Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:54




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 navrhnete nejake tema na akci 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 31 črc 2008, 17:07
Příspěvky: 382
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Griffon píše:
OndraCZE píše:
jirihoffman píše:
sory ja vim ale nevedel jsem kam to napsat :D

Kdyz takhle nevis tak to dej do diskuse :wink:


Neeeee proboha, jdi do háje s takovejhlema 'radama'. Pak lidi nacpou do diskuse úplně všechno, a kdo to potom má přesouvat. Z mýho pohledu to zařadil vcelku rozumně, takže si nech svoje připomínky.

jirihoffman -> Je to zařazený víceméně správně, neřeš to.

:oops: Prosim smaz mi to...


22 úno 2009, 17:09
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
to sem si vodech ze jsem to nedal spatne uffff no neva pokracujem v tematu

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


22 úno 2009, 19:02
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
chci se zeptat jenom zeptat kdo by sel na akci ve stylu cerny jestram sestrelen scenar mam bylo by to nekde v okoli susice nebo klatov misto by se naslo kdo by sel jenom se nezavazne ptam jestli to ma vubec cenu delat

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


25 úno 2009, 15:33
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Hele ondro cze, uz jsem te upozornoval PM kazdej tvuj prispevek je pitomost a kazdej 5 prispevek chces smazat. Co u ty klavesnce trochu premejslet nez neco napises?? Myslis si, ze nemame nic lepsiho na praci nez 10x za den mazat tvoje ulety?

Delej uz s tim sakra neco. Prjed si vsechny svoje prizpevky a pak mi posly odkazy na ty ktery nekomu pomohly, nebo poradily. Vim je to diskuzni forum ale melo by predevsim prinaset informace. Ty se mas jeste hodne co ucit a rozdavat rady o vecek o kterych si jen slysl nekde ve vlaku. Pqk vznikaji mity a blbosti.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


25 úno 2009, 15:41
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
no tak po dlhsom case sa opat hlasim :D ozivim trocha tuto temu a budem dost k teme. Nedavno som videl v telke dobry film a rozmyslal som zeby to mohla byt celkom slusna akcia. musim povedat ze co sem pridam v klude mozete sirit mne to nevadi a je to moj PRVY navrh akcie skor by ma zauijmal skutocny nazor ludi co v tom vedia behat coby na taku akciu povedali. je to typ 1 dennej max 5 hodinovej akcie ( u nas sa tak hra najviac) chcem upozornit ze ak je to fakt zle tak mi to tiez normalne sem napiste ja som clovek co dokaze prijat kritiku a podla nej sa zariadit. chcel som sa len pokusit o vytvorenie nejakej akcie no organizovat ju nechcem pokial nemam na nu ziadne ohlasi. ( pozitivne negativne) tak ak sa vam chce precitajte si to je to kratke a vsetko v tom. Fakt rad vypocujem kazdy nazor obzvlast od ludi typu Jeff Griffson (ci jak sa pises :D ) a podobne ale ak sa do mna obuje nejaky 10 rocny kinder a nepovie co je zle len mi napise ze to je na... tak to ma asi nahnemva :D ae budis :D ok tak zde moj navrh mini akcie :D


Přílohy:
THE ROCK.pdf [333.88 KiB]
1043 krát

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)
06 čer 2011, 14:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Nápad dobrej, mohla by z toho bejt povedená klasika, nicméně já bych navrhnul pár úprav:

- Úkol zabít Goodspeeda bych vynechal a zavedl pravidlo, že raketu může zlikvidovat pouze on, přičemž bude mít klasickej refresh, pokud umře. Samozřejmě to chce rozumně zvolit počet raket, aby se to dalo stihnout, případně dát "Goodspeedů" víc.
- S tim zajetím bych to udělal tak, že pokud na konci bude generál zajatej, může bejt raket aktivních kolik chce, ale jeho strana prohraje ("generál měl jedinej odpalovací kódy"). Pokud bude zabitej, musí jeho strana udržet aktivní alespoň polovinu raket (nebo nějakej jinej rozumnej poměr) aby vyhrála ("generál stihnul říct kódy jenom k některejm raketam než umřel"). Pokud ani jedno, musí bejt odrovnaný všechny rakety, jinak jeho strana vyhrála.

K tomu vymyslet rozumný refreshe a poměr stran, mít dobrej prostor a bude to cajk.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 čer 2011, 14:26
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
chlape ja ta zerem :D presne toto som od vas cakal ale presne toto proste povedat co je ok co je zle ako napravit. diky moc :D mas to u mna (no mas toho u mna uz jaksi moc :D ) ale ja ti to raz vratim :D bud tu alebo na druhom svete

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


06 čer 2011, 14:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
ještě bych tam přidal TEAM 3: to budou ty Sealové co je postříleli v umývárkách :lol: (joke) ale jako scénář to vypadá dobře. Ale chtělo by to nějaký pořádný místo podobné Alcatrazu. zřícenina hradu na kopci by byla dobrá.

no a co se týká poměru stran tak bych to viděl 2 proti zbytku. Goodspeed byl taky jen sám s Masonem :lol:


06 čer 2011, 15:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
To byl Nicolas Cage a Sean Connery, ty vydaj každej za deset :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 čer 2011, 15:19
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Griffon píše:
To byl Nicolas Cage a Sean Connery, ty vydaj každej za deset :D


ještě že tam nebyl Chuck. To by byl film na 10 minut. :lol: :lol:


06 čer 2011, 15:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Na dvanáct, v posledních dvou by si Chuck dal ty kapsle s nervovym plynem k svačině. A teď už bychom toho OT mohli nechat :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 čer 2011, 15:34
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 12:49
Příspěvky: 136
Bydliště: Frýdek-Místek
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Povstalci proti regulerní armádě.
Zaručené osvědčené.Pokud jde o větší akci dejme tomu od 60 nahoru je fajn mít ňáký BVP třeba jen obyčejnou škodovku 120 :D K samotné hře dát vlajky a úkoly třeba:Na straně povstalců je vojenský poradce toho zajmout, nebo zabít.Potom dobýt ňáký bod třeba muniční sklad nebo jinou strategickou pozici.Chce to jen fantazii není špatné se inspirovat z reálných vojenských operací kapku třeba pozměnit děj.Scénář je základ.Co se týče samotného průběhu to je na hráčích samotných pokud jsou mezi nimi terminátoři (nepřiznavači je to na hovno) Záleží i na komunikaci PMR dokážou mnohé.Třeba obě dvě strany mají generály čili velení ti mají někde své stanoviště dál od linii na štábu mají mapu a komunikuji s družstvy své armády třeba s rotami FOXTROT BRAVO atd. :D toto jsou mé poznatky z akce s názvem RUTOVIE které organizuje TTM -organizace která zajistila že u nás v moravskoslezském kraji máme ňákou tu BIG GAME alespoň o té 200 lidí minimálně ;)

_________________
Nejdřív střílet, potom se ptát.... BOPE


06 čer 2011, 19:45
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
možná se mnou nebudete souhlasit ale to používání aut, voj. techiky na AS akcích se moc přeceňuje. Jo na přiblížení se k nepříteli je to super, nemusíte chodit tak daleko ale co se týče vjíždění s autem přímo do boje je podle mě pěkná kravina. Nikdy se nemůžete tak krýt jako když jdete pěšky, a nikdy se vám nepodaří opustit auto aniž by to někdo neschytal.

A abych nebyl tak za OT - tak co si vzít inspiraci z nějakých posledních událostí. Zabití Usámy, Libye, Zajetí Mladiče.


07 čer 2011, 10:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Hele záleží na tom, co za vozidlo se použije. Takovej nějakej airsoftovej "technical" dokáže veeelmi slušně zatopit, když se dobře použije.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 čer 2011, 13:04
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Griffon píše:
Hele záleží na tom, co za vozidlo se použije. Takovej nějakej airsoftovej "technical" dokáže veeelmi slušně zatopit, když se dobře použije.


jo ale to skoro nikdo používat neumí. A nesmí být obsypanej lidma jako je tomu v Milovicích. Jedna delší dávka a auto jede zase zpět na základnu s mrtvolama. a co se týče výzbroje tak úplně stejně dostřelí Minimi když ho nese pěšák. A při nástřelu je auto taky na prd. Osádka se nemá kde krýt a pochcípá.


07 čer 2011, 14:04
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 srp 2011, 19:44
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
MARKET GARDEN.Námět asi netřeba představovat.Zatím jen tak zhruba.Banda anglánů musí do příchodu posil ubránit část mostu a a udatný 3O.sbor spěchá hlemýždím tempem výsadkáře zachránit.Samozřejmě cesta je jasně dána a vymezena, což umožnuje temným silám postup zpomalit a hlavně v cestě je další most v Nijmegenu.
Zde ovšem vyvstává problém s padlými.Jelikož udatní výsadkáři Jejího veličenstva jsou odřiznuti od případných posil tak by měli např tři životy a pak by se museli odebrati na mrtvoliště a čekat až je osvobodí 30.sbor a pak všichni hurá na Arnhem s jedním životem.To samá zadržovací skupina temné strany.Zde by ovšem zcela vyřazení vojáci odpochodovali do Arnhemu a hurá bránit Reich proti zbytku světa.Už s jedním životem.
Co vy na to?


07 zář 2011, 20:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Nápad super, kdyby se ti podařilo to skutečně zasadit k nějakému opuštěnému mostu, tak bys zvednul atmosféru asi o tisíc procent, pak by stačilo rozumně vyvážit síly a případný refreshe a máš parádní akci.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 zář 2011, 21:07
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Griffon píše:
...


Akci na toto téma jsem osobně zažil před několika lety, jen s tím rozdílem že spojenci musely nejdříve most dobýt... Vůbec to nebylo špatné...

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


07 zář 2011, 21:17
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 srp 2011, 19:44
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Griffon píše:
Nápad super, kdyby se ti podařilo to skutečně zasadit k nějakému opuštěnému mostu, tak bys zvednul atmosféru asi o tisíc procent, pak by stačilo rozumně vyvážit síly a případný refreshe a máš parádní akci.



No já mám v plánu mosty dva.Arnhem a Nijmegen.Kouzlo této akce by mělo být především v taktice a nakonec v klasické střílečce bud v A nebo v N.Např.zde bude velmi důležité spojení mezi jednotkami,protože místo bych nejspíše měl a mosty jsou od sebe zhruba 5 km.Jak jsem již uvedl tak spojenci by mohli postupovat na N a A jenom vyznačeným koridorem o šířce zhruba např 300 m,což umožnuje WH učině připravit obranu.
Vydrží výsadkáři u mostu v A a zabrání tím vyslání posil do N?Vydrží WH u mostu v N a zabrání vyslání posil do A?
Ovšem zde vyvstává otázka co s organizací.celá operace by měla probíhat zhruba na sedmi kilometrech cesty a zde by stačilo aby nějaká jednotka porušila např pravidla koridoru a kouzlo jedné části akce je v háji.Takže zde by byla asi nutná účast opravdu prověřených a poctivých jednotek.
Já když jsem ještě jezdil v polovině devadesátých let tak se sešli velitelé jednotek a celý terén se prošel vysvětlili se pravidla a na bojišti byl klid a pohoda.
Při refreshi se také nabízí několik možností.Jednu jsem již uvedl.Další je že každý voják posilových jednotek dostane 4 barevné pásky na ruku a po zásahu jednu strhne odkvačí na do mrtvoliště a pak hajdy do bitvy.Ovšem toto je velmi důležitá součást akce,tak bych uvítal případnou diskuzi a hlavně nápady jak to nejlépe vymyslet.
Děkuji za pozornost.
hanz von Muckenberg as Wallon


08 zář 2011, 06:04
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Soul píše:
Už jste někdo zkoušeli záchranu rukojmích na čas, nejlépe v neznámém prostoru?

Co jednou kluci popisovali, že dělali - tak si vytyčili bývalé hraniční pásmo, udělali si fiktivní dráty na základě skutečné SiS a skrz to pásmo 2 km museli projít a dostat se za dráty. Větší adrenalin to byl za noci..škoda že jsem u toho nebyl.


jo zkouseli. stejne to vetsinou skoncilo tak ze se vsichni vystrileli mezi sebou a rukojmi zustali sami :-D


03 říj 2011, 17:08
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: navrhnete nejake tema na akci
Soul píše:
Mi neříkej, že to nepřežil ani jeden? :D


no tak jasne ze jeden zustal. nicmene kdyby tam ten rukojmi nebyl tak to dopadne stejne - jeden zustane. na rukojmiho to chce mit opravdu dobry scenar


03 říj 2011, 18:19
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz