ou tak ta šiška vlevo dole je dobrá :D


10 čer 2011, 22:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Há ještě že jsem koupil BLS. :D Dost jsem na touhle značkou uvažoval, ale když vidím toto, tak jsem rád za to, co jsem koupil.

_________________
IN OMNIA PARATUS


10 čer 2011, 22:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Ja teda nemam profi fotak, ale kompaktem, na makro, take podexponovano, jsem vyfotil shotone 0,20, po zvetseni by mela byt fotka 1:1:

http://imageshack.us/photo/my-images/33/xulicka.jpg/

Osobne tam nevidim vady jako vyse...


11 čer 2011, 08:55
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Tak mi to nedalo a taky sem sáhnul do už otevřenýho pytlíku shootonek 0,25g (proto nějakej ten bordel kolem, byly se mnou na akci) a udělal taky jednu podexponovanou fotku na makro s Panasonic DMC-TZ1. Jako podklad je kancelářskej papíra pro stabilitu ohnuté rohy, světlo je rozptýlený, aby nevznikal stín . Výsledek posuďte sami. S barvama sem si nehrál, tak je to takový "domodra". Jediné patrné sou ty spoje kulí, ale když se na ně kouknu v reálu, je to spoj. Žádná rýha nebo vystoupnutí do povrchu.

Taky všechny tyhle fotky sou hodně zvědšený. Kule má v reálu průměr 6 milimetrů, na fotce 6 cenťáků, takže i drobná nerovnost se zdá ohromná a vynikne i stínováním světla. Pokud by teda byl v kuli vryp hlubokej 1 milimetr, na týhle zvěčený fotce by to byl 1centimetr, pokud by byl 0,5milimetru byl by na fotce 0,5centimetru... nic takovýho tam nevidim ani tak, ačkoliv ta vlevo dole na prvních fotkách je opravdu taková trochu zbroušená nádhera.

Jak sem řek, náhodně sem sáhnul a nic nevybíral. Za mně dál OK. Posuďte fotku sami.

Obrázek


11 čer 2011, 11:46
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Já jsem taky nevybíral :) vzal jsem jich prostě hrstku a vyfotil to. Btw já mám udělaný 100%tní výřez z původní fotky (u všech 3 fotek). Pokud z náhodně vyndaného celku kuliček je jedna šišatá a jedna má díru (plus zbytek viditelný spoj), tak je to podle mě prostě shit. BLSka tam nic podobného nemají...a taky mi nešpiní hlaveň (nikomu z našeho týmu) více, než je běžné.

EDIT: jo a když se pořádně podíváte na mojí 1. fotku ShootOne, tak tam jsou na některých kulích prostě vidět dirky (prostě efekt golfového míčku).

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


11 čer 2011, 15:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Hele, fotit hrsti kulí co nemaj vady opravdu nemá smysl. Naučte se základy logiky, že máte pár desítek kulí bez vad opravdu nedokazuje, že všechny kule jsou bezvadný :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 čer 2011, 18:31
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: ShootOne..
jak to tak čtu tak je to kulivo úplně o ničem a řeči pana guru že je to kvalitní radši zapomenu ( to ovšem on říká o všem že :D ).
nějak bych to tu uzavřel s tím že to prostě nemá cenu kupovat :)

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


12 čer 2011, 18:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2011, 10:09
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ShootOne..
No já probral celej balík co sem měl doma a žádná kule s "golfovánim" ani jinou vadou. Jediný co je na kulích vidět je spoj, ale nijak nevyčuhuje, jen má vzhledově jinou barvu. Pokud sem tu viděl, tak se to nepotvrdilo tady ani na jinej fotkách co poslal třeba niky. Takže je určitě nepovažuju za špatný a kupuju a střílim je dál. Vystříleli sme toho ostatně v týmu už docela dost a žádný záseky ani špinění hlavní sme nezaznamenali. Kvalita podle mně celkově slušnej nadprůměr a cena pod ním. Tím rozhodně nechci zpochybňovat to co tu psal smolda, že se jim sekaly ani co vyfotil, nebyl sem u toho, ale já mam prostě jinou zkušenost a to ověřenou na více druhách kvérů i hlavní. Hlavne systema pravda nepoužíváme a to ani originální japonský ani jejich čínský kopie. Možná by mohli i další co shootONE používaj poslat nějakou fotku náhodně vybranejch kulí z pytle a napsat ty co se jim sekaj i nesekaj a v čem. Takhle mi příde, že chcete akorát cpát sopům peníze do kapec za zbytečně drahý koule. Možná se to jen někomu nehodí do krámu, mě ale ne já mam jako studen hluboko do kapsy. Když čtu fóra a jiný diskuze tady v čechách mam pocit, že pravdu musej mít jen ty co cokoliv kritizujou ať už se píše vo čemkoliv a ty co maj případně kladnej názor sou hned úplně mimo a nejvíc od těch co danou věc nikdy ani nedrželi v ruce. Nad tim bych se trochu zamyslel.


12 čer 2011, 19:12
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 01 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 135
Nový příspěvek Re: ShootOne..
Griffon píše:
Hele, fotit hrsti kulí co nemaj vady opravdu nemá smysl. Naučte se základy logiky, že máte pár desítek kulí bez vad opravdu nedokazuje, že všechny kule jsou bezvadný :D


Stejne tak to plati opacne :lol: A ano, to jsou ty proste zaklady logiky. To, ze je nekde par kuli spatne (aproto, jaka je to gramaz), neznamena, ze jsou spatne vsechny.


12 čer 2011, 19:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz