Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:33




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ] 
 Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Na starém forum jsem měl návod jak vypadat jako modelky a omylem jsem je smazal, znovu tedy otvírám topic o tom, jak má správně co vypadat. Prosím o ostatní, aby udělali to samé, ale musí to být správné info, a musí obsahovat tyto informace

Co to má být za impression ?
Rok ?
Působení ?

Vím, že je to sdílení velké vědomosti a vlastní i know-how, ale já rád se podělím a doufám, že vy též. Je také možnost o tom diskutovat, po čase budou informace upraveny, doplněny a diskuze smazána. Tak jdeme na to

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


01 čer 2012, 17:23
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Něco ke 102 (nějaká imprese tam asi je, roky a místo taky):

http://102pruzkumnyprapor.cz/equipment.htm

i když slovo "modelka" je trochu zavádějící, ale o tom už toho bylo dost.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


01 čer 2012, 17:28
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Jaké se u stodvojky nosí pouzdro na krutona?


01 čer 2012, 17:41
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
K tomu našemu bych jen dodal že věci z misí jsou skládaný přesně podle konkrétních příslušníků (né jenom z jedný fotky) a podle tehdejších zvyklostí. Co se týká věcí který jsou vidět tak by to mělo sedět celkem přesně, ale samozřejmě to není dogma a hromada věcí nejsou oficiální fasovaný položky.
Klasická lesní výstroj je samozřejmě taky dle reálu, ale už to není podle jednoho konkrétního člověka, nýbrž je to seskládaný tak nějak dohromady podle současných možností. Všechno co tam je vidět by se u stodvojky našlo, ale asi by se nenašel člověk co by vypadal stejně jako u nás na fotce, hlavně asi kvůli tý bundě, báglu a jinejm soukromejm investicím.
Kdyby někoho zajímaly konkrétní roky a co se jak měnilo, tak není problém o tom pokecat.

Pouzdro na krutona se nosí tak jak to komu vyhovuje. Hlavně krutona myslím fasují pouze při seskoku a jsou určité zvěsti že s ním nesmí nic řezat aby se neztupil. Fasovanej nůž je pouze Victorinox Trailmaster (ale taky ho nemaj všichni). Pak se fasovaly nože vz.85 Bonus, měla by je mít tak nějak celá jedna rota, ale to snad nikdo do lesa nenosí. Za vlastní peníze si vojáci kupují nůž Falco (nebo samozřejmě cokoliv jinýho). Vidět bývá na steheňáku, na opasku kalhot, na vestě atd. Prostě jak to komu sedí.
EDIT: jsem slepej 8) :oops: , neptal ses JAK se nosí, ale JAKÉ se nosí :lol: ... tak to samozřejmě klasika MNS2000 bez chlopně, nebo asi i normální kožený

_________________
http://www.Sniperblog.cz


Naposledy upravil reyes102 dne 01 čer 2012, 17:50, celkově upraveno 1



01 čer 2012, 17:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
US Army Infantry 90. léta

Hlava:
PASGT helma, u výsadkářků doplněny ještě o Para kit, WDL/D3/D6 potah, hodnosti, oliv cat eyes bez SSN, M44 brýle doplněny o ponožku jako obal.
boonie hat + hodnosti, vzadu může být jmenovka
čepice + hodnosti, vzadu může být jmenovka

Oblečení:
BDU nebo DBDU, DCU, nejlépe ne rip-stop verze,v pozdějších letech (96+) může být i ripstop
mikina "medvěd"
M65 parka s vložkou, čepice
ECWCS bunda,kalhoty - je možné v pozdějších letech

Tělo:
PASGT vesta + LBV gen. 1 nebo Ypsilonky na LC pásku, nejlépe ještě s tou kovou přezkou, sumky standard: 4x LC sumky na zásobníky, psáničko, 2x canteenka, oliv buttpack. Nad standard: 2Q canteenka, sumka na masku, sumky na pistoli, bianchi pouzdro na pistoli, obal na lopatku.

Nohy
Černý Combat Boots (zvolte ty, které vám prostě sedí na noze)

Záda:
ALICE batoh, doplněny o extra sumky zda je potřeba, nebo medic bagl

Vybavení:
Fulton baterka s filtrama, obvazy, kompas (nejlépe tritinová verze), skladácí lopatka,1Q láhve (může být s adaptérem na pití s maskou, kovový hrnce nebo varič)

Zbraně
M16A2, M4, M60, M249 mk1 (100ranná nebo 200ranná kulatá krabice), M7 bajonet, M67 granáty, LAW.


TAK NA CO JSEM ZAPOMNĚL GRIFFONE ?

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


01 čer 2012, 17:50
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
reyes102 píše:
K tomu našemu bych jen dodal že věci z misí jsou skládaný přesně podle konkrétních příslušníků (né jenom z jedný fotky) a podle tehdejších zvyklostí. Co se týká věcí který jsou vidět tak by to mělo sedět celkem přesně, ale samozřejmě to není dogma a hromada věcí nejsou oficiální fasovaný položky.

Samozřejmě, že uvedený věci jsou prostě to nezvyklejší a nejzákladnější, nejde napsat všechno, co nějakej od tamhle si prostě udělal nebo koupil tahle.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


01 čer 2012, 17:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Takhle, ono 90. léta jsou dost širokej pojem, třeba na 95+ máš spoustu věcí blbě...

- Boonie hat u infantry ne
- M65 parka ne
- LBV může bejt i dvojka, kovová přezka pásku rozhodně ne, sumka jen 2-3x, buttpack může bejt i woodland, 2Q canteenka max. na báglu, maska není nadstandard ale samozřejmost
- M60 v pozdějších letech ani omylem (protože M240) stejně tak M249 už spíš Mk.II

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 čer 2012, 18:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
US Army Infantry 2003 - 2005 OEF

Oblečení:
DCU neboli Dessert Tri-Color RipStop, ECWCS WDL nebo D3, WDL MOPP
Hlava:
ACH - černý řemen, D3 potah, M44 nebo ESS brýle, pískový/oliv cat eyes, ACH NVG mount.
bonnie
čepice
baret (DUI + Flash)
Tělo:
OTV, může být i s nákulákem, nebo s krkem, FLC, sumky: na 2 zásobníky, canteenky, na kulomet, na pistoli, na granáty, na M203 granáty, lékarničku, waistpack, na masku.
Nohy:
Pouštní boty: belleville 390, 790Gore, Bates apod.

Záda:
MOLLE II, Assault Pack, Patrol Pack, Camelbak, Medic bagl (SDS)

Vybavení:
lopata, 1Q láhve, Nomex rukavice, kožený rukavice pro slaňování, kulomeťák určitě ho musí mít

Zbraně
M4, M4RIS, M249 mkII, M9 bajonet, M67 granáty, M68NCO (aimpoint), ACOG

CO JSEM ZAPOMNĚL ?

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


01 čer 2012, 18:16
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 07:27
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Rayes102:Nevíš jestli Victorinox Trailmaster je záležitost pouze 102.Pzpr,nebo ho nosí i další prapory ? A pak jsem se ještě chtěl zeptat co jsou zač tyhle rukavice http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater všiml jsem si,že jsou často k vidění.

Edit:Co se standartně nejvíce fasuje za batoh(teď myslím celou AČR)vím jen,že něco od SPM


01 čer 2012, 18:17
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Michal2:S tím vinoxem nevím, někde se třeba fasujou gerbery... viděl bych to na praporovou/rotní iniciativu, ale nevím. Každopádně pokud děláš jakoukoliv jednotku tak si vinox trailmaster koupit můžeš :lol:

Rukavice jsou to Hatch Operator nebo jedny z mnoha kopií. Fasovaný to asi není, ale nejsem si jistej, možná jo...

EDIT: tady se to edituje jak o závod :lol: ... standartní fasovanej bágl je všemožný SPM (fakt skoro cokoliv), v současnosti asi nejvíc tlumoky pro průzkumníky malej a střední (klasika známá i od Alpu)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


01 čer 2012, 18:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
- Boonie jsem v životě na fotce neviděl a mam pocit, že se u infantry vůbec nefasovaly.
- Jsou dva druhy plastovejch spon na pásku, LC2 (šedivá s tim "obdélníčkovym" zapínánim) a LC3 (klasickej černej velkej fastex). LC2 je fakt hodně stará záležitost a troufnu si říct, že je v pořádku na komplet devadesátý léta, i když první půlku devadesátek jsem nikdy moc neřešil. LC3 je jak říkáš k LBV dvojce. S LBV2 a wdl buttpackem máš pravdu, 2Q na opasku jsem rovněž na fotce neviděl asi nikdy, nebo si to alespoň nepamatuju.
- M60 jak říkáš, na začátku devadesátek v pohodě, od 94-95 už je to prostě špatně. Mk.II začínala taky kolem toho roku 95, ale Mk.I byly vidět ještě potom, to je fakt.

A jak jsem říkal na začátku, chce to prostě rozlišovat první a druhou půlku devadesátek, ono se toho změnilo dost. Klidně si dam tu práci a sepíšu tu druhou půlku pořádně, ale nebude to dneska.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 čer 2012, 18:45
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 07:27
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Ještě by mě zajímalo,jak je to s polní lopatkou,co se nosí za typ a jestli jí s sebou tahaj v ČR pořád jako dřív ?
Batohy od Alpu nejspíš pocházej ještě z dob,kdy od nich armáda nakupovala nebo ne ?


01 čer 2012, 19:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Jestli někdo tahá polní lopatku furt těžko říct, ve Vyškově asi jo :lol: , ale jinak asi ne - samozřejmě dle útvaru, úkolu atd.
Jinak obecně je vidět směska dřevěných a kovových skládacích lopatek, u výsadkářů samozřejmě skládací, jinde tak nějak asi dle náhody.

Alpový bágly jsou v armádě buď ze starších nákupů, nebo z vlastních investic, kterých je zrovna u báglů celkem dost.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


01 čer 2012, 19:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
akdy se u ačr tahalo MNS 2000 čistě řemení, pásek a na to sumky :) a tahali se pod to střepinky/balistický vesty? a jaký? :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


03 čer 2012, 13:43
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
To se tahá doteď - někde... buď tam kde jsou několik let pozadu, nebo u průzkumáků kterým to vyhovuje. Odkdy to nevím, 2002 už to měla na tuti šestka v Áčku. A v reportáži ve Faktech kterou určitě všichni znají je to taky vidět, ale to už nevím kdy se vysílalo, jestli 2001 nebo 2002. Zavedení obecně v AČR... toť otázka, snad někdo doplní.

Balistiky a střepinky se pod to samozřejmě tahaly - na misích. A jaký? Asi tak všechny od Petrisu :lol: , nejvíc rozšířená je myslím P2015 (nebo 25?), ale bylo to vždycky dost namíchaný.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


03 čer 2012, 14:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
super :) takže na modeling ačr je dostačujcí libovolná vesta od petrisu, helma, mns řemení :)

počítam,ž e případně co a jak na to řemení bylo výběrem každého jendotlicvce podle potřeby ne?

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


03 čer 2012, 20:11
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Asi takhle, nic proti ale "reenacting ačr" je blbost. Podle mého skromného názoru se o reenactingu dá mluvit jen u aspoň trochu konkretizovaný jednotky/období. Protože zrovna u ačr se za posledních 10 let vystřídalo tak 50 různých výstrojních kompletů - odhaduju, ale myslím že zdaleka nepřeháním. V podstatě "cokoliv" ve vz.95 na sebe navlíkneš tak bude svým způsobem košér, ale já bych to reenactingem nenazval.

Jinak to co jsi vypsal samozřejmě je ok a našlo by se dost útvarů, období i misí kam by to sedělo, ještě doladit detailní doplňky (ale to už chce mít nějaký to období) a je to cool outfit.

Co se tahalo na MNS2000 bylo spíš než osobním výběrem omezeno tím co se nafasovalo - doporučuju projet fotky. Fasoval se nějakej základní set (konkrétně neznám, prostě viz. fotky) a pak samozřejmě odchylky podle funkce a materiálu (EDF, klara atd. ale to měl/má málokdo). Ve svý době byl ten systém hooodně drahej (granátová sumka 1200kč apod.), takže nějaký osobní dokupování bylo na úplně jiný úrovni než dneska kdy skoro všechno stojí pár korun. Takže bych doporučoval se aspoň základně držet fotek a nevymejšlet moc šílený kombinace.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


03 čer 2012, 20:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
mě o těch cenách neřikej, sám jsem to pořizoval za 1200kč sumku :( teď když čmim na ty ceny :D tak to je parádička.

osobně když čumim na fotky tak toho moc moudrej nejsem :( ěkdo tam tahá tl98 v zelenej, další tam má slaňovačku v poušti, další slaňovačku v zelenej ... všechno to je jedna sada fotek (myslim, žet o bylo z A rok 2006, lékařská mise očkování dětí nebo předávání dárku, nebo něco takovýho ...) jinak když VePří v A tahali multikrémy, tak to asi fakt bude jedno :D

to o čem jsem uvažoval já je klasika řemení + pásek + stehení nosič.
Na stehno pistoli + zásobníky + na horní část nosiče krUTONa
na pásek dozadu náprdelák a vedle něj z každý strany čutoru. vpravo pak bude před čutourou ten uton ještě dopředu lékárnu na druhou stranu pak 2x sumku na 2 sa58 rohlíky ... toť asi vše :) tu čutouru vparavo bych pak v případě potřeby měnil za lopatku nebo uni pouzdro

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


04 čer 2012, 12:53
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 07:27
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Zdravím,možná to sem tak úplně nepatří,ale zajímalo by mě jestli se v ačr standardně fasujou kanady polní vz.2000 a nebo podšívkovaný.Četl jsem,že polní jsou určeny pro vojáky KZP a podšívkovaný jsou už pro profesionální vojáky.Jak to teda je ?


21 zář 2012, 13:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Pokud vím je to tak že zajdeš do skladu a za body si koupíš který chceš. Jinak při nástupu myslím dostaneš obojí a ještě zimní, vycházkový, sportovní atd. Ale dlouho jsem se zrovna o tomhle s nikým nebavil, tak už to může být jinak.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


21 zář 2012, 14:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
v rámci modelingu,co na FLC všechno ? mam zatim 6xM4pouch,2x grenade pouch,2x canteen pouch,na PMR-ko ( jediná neoriginál sumka) ,LC-2 buttpack,a ještě plánuju 2x 40mm grenade pouch ( M203 mam spíš na okrasu,takže sumky stejně zůstanou prázdný ),ale nějak mě nenapadá co bych měl mít dál ?

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


21 zář 2012, 15:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
V rámci jakýho modelingu? Jinak buttpack je blbost a canteen pouche docela taky, naopak určitě bys měl mít IFAK a na rádio si sežeň nějakou origo sumku, PMR se dá nacpat třeba do grenade pouche úplně v pohodě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 zář 2012, 16:02
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
sorry,ten "modeling" měl bejt v uvozovkách.chci dělat US pěchotu přesně před tim než nafasovali Digital ( 2004 cca ? zatim si doplňuju základní informace,pokud se pletu tak se omlouvám :)) ) s PMR mě to mělo napadnout hned.ale spíš by mě líp seděla v sumce na Flashbang granát ?
v čem jinym ale tahat vodu než v canteen ? :| a náhrada buttpacku ? potřebuju něco mít nad zadkem,a co jinýho se tam dává ? viděl sem na fotkách Waist Pack(pokud se nepletu?)...IFAK doplnim.jak je velkej cca ?

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


21 zář 2012, 16:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Hele to záleží od vysílačky, musíš si to vyzkoušet, na tu mojí je třeba ideální fakt ta klasická granátovka. Na vodu je camelbak, namísto buttpacku můžeš mít ten waist pack, pokud se bez něj jakože fakt neobejdeš. IFAK je +- jako klasická ALICE sumka, trochu širší a trochu nižší.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 zář 2012, 17:03
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
mam klasickou Hoffer SP3380 ( http://cbpardubice.sweb.cz/pmr/index.htm )
ty canteen sou víceméně zbytečný,taham je jen na delší akce nebo pochody,a to jenom kvuli vaření,o pitnej režim se stará camelbag v báglu.ten teď budu objednávat novej,takže nahradí víceméně ten buttpack,nosil sem ho spíš kvuli rovnoměrně rozvrhnutý výstroji kvuli váze,protože sem tahal jenom camel bez báglu,teď to vezme jinej směr
každopádně díky :))

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


21 zář 2012, 18:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Tak hele na tuto rádio je granátovka ideální, vyzkoušeno. Jako canteen vyloženě blbě nejsou, ale fakt byla vidět spíš jenom jedna a to na píčoviny, klasický čutory už jsou fakt mimo, takže pokud je používáš na bordel, tak to je víceméně košer :D Každopádně neni zač :-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 zář 2012, 18:35
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 30 srp 2009, 10:02
Příspěvky: 52
Bydliště: Staré Hrady
Nový příspěvek Re: Re-enacting nebo jak vypadat jako modelka
Klasický čutory jsou mimo teď, ale pokud si dobře vzpomínám, tak jsem na fotkách z Iráku hned po přechodu na UCP viděl u každého Canteen Pouch vpravo dole na IBA. Jde tedy asi o to, jaký konkrétně rok a jakou konkrétně jednotku a podle toho si vyhledat fotky.

_________________
(P) Mix věcí AČR & U.S. Army


22 zář 2012, 11:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz