Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Kalhoty PenCott 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 pro 2014, 20:53
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Kalhoty PenCott
Zdravím,
tak mám v plánu se konečně na ten airsoft vrhnout, řeším teď ale oblečení. Předstírat jednotku je pro mně blbost vzhledem k tomu, že jsme pouze 2 lidi, tím pádem mám v plánu řekněme něco žoldákovatého charakteru, mám to všechno hezky vymyšlené, maskáčový budu mít zatím jen kalhoty z důvodů pravidel na určitých akcích. A do oka mi poměrně sedla PenCott GreenZone. Na živo jsem ji viděl, jsem řekněme rozhodnutý, že to bude ta.

JENŽE vzhledem k tomu, že moje značkové army oblečení se omezuje na tričko VooDoo a rukavice Mechanix, tak bych si poměrně nerad naletěl a koupil nějaký, jednoduše řečeno, shit. Ohledně všech značek co znám, jsem slyšel, že:

Helikon stojí za prd
MilTec, od kterého mám poměrně fajn batoh, stojí taky za prd
MFH má společného něco s jednou z těchhle dvou a je to v bledě modrém
Direct Action je dražší a kvalitnější Helikon, neodpovídá ale cena/výkon

Zahlédl jsem konkrétně tyhle kalhoty http://www.armymarket.cz/kalhoty-pencott-lite-version-greenzone-velikost-s-morriscz-d5671-S, jenže tam není žádná značka ani napsaná. Z tohohle tématu http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=119&t=17752&hilit=pencott jsem pochopil zase to, že si to šijí sami, ale o kvalitě tu nic jednoznačného není.

Takže víme, že chci maskáčové kalhoty do lesa a mimo les, že by se mi líbil PenCott a mimo jiné mám konkrétní kousek, u kterého ale neznám kvalitu.

Byl by tu tedy někdo tak hodný a schopný mi nějak poradit na základě těchhle informací? Speciální velikost nepotřebuju, cenový strop 2 000 Kč.

Předem díky všem so si to přečtou a třeba mi poradí.


17 čer 2015, 20:42
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Kalhoty PenCott
Osobně bych se těch od Morrise nebál, vim o lidech co je tahají prakticky od doby co se začaly vyrábět a držej. Netvrdil bych že je to 100% (stačí že první kusy mohly bejt udělaný líp) ale na mě vždycky působily slušně a to mám např. na čínský značky hodně vyhraněnej a negativní názor.


17 čer 2015, 20:55
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 pro 2014, 20:53
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Kalhoty PenCott
Ok, díky za radu :)


19 čer 2015, 14:10
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Kalhoty PenCott
osobne je netaham, ale ty co sije morris jsou z origo HD latky, mely by bejt dve verze strihu, na kvalitu si, co vim, zatim nikdo neztezoval...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


23 čer 2015, 00:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz