Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:28




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Nový Akumulátor Lipol 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 bře 2015, 01:26
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Nový Akumulátor Lipol
Ahoj, chtěl bych si koupit nový akumulátor lipol. Momentálně mám základní 1100mah 8.4 V. Chtěl bych se zeptat jestli budu potřebovat mosfet a prostě co by ta lipolka obnášela.
Zbraň: http://www.airsoftmorava.cz/zbrane/CM-031.html Nic jsem neměnil.
Nejspíš tenhle akumulátor: http://emotors.cz/lipol-airsoft/11455-g ... -lipo.html
Pokud by jste věděl někdo o lepší, můžete to sem hodit. Premýšlel jsem taky o Turningy ale nevím jak to tam je s těma kabelama :/
Nějaké články o lipolkách už jsem četl, ale nezodpověděly mi všechny otázky, proto zakládám tohle téma.
Díky za odpovědi. (:


01 bře 2015, 16:20
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Nový Akumulátor Lipol
Čau, aku 7,4V je pro tyhle zbraně tak akorát. Možná se ti časem opálí kontakty protože je základní kabeláž na nic, ale to je záležitost konkrétní zbraně- ne všude jsou kabely hrozné. Prostě střílej a když by to časem přestalo střílet (právě kvůli opáleným kontaktům), stačí je vyčistit a kabely dát nové 1,5mm. Mosfet vyloženě nepotřebuješ, ale na škodu také není (neopálí se ti kontakty). Já v MP5 od Cymy fungoval na 7,4V se základní kabeláží asi rok, takže nemusíš mít strach že by po první akci zbraň přestala fungovat. Koneckonců, kontakty se ti opálí i na slabším aku, jen o něco později. Doporučuji vyměnit konektory za lepší (kdykoliv)...
Turnigy není špatná značka, jen řada Nano-tech údajně stojí za prd.


01 bře 2015, 18:54
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 bře 2015, 01:26
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Nový Akumulátor Lipol
Díky moc (: A kdybych chtěl Turnigy tak to budu muset koupit novou kabeláž do zbraně nebo je na to nějaká redukce? (:


01 bře 2015, 19:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Nový Akumulátor Lipol
lepsi by bylo prepajet konektor na kabelazi za stejny jako ma baterie (u turnigy obvykle XT60 konektor), nicmene i redukce lze koupit, treba zde:
http://www.jefftron.cz/Prislusenstvi/Re ... -maly.html

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


01 bře 2015, 19:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz