Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 zář 2017, 02:58

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
 Chci koupit boty. Poraďte 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík

Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
To sú tiež boty do teplého počasia. Ak chceš aby boli pouźitelné v zime tak pozeraj zimné topánky prípadne celoročné. V popise teda nesmie byť nić s tropickými podmienkami alebo že sú to púštne boty atd.

Trebars toto by mal byť výber Zimné + celoročné ... http://www.armyoriginal.sk/product/filt ... /1/598/549

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]

05 říj 2016, 12:35
Profil ICQ
Major
Major

Díky. problém je asi to že mám podmínku - tan verze... No podívám se dále díky moc

05 říj 2016, 12:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

U nás se hojně vyskytují jak GTX s Cordurou (TWCB - Temperate Weather Combat Boots - "celoročky"), tak celokožené GTX (ICWB - Intermediate Cold Wet Boots - "zimní") - vše v Tan, výrobci především Wellco, Bates a Belleville. Jedná se o "fasovanou" obuv a dají se sehnat kolem 1500czk. Je to levnější a jednodušší obuv, ale to neznamená, že by dobře nesloužily. Pokud se v botách moc nevyznáš, tak bych do začátku vybíral z těchto, nejsou drahé a v nouzi poslouží jako pracovní/domácí obuv. Se zateplenými verzemi nemáme zkušenosti, pro naše podmínky myslím nic moc, ikdyž jedny civilní Salomony jsem na akci viděl, ale to bylo fakt do hodně sněhu a hodně zimy. Dal bych si pozor na velikosti a raději vyzkoušel přímo v obchodě, ono výrobci můžou mít stejnou velikost, ale ve skutečnosti to už bude trošku jiné, ale objednat/vyzkoušet/vyměnit se dá taky, akorát je to mrzutější. Prodejce asi přes PM?

Já osobně jsem loni pořídil Belleville 790 (jsou dražší), protože u zbylých značek nebyla dostupná normální šíře a už je nosím celoročně. Bota byla trochu užší, ale pěkně se rozchodila a nosím je už celoročně. V zimě, pokud stojíš dlouho na místě, prsty prostě promrzat začnou, ale na AS a v podmínkách do -5 myslím dostatečné.

http://www.military.cz/ranger/page.aspx?p=index

05 říj 2016, 17:55
Četař
Četař

Ahojte potřebuji poradit od skušenějších. Budu si kupovat nové boty a rozpočet bych viděl kolem 2500kč. Osobně dávám přednost spíše trekovým.
mé požadavky : Cena cca 2500kč
Pohodlné / pevné / alespoň krapet odolné :D
Kotníkové GTX , barvu ideálně černou/ tmavě zelenou
Učel: lesní airsoft akce, někdy i vícedenní akce
Značka je mi fuk :)
Hraji převážně jaro až podzim
Jak jsem říkal ,dávám přednost trekovým,
nenapodobuji žádnou jednotku
Zatím jsem si vybral mezi Salomonem a Karrimorem , nicméně nejsem znalec proto se tu ptám :D odkaz zde
Salomon
http://www.dragonsport.cz/Salomon-Evasi ... 229091.htm
Karrimor
http://www.bezvasport.cz/produkt/outdoo ... /18276216/
Za případné rady díky a nebráním se i jiným botám.

08 lis 2016, 15:58
Major
Major

Do lesa bych rozhodně nízké boty nebral a určitě bych vzal ty s aspoň nějakou fixací kotníku - díry, pařezy, větve a jiný binec dokáže spolehlivě při špatném našlápnutí udělat své. Taky bych od bot už vyžadoval voděodolnost -hodně důležitá věc.

zkus podle recenzí si vybrat zde:
http://vybaven.cz/obleceni-a-obuv/boty/ ... tx-mid-tf/

více recenzí je na konci každé recenze.

09 lis 2016, 21:03
Rotmistr
Rotmistr

Máte nekdo zkušenost s tymato botama?
http://www.militarysklad.cz/boty-comman ... 1000077494

edit. 28.5.
Tak sem si je pořídil a na včerejší akci vyzkoušel.
Za mě spokojenost, jsou pohodlné, celkem lehké, dobře se v nich chodí o běhá, podrážka se dobře ohýbá když zakleknu, jen jazyk není přišitý až navrch, takže po akci sem měl v botách trošku drobného bordelu, ale žádná hrůza, takže až na toto spokojenost.

18 dub 2017, 17:45
Svobodník
Svobodník

Když se mi rozpadly kanady, tak jsem si vzal párkrát pracovní, a už jsem u toho tak nějak zůstal. Je to sice trochu prasárna, ale na žádnou historii se nehraju. :) Aspoň teď můžu okopávat pařezy, cihly a podobný radosti. Okovaný špičky jsou fajn. :D

21 srp 2017, 14:09
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26