Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:13




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Průzkumné jednotky v airsoftu 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Průzkumné jednotky v airsoftu
Rozhodl jsem se založit tohle téma, protože už mi hodně dlouho vrtají hlavou všechny možný ejrsoftový Průzkumný Prapory. většinou se jedná jen o bandu kindrsáků co se pojmenujou 102.PzPr jezděj zapanelákovou ligu a za půl roku se buď rozpadnou, nebo začnou dělat něco jinýho. Tihle lidi mi opravdu vadí. Pak je tu druhá skupina a to jsou lidi co teda dělaj nějakej průzkumnej prapor (nebo prostě průzkum), ti si třeba i seženou reálnou výstroj, maj web plnej pěknej keců o průzkumu atd. Ale pak stejně svojí činností nepřipomínají průzkum, ale spíš pěchotu, nebo nějaký speciály. Myslím si že průzkum je ideální na military reenacting, kde se kontakty řešej jinak než divokou přestřelkou. Do AS se mi víc hodí speciální jednotky, nebo ta pěchota. Takže kdyžtak napište co si o tom myslíte, případně jak vy děláte průzkum v airsoftu.

Jinak jen taková zajímavost, protože mám hodně rád stodvojku, tak jsem v zimě docela hodně prolezl net a našel jsem 14 jednotek co se tak jmenovali. Část byli ti kindrsáci co dělali airsoft v jeho nejzákladnější formě ;), část byli už jen neaktualizovaný webovky a jen asi dvě jednotky mě přišli že dělaj průzkumný akce :-( Do teď za toho půl roku jich polovina web vubec neaktualizovala a dalších pár se rozpadlo úplně, a navíc jsem objevil tři další....
Fakt mi přijde že lidi nevěděj co chcou! Když přece dělám zapanelákovej airsoft s bandou kámošů ze školy, tak hned nemusím zakládat Průzkumnej prapor, zvlášť když nosim bundeswehry a v ruce mám P90...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


04 srp 2009, 19:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Potenciálně zajímavé téma, nicméně mi celkem uniká, co se vlastně snařžíš říct, nebo na co se ptáš.

To, že si kindersáci dávají hardcore jména teamů, to je dávno známá věc - nicméně zhruba tak zcestná, jako soudit AS team dle webu. Jasně, je web a web a team a team, ale zavání to předsudkem.

Osobně znám spoustu průzkumáků (počastěji z řad flecktarnových hoší), kteří tuto roli plní na sto procent s maximálním nasazením. Kluci z FSK mi dělali průzkumáky na Hellmakeru, za celou dobu akce měli devět vizuálů, ale žádnou vystřelenou kuli.
Scénář jsem jim napsal dle jejich zaměření, takže dělali průzkumařinu a v další fázi naváděli bigoše na pozice...

To, že si nějakej jouda dá do názvu 102. a pak chodí v šusťákách po lese, z toho ještě hlavu do dlaní neskládej ;)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


04 srp 2009, 19:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 14 úno 2009, 18:24
Příspěvky: 53
Bydliště: v BVP ,OT. a OKOPECH to je muj domov!!!
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Podle mě je to tak . Nazvosloví pruzkumný a specialní to pro hodně lidí znamena že pudou něco supr a je to ještě akční . A jak jsi řikal že tech pruzkumnych praporu je na netu hafo tak to pude tím že první co klučinové udělají je , že si založí webovky . A ten team ani třeba neexistuje . Já si myslím že pruzkum i pěchota atd se dá dělat poctivě i s softem ale musí se chtit a mít přiležitost to v sobě rozvinout . Tim nemyslim sydlištovy akce .


04 srp 2009, 20:03
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Je fakt že to nejde házet do jednoho pytle, každej je jinej. Je fakt že jsem se v původním příspěvku nechal trochu unýst těma děckama. Tak sorry jestli se vám tohle téma zdá zbytečný, ale pokud máte cokoliv k průzkumu v airsoftu, tak pište svoje zkušenosti.
Je fakt že to celý hodnotím trochu ze svýho pohledu, protože můj nejoblíbenější styl akce je zakopat se na pár dní pod zem a pozorovat. A to se asi v airsoftu moc nevyužije, žejo? :-) ale třeba se pletu ;)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


04 srp 2009, 20:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 14 úno 2009, 18:24
Příspěvky: 53
Bydliště: v BVP ,OT. a OKOPECH to je muj domov!!!
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
To ne .Každý nějak začína. Nemužem chtít aby každy byl hned ten nejlepší . Ale snaha a chut pro to něco udělat to 2krát urychlí .


04 srp 2009, 20:52
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
jak mam v popisu tak my take se snazime napodobit 102. na jednu stranu se citim trapne protoze to co umi prava 102. my nikdy umet nebudeme, na druhou stranu zase nejsme takovy loupaci co behaji za barakem s partou kamosu, od 25.10.2008 sem si nevystřelil a za tu dobu jsem byl asi na 6 akcich, mozna si reknete ze sem byl porad "mrtvej" jenze prave naopak, nepadl jsem ani jednou a na vsech tech 6ti akcich sme plnily ukoly pruzkumu. Tim chci rict ze ne vsichni military-airsoft jednotky jsou supaci ikdyz nase stranky tak na to nevypadaj :roll:

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


05 srp 2009, 15:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 14 úno 2009, 18:24
Příspěvky: 53
Bydliště: v BVP ,OT. a OKOPECH to je muj domov!!!
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
To tu nikdo neřikal že všechny jednotky jsou kinders ale hodně jednotek asi je podle jejich vzhledu na webu


05 srp 2009, 15:38
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 zář 2008, 20:59
Příspěvky: 217
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Pro Kuny:Zajimavý názor.Proto si myslím ,že je lepší název ,který si vymíslíme.Protože tým která dělá SOG není natolik dobrá jako orig. SOG.A když jo tak ať začnou novou kariéru u SOGu. :lol:

_________________
Semel ignis unus curpus.
Nemus celo timor.


05 srp 2009, 16:26
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
@Kumo> To zas taky není tak úplně pravda - vezmi si, že spousta lidí dělá reenacting těchto jednotek na opravdu velmi vysoké úrovni (jak co do vzhledu, tak schopnostmi). Vezmi si například pražská KSK.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


06 srp 2009, 18:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 14 úno 2009, 18:24
Příspěvky: 53
Bydliště: v BVP ,OT. a OKOPECH to je muj domov!!!
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Ano je pravda že hodně teamu to dělá velmi kvalitně ale bohužel je asi víc teamu ktery si propujčili jmeno a dělaj te konkrétní jednotce pouze ostudu . těd je jenom na jejich zvážení co s tím chcou dělat. Asi by bylo lepší kdyby si dali nějaký smyšlený nazev a pak si klidně mužou běhat v teplákach . Podle mého je to velmi choulostivý téma protože těmato tymy se strací celá uroven airsoft v ČR.


06 srp 2009, 21:42
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 06 bře 2009, 14:11
Příspěvky: 155
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
No a sou taky teamy který maj svoje vlastní jméno, nezaměřují se na žadnou jednotku, akorat třeba drží barvu maskáčů :) no a sem tam se stane že i grupa "pláckařů" da pěkně naprdel radoby military super jednotce tak moc, že dojde aj na pěsti, protože military super grupa je plná kinderspubertaků :D

A k tématu bych řek totok ... Militaristi a opravdový fandové jednotek se znají navzájem a nebudou se jen tak stýkat s radoby kinders jednotkou a pokud jo tak to bylo jednou a naposledy. Nenechaj si kazit "hru" (hra není spravný slovo, ja vím ) blbcama. Stejně tak jako obyčejní "plackaři", kteří hrají soft pro zabavu se nebudou ztrácet čas s teamem plným terminatorů atd atd.

A to že existují .. no, to bysme museli vzít od zakladu - dětem do 18 nepatří zbraně do ruk

Tak to vidím já :)

_________________
TM Steyr AUG A2 -> homemade phantom
KM 550mm 6.04 hlaveň
SRC šikmý kola a péro 130
SRC píst, Guru vzduch
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

China P90
Péro 110
Element 6.04 hlaveň
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

http://www.ashady.cz/


09 zář 2009, 15:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
ja jsem clenem jednoho pruzkumu....vetsinu akci mame nastarosti pozorovani a zkoumani nepritele z dalky i bezprostredni blizkosti ale spolu se zasahovima tymama provadime po bedlivem prozkoumani utok nerikam ze sme nejaky extra dobry ale myslim ze ti co nas poznali nemuzou rikat ze sme kindrsaci nebo ze nemame s pruzkumem nic spolecnyho

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


09 zář 2009, 17:33
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Kuny píše:
od 25.10.2008 sem si nevystřelil a za tu dobu jsem byl asi na 6 akcich, mozna si reknete ze sem byl porad "mrtvej" jenze prave naopak, nepadl jsem ani jednou a na vsech tech 6ti akcich sme plnily ukoly pruzkumu.


hezky ze te nezabili a zrejme ani nevideli, ale zas nevystrelit si? ja vim že pruzkum se do přímého boje nehlásí a raději zalezou do porostu a dalekohledme pozoruji nepratelske pozice, ale myslim si že až tak na 6ti akcich a nevystrelit si.. tobe to nechybi ani trochu akce a snaha nepritele zasahnout? me to prijde divne.. no kazdy ma svuj vkus ze jo :) me se tez libi kdyz clovek zaleze a nepritele pozoruje zatimco nepritel nema ani paru jestli tu nekdo lezi a vklidku si zapali cigo a vy jako pruzkumaci podavate vysilackou hlaseni o poctu nepratel a jejich pozici atd..
jestli te to opravdu nelaka nevystrelit si tak to klobouk dolu a mas muj obdiv :)

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


10 zář 2009, 14:37
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
TygerD píše:
hezky ze te nezabili a zrejme ani nevideli, ale zas nevystrelit si? ja vim že pruzkum se do přímého boje nehlásí a raději zalezou do porostu a dalekohledme pozoruji nepratelske pozice, ale myslim si že až tak na 6ti akcich a nevystrelit si.. tobe to nechybi ani trochu akce a snaha nepritele zasahnout? me to prijde divne.. no kazdy ma svuj vkus ze jo :) me se tez libi kdyz clovek zaleze a nepritele pozoruje zatimco nepritel nema ani paru jestli tu nekdo lezi a vklidku si zapali cigo a vy jako pruzkumaci podavate vysilackou hlaseni o poctu nepratel a jejich pozici atd..
jestli te to opravdu nelaka nevystrelit si tak to klobouk dolu a mas muj obdiv :)

někdo může užívat akci kvůli atmosféře, kvůli tomu co dokázal, někdo zas nepovažuje akce za dobrou když nevykosí 4 točáky

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


10 zář 2009, 15:01
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
me to strileni opravdu nebavi, ale nemame jak jinak si vyzkouset to co se ucime na vycvikach v "boji" takze proto jezdime i na military-as akce

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


10 zář 2009, 15:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Někdy si říkám, jak by bylo fajn, kdyby se povolení hrát airsoft dávalo jen proti zvládnutému psychotestu :roll:

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


10 zář 2009, 17:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Co psychotest? Psychotest by nic neřešil, zprávnej průzkumák musí být trošku magor ;)
Pro začátek by stačilo dodržovat zákonem stanovenou hranici 18let :-D :-D

_________________
http://www.Sniperblog.cz


10 zář 2009, 18:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 06 bře 2009, 14:11
Příspěvky: 155
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
tak magor pruzkumak stačí mět dobry maskače a násadu od koštěte v ruce :) teda aspon ti co neradi střílejí :))

_________________
TM Steyr AUG A2 -> homemade phantom
KM 550mm 6.04 hlaveň
SRC šikmý kola a péro 130
SRC píst, Guru vzduch
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

China P90
Péro 110
Element 6.04 hlaveň
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

http://www.ashady.cz/


10 zář 2009, 20:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 zář 2008, 20:59
Příspěvky: 217
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Tak ono sám vým když dělá diverzi že pruzku není žadna prdel.A u odstřelovačů je to podobné.
Pro Kuny:To jsou činy na které můžeš být právem hrdý.Hluboká poklona: :)

_________________
Semel ignis unus curpus.
Nemus celo timor.


10 zář 2009, 21:15
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Bohužel, hraní airsoftu není omezeno věkem, pouze držení zbraně kategorie D. Tak jako tak, tato věková hranice řeší máloco, protože znám i mnohem, mnohem starší kretény :)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


11 zář 2009, 10:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
myslim ze na tom ze nerad strilim neni nic k obdivu :lol: ale proti gustu zadny disputat :) Me hlavne bavi to "souziti" s prirodou, protoze nema smysl s prirodou bojovat ale splynout s ni...a to k pruzkumu patri

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


11 zář 2009, 14:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Kuny: hezky řečeno :-)
Podle mě je na střílení střelnice :wink: ... už podle názvu.
Jinak airsoftu jako prostředku k výcviku se nebráním, určitě to má něco do sebe.
Ono průzkum je defakto celkem nuda když je všechno OK. Prostě někam jdete, lehnete, pozorujete, odvysíláte to na velení a zase jdete potichu pryč, tady střílení nepotřebujete. Ale když se něco podělá, tak to začíná být většinou hodně zajímavý. Takový nastřelení v týlu nepřítele kdy máte ve skupině jenom 5 samopalů a pár dýmovnic a proti vám stojí protivník jehož sílu, výzbroj, pohyblivost a vycvičenost můžete jen odhadovat. Myslím že tohle je mnohem zajímavější než vyrovnaný pěšácký souboje...
(Nechci nikoho urážet, ani se nad nikoho povyšovat, prostě jsem jen vyjádřil jeden ze svých názorů)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


11 zář 2009, 16:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 zář 2008, 17:43
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
To já si občas večer vemu výstroj , nejakou tu zátěž, zbraň a tak... a vylezu na nejbližší kopec, nekam tam zalezu a dalekohledem sleduju dění ( počítám auta , pohyb lidí... atd.) Beru to jako výcvik a taky jako neco co mi pomaha trosku se sklidnit, chvilku si nekde v tichu lezet a pozorovat to deni podemnou.....

_________________
JG G36CE
ICQ: 464910933
http://lzde.rajce.idnes.cz/


666. Jäger Regiment


11 zář 2009, 16:49
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:14
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Ono je v první řadě potřeba si upřesnit, kterej druh průzkumu je potřeba vykonávat. Není totiž průzkum jako průzkum. Některý druhy jsou "klidný", některý naopak "akční" (zjednodušeně řečeno). Pokud se ale bavíme o "hloubkovém", kde je základním pilířem právě pozorování oblasti či bodu, tak to chce už trošku připravený a vycvičený jedince. Fakt, věřím tomu, že jen zlomek airsofťáků/militaristů (kteří si průzkum říkaj) je opravdu schopných ve skupině např. 5ti lidí nonstop 24 hodin někde ležet a pozorovat. Nemluvit, nehýbat se, být vklidu, stále otevřený oči, minimum spánku, nepřízeň počasí apod. Chce to notnou dávku sebeovládání. Jednorázově si někde na pár hodin lehnout, něco pozorovat a zapisovat si, to zvládne snad každej. Ale představte si, že 4-5h jste v pozorovatelně, celou dobu se nic neděje, potom vás vystřídají, několik minut se plazíte do tábora, kde budete následujících 4-5 hodin držet hlídku (kde se třeba opět nic neděje), po hlídce máte cca 4 hodinky "volno", ve kterým se najíte a zdřímnete si. A potom zase do pozorovatelny a tak dále. To celý bez mluvení, hluku, víceméně furt v sedě/leže a v co největším klidu. Pokud se bavíme o té akční části průzkumu, tak jde o léčky a přepady. Základem je však opět pozorování a monitorování prostoru léčky/přepadu, a to ne 10-20 minut, nýbrž několik hodin. Potom když to teda správně zorganizujete a naplánujete, tak si vypálíte zásobník na nepřítele a tím to víceméně hasne. Z oblasti utečete a konec nasazení průzkumné skupiny v prostoru.

Tím nechci nikomu kazit jeho airsoftovou hru na průzkumníky, jeho televizní a internetovou představu o průzkumnících a jejich činnosti. Nechcni nikomu bezpáteřně vytýkat jeho nedostatky, ale zase ku*va buďte soudní. To je jak kdybych všude rozhlašoval, že jsem pilot F1. Ráno bych se oblíkl do nehořlavé kombinézy s reklamou a nasedl do škody 120 a jel do práce. Je to v principu to stejné. Prostě pilot F1 nejsem a říct, že je si na to jenom hraju, tak bych se cítil fakt dost trapně (asi jako debil).

_________________
"AUDI, VIDE, TACE - Poslouchej, dívej se a mlč!" - motto zpravodajské služby
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu https://www.facebook.com/KVHS.RHPz


12 zář 2009, 15:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 zář 2008, 17:43
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Ja sem neříkal že dělám průzkumáka, ja to beru proste jako odreagování a trening sebeovladaní.....

_________________
JG G36CE
ICQ: 464910933
http://lzde.rajce.idnes.cz/


666. Jäger Regiment


13 zář 2009, 08:31
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:14
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
LZDE píše:
Ja sem neříkal že dělám průzkumáka, ja to beru proste jako odreagování a trening sebeovladaní.....


V klidu, to nemělo být nic na tebe. Bylo to obeně vzato.

_________________
"AUDI, VIDE, TACE - Poslouchej, dívej se a mlč!" - motto zpravodajské služby
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu https://www.facebook.com/KVHS.RHPz


13 zář 2009, 14:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 zář 2008, 17:43
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Spirit píše:
LZDE píše:
Ja sem neříkal že dělám průzkumáka, ja to beru proste jako odreagování a trening sebeovladaní.....


V klidu, to nemělo být nic na tebe. Bylo to obeně vzato.



Ja jenom abys me nemel za nejakeho kindersaka co si hraje na pruzkumaky...

_________________
JG G36CE
ICQ: 464910933
http://lzde.rajce.idnes.cz/


666. Jäger Regiment


13 zář 2009, 19:52
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 říj 2009, 12:25
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
parta kindersáků..omg...kdo je menší je blbější?lidi ja nevim,uz kvuli tomu jak jsi pojmenoval prvni skupinu me to prijde dost chabé :?


18 říj 2009, 15:42
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Snad jsem tě neurazil :-D
Pojem kindrsák si nevysvětluju tak že je někomu 14, ale že se CHOVÁ JAKO DÍTĚ (a klidně mu může být 20).

_________________
http://www.Sniperblog.cz


18 říj 2009, 16:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
reyes102 píše:
Snad jsem tě neurazil :-D
Pojem kindrsák si nevysvětluju tak že je někomu 14, ale že se CHOVÁ JAKO DÍTĚ (a klidně mu může být 20).


Tak pod tuto se podepíšu kidně stokrát :!: Kinders = dement s věkem i důchodce.Viz. někteří bývalý členové mého bývalého teamu ( nebudu jmenovat on stejně ví o koho jde ), kteří po akci vždy museli ještě stříet a tak vzay plechovku hodily si jí do lesa a střílely a pak si stěžovaly že nemají kule atd:. škoda slov ...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


18 říj 2009, 19:40
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz