Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:15




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Průzkumné jednotky v airsoftu 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 22:35
Příspěvky: 91
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
průzkumné jednotky v airsoftu je dost složité téma, protože málo které velení je umí nasadit, tak aby skutečně plnili průzkum..( ať již proto,že je velení neschopné ..dosti časté, nebo proto že je neschopná jednotka... také velice časté, nebo zkrátka proto, že nevědí co mohou od dané jednotky čekat) pak jsou i ty lepší jednotky dosti často nasazovány jako taková "elitnější část" bigošů ,čímž se zase úplně vytrácí trénink průzkumných jednotek, které se to snaží dělat opravdu poctivě.
Možná a to je do třetice taky důvod, že málo které akce umožnují nějaké větší realizování průzkumných jednotek, zkrátka a dobře pořád je dost ( a to i military akcí ) který spíše připomínají Loveckou sezonu či Unreal Tournament :P

_________________
Podle dobrého pána dobrá jízda bývá....


18 říj 2009, 21:08
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 12 bře 2009, 23:52
Příspěvky: 110
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
Zdravím.
Určitě se shodneme na tom že jsou průzkumné jednotky a JSOU PRŮZKUMNÉ JEDNOTKY.
Poznal jsem hodně lidí ať už v přijímačí do naší jednotky, nebo na větších akcích ať už Horizont...atd až po Abchazii apod.. které dokáží / nedokáží dělat průzkum a chtějí si jen hrát a nosit pěknou nášivku a mít husté photo :(
Ale poznal jsem i jednotky, které když je potřeba dělat průzkum (a né bojem, jak většina) tak jsou schopné si vzít klidně zavářky a celej víkend ležet na zemi a kontrolovat výkaly atd..ale hlavně poskytovat vitálná informace pro velení. Já jsem měl to štěstí že jsem potkal jednu z těch 102jek, u kterých jsou i reální profíci z 102.pr a společně se podílíme na výcviku a vým že jsou to TI, kteří slovo průzkum berou vážně.
V reálu se průzkum podílí na více činnostech,než si civilisti umí představit, ať díky filmům, googlu apod.
Ale, pokud by se mě někdo zeptal, pokud chce dělat věrně a pořádně 102ku, ať už tu nebo tu rotu, tak bych věděl, co mu odpovědět.
Každopádně bez pořádného průzkumu se dneska neobejdeme, ať na akcích či v realu (o tom bez pochyb).
tento příspěvek je pouze osobním názorem, nikoliv postojem jednotky CSAR

_________________
CHIEF INSTRUCTOR of COMBAT SAR
http://www.csar.cz


20 říj 2009, 23:54
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 říj 2009, 12:25
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Průzkumné jednotky v airsoftu
reyes102 píše:
Snad jsem tě neurazil :-D
Pojem kindrsák si nevysvětluju tak že je někomu 14, ale že se CHOVÁ JAKO DÍTĚ (a klidně mu může být 20).


tak to chápu,pardon za nedorozumění....protože tohle mě vyloženě vadí když si toto nekdo myslí,kdo je mensi je blbjsi..tak sry..doufam ze vsechno v pohode :)


31 říj 2009, 09:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz