Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 11.12. "Embassy siege" 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek 11.12. "Embassy siege"
Tak co prďolové, jak se Vám to líbilo v sobotu. Dovoluji si tímto jako VIP osoba - velvyslanec založit toto téma.
Já jsem si akci velmi užil obrana ambasády byla dobrá odolávali jsme do poslední chvíle. Počasí skvělé sněhu jak nas........tláno.
Prosím neřešme tu případná nepřiznávání, ačkoliv jsem se s žádným nesetkal, co jsem cítil to jsem přiznal, koho jsem myslím trefil ten se také přiznal. Jo možná jsem v tom huberťáku ve kterém jsem běhal necítil úplně každou kuličku tak sorry, ale myslím že žádný problém nevznikl.

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


13 pro 2010, 17:21
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 11.12. "Embassy siege"
Libilo se mi, ze to bylo na snehu a ze nebyla brecka.
Skoda, ze za OPFOR nedorazilo dost lidi a tak bylo nutne na miste improvizovat. Jarin s Vencou to ale zvladli organizacne dobre.

Byl jsem jednim z tech, co se od zacatku snazili v budove dostat po schodech nahoru k Yenkeemu a vy jste nam shora hazely ty "delbuchy". Za tu hodinu jsem jich schytal s Petrou snad 15. Kdybych nemel spunty v usich, tak uz mam asi poskozeny sluch.

Pak, kdyz te meli JPP dopravit pres cely areal k brane, tak ja jsem vas vystrilel zvenku pres tu hradbu.
Jeste jednou se za to omlouvam.
Nevedel jsem, ze se nesmi mimo areal a take, ze uz je po hre. Prece jen mi ten obchvat zabral skoro ctvrt hodiny brodeni snehem a mezitim te odpraskl nekdo jiny.

Par takovych kiksu me mrzelo, ale jinak byla akce docela fajn.


13 pro 2010, 19:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz