Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 výběr ochrany očí(maska/brýle) 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 čer 2013, 17:18
Příspěvky: 4
Nový příspěvek výběr ochrany očí(maska/brýle)
Dobrý den!
Rád bych se vás zeptal na názor ohledně výběru ochrany očí.
Potřeboval bych něco, co je 100% ochrana očí. Klidně i nějakou masku, ale aby se nemlžila, ale to prý je u nějakých masek ošetřeno.
Cena tak do 600Kč.
Děkuji mockrát


11 říj 2014, 20:48
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: výběr ochrany očí(maska/brýle)
Na ochrane očí rozhodne nešetri! A na tie sieťované masky a okuliare si dávaj bacha, pretože niektoré sú slabé a môžu ti to prestreliť, takže ak chceš nejakú sieťovú ochranu, tak to máš ako lotériu.

Radšej si kúp poriadne okuliare napr. ESS, Swiss Arms, Swiss Eye, Revision a o oči sa nemusíš báť.


11 říj 2014, 21:31
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: výběr ochrany očí(maska/brýle)
Ja používal celotvárovú painbalovú masku inštaloval som si ventilátor kôly zahmlievaniu nanpevné mieridlá sa s typm veľmi mieriť nedá ale s optikou či odvoreným kolimim je to v pohode vrelo odporúčam


11 říj 2014, 22:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: výběr ochrany očí(maska/brýle)
Stoprocentní ochrana očí jsou balistický brejle od ESS, Revision a podobně. Pokud chceš i masku, tak doporučuju drátěnou polomasku a k tomu nějaký ze zmíněnejch brejlí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 říj 2014, 22:39
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 čer 2013, 17:18
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: výběr ochrany očí(maska/brýle)
Rád bych něco úplně uzavřeného, nemůžu si pomoct, ale normální nasazovací mi přijdou takový ... Chatrný. Spousta místa kolem. Spíš se mi líbí tenhle styl: http://airsoftshop.cz/product_info.php/products_id/3992. Co myslíte?


11 říj 2014, 23:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: výběr ochrany očí(maska/brýle)
Musíš si zkusit sám, co ti bude vyhovovat. Pokud si koupíš kvalitní brejle, tak se ani s klasickejma nasazovacíma bát nemusíš, ale je to na tobě. Mně teda uzavřený brejle přijdou mnohem míň pohodlný na používání a rozhodně se víc mlží, ale uvidíš sám.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 říj 2014, 18:30
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 12 říj 2014, 15:55
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: výběr ochrany očí(maska/brýle)
já mám obyč ochrané brýle co jsou např. k brusce atd. Koupil jsem je v obchodě s ochranými pomůckami a zrovna včera jsem dostal dávku z cca 15m do obličeje od týpka co má zbraň s úsťovkou cca 150m/s možná víc a brýle naprosto v pohodě - byl proveden i test kdy jsme na ně vystřelili 1 kuličku z AK47 v základu z 1m a na brýlích ani škrábnutí a cena? do 100 Kč


12 říj 2014, 18:54
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: výběr ochrany očí(maska/brýle)
Tak ono i ty brýle k vrtačce za 50 vydrží dost. Používám obyčejné brýle koupené v ASpru (což je v podstatě to samé jak ty pracovní). Akorát už se mě víceméně rozpadají, takže brzy musím koupit jiné a to budou ESS ICE.
Rozhodně se vyhni maskám a brýlím s kovovou mřížkou. Do masky bych taky nešel, nejde jen o že vypadáš jako Darth Vader, ale pohodlí nic moc a hlavně se s maskou nedá pořádně mířit. Takže pokud zkousneš nějakou tu tečku na čele, vyhni se tomu :)
100% ochrana jsou podle mě uzavřené brýle (žádné mezery) jako třeba ESS NVG- seženeš je za cenu kopií a o výdrž se bát nemusíš.


15 říj 2014, 09:16
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 led 2016, 18:37
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Ochranné brýle/maska přes dioptrické
Zdravím, z důvodu že jsem začal nosit dioptrické brýle, tak potřebuji nové ochranné brýle/masku na airsoft. A proto se ptám, má někdo dobré zkušenosti s ochrannými brýlemi/maskou, které netlačí ani nedeformují ty dioptrické? Děkuji za tipy, nápady.

Přeji hezký den :)


21 led 2016, 18:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz