Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Protector 2012 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Protector 2012
promin ale jehio chovani no nwm kdyz treba toho zajatce hlidal nejakej chlap v nemcich tak pohoda pak ho na jeho rozkaz vytsridal nekdo v acu a uplne bezduvodne do nej furt stouchal teleskopakem a ty keci kdyz si sunda igelitku z hlavy normalne mu tam nastrikej peprak no nwm kamo ;) ale proti gustu žádný dišputát vid ;) jen si ymslim že to občas přehání. Nám je to víceméně jedno mi na většině akcí na základně nejsme ale nebyly sme jediný kdo to říkal (viz lidi s kterýma sme se bavili na hlídce u cisterny s vodou)

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


26 črc 2012, 13:41
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Mně spíš šlo o to, že se tu do něj navážíš na internetech za jeho zády, což mi přijde fakt debilní :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 13:57
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008, 20:01
Příspěvky: 127
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Ano, jak říká Griff, rozmyslel bych si, do koho se navážíš... Tato osoba dělala jen svoji práci "téměř" jako ostatní :wink:

_________________
Alex "Sáš" Podhorsky
B/1-23 INF, 2ID duty: 2007 - 2012
615th MP Co. duty: 2012 - now


26 črc 2012, 16:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Tohle sledovat mi přijde zajímavý. Normálně se v každém tématu o akcích píše kdo co udělal či neudělal špatně hlava nehlava, a zvrhne se to do flamu. Chápu, že dotyčný je z vaší jednotky, tak k tomu přistupujete jinak, ale mě přijde že Jirihoffman pouze vyjádřil názor na to, jak na něj dotyčný člověk působil, v tom nevidím žádné navážení ani pomlouvání anonymně po internetu. Pokud si myslíte, že mu křivdí tak to mu to zkuste vyvrátit argumenty, proč si vyložil některé akce dotyčného špatně, či správně. Argumenty, že dotyčný jezdí na soft déle než ten druhý a proto by jsi z něho měl někdo sednout doslova na prdel se nic nevyřešilo nikdy.


26 črc 2012, 17:03
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Protector 2012
to: jirihoffman, jo náš velitel. Bohužel jako nejvyšší šarže mu spadlo do klína tolik úkolů a problémů, kvůli kterým tam určitě nepřijel - proto taková buzerace (ono když jedeš na akci s tím že máš pod sebou 30 lidí a na akci se dozvíš, že máš korigovat lidí 60 je docela opruz ;-) ) a ano, poslal si pro NB, ale jen kvůli tomu, protože to usmc velení žádalo. Takže ano, hrál si na důležitýho, protože na to měl nárok. Nevím proč, ale na člověka co jezdí na military akce a na rameni má nášivku se šprckou, ty tvé komenty prostě sedí ;-)

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


26 črc 2012, 17:31
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Protector 2012
CrocHunter -> Všimni si rozdílu mezi Lejkovým prvním (proti tomu jsem se ohradil) a druhým (proti tomu jsem neřekl ani popel) příspěvkem. V tom druhém jasně říká, co se mu nezdálo a co podle něj dotyčný udělal špatně, ten první je akorát hromada zbytečně urážlivých keců na našeho velitele.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 17:51
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Griffon: Ten druhý příspěvek je rozvětvení toho prvního. Znám tuhle situaci, kdy člověk kterého znáš a vážíš si ho je někde vynášen v negativním světle, ale většinou je to vlivem toho jak zrovna působil on sám. Je vždycky fajn zastat se kamaráda, ale lepší je to dělat s chladnou hlavou. Prostě vklidu bez větších emocí vysvětlit proč si tak počínal. Ve stylu jak to tady napsal Kajky.


26 črc 2012, 18:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Já to dělal s naprosto chladnou hlavou, nikomu jsem nenadával ani tak, jen jsem podotknul, že se mi to nelíbí...prostě mi fráze jako "ten byl dost" nepřišly zrovna jako objektivní hodnocení výkonu nějakého člověka na akci :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 18:48
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 črc 2012, 19:25
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Griff: diky za obranu, uz jsem tu, uz me muze drabt ,o)
Jiri: ty nas - mpiky - proste nemas rad. To je v poradku, mpiky nema mit nikdo rad, pokud svou praci delaji dobre.
Primerne nechci rozpoutavat flame, chci se jen vyjadrit a zeptat.
Je skoda, ze motas zasluhy vicero osob dohromady.
Nevim, proc jsem dost. Protoze nejsem s kazdym, koho neznam, ten nejvetsi kamarad? Bohuzel, na to uz jsem starej, abych si s kazdym padal kolem krku.
Co se tyka tech vicero osob - mam pocit, ze motas tri ruzne lidi. Toho, kdo chtel ntb, toho, kdo pro nej sel, a toho, co hlidal zajatce. Ja byl ten, kdo sel pro svuj ntb do auta. Nic vic.
Jestli ti prijde moc, ze jsem chtel vyhovet zpravodajcum a zapujcit jim ntb, tak ok, co se da delat. Jestli jsem tam vykrikoval, kdo mi pro nej dojde do auta, to fakt nevim, normalne si do auta nikoho nepustim, tak me to trochu prekvapuje. Ale pokud jo, tak ver, ze to bylo urceno mym podrizenym a nikomu jinemu. V kazdem pripade, co chteli kde pretahovat, to fakt nevim. Koukam, ze ty jsi informovanejsi.
Co se tyka vymeny straze. Nemecky MPik dostal instrukce, ze se nema s veznem bavit a ma dohlednout, aby mel pytel na hlave. Nedokazal to dodrzet, proto byl, opet na zadost zpravodajcu, vymenen za jineho mpika, ktery dokazal zajistit instrukce z veleni. Ma role byla jen v tom, ze jsem vyslechl stiznost z veleni a vyresil ji vymenou straze. Co se tyka stouchani teleskopem, atd, nebyl jsem u toho, nemuzu to hodnotit.
Ego si na akcich nehonim, staci mi dostatecne, kdyz si ho honim mimo akce. Jestli ti ukolovani ci buzerovani podrizenych prijde nejak krute, pak ti nabizim vymenit si se mnou na nejake akci misto. Ukaz se, jak zvladnes ridit dvacet az tricet lidi ty.
Vic jsi nenaznacil ani nenapsal, takze nelze na vic reagovat. V kazdem pripade si muzeme nekdy pokecat vic, at uz tady, na fb nebo treba v realu. Rad si popovidam.


26 črc 2012, 19:42
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Protector 2012
koukam ze se to tu celkem rozjelo co jsem nechtel. tak jinak. At si kazdej ymsli co chce kazdej to berme trochu jinak ale v podstate delame to sami griff ví ze sem nikdy nerikal na nikoho nic negativniho se smyslem urazet ale pouze se vyjadril k dane situaci stejne pro me epochopitelne proc ste hned zacali rozvadet ten NTB (to byl jen dodatek nic velkeho v tom nemel nikdo hedat:D) ja beru vsechno s humorem a nadhledem nic proti tomu cloveku konkretne nemam a nikdy sem ani nemel nemuzu taky soudit lidi co osobne neznam ze ;) proto mi pripadá ze kajky s griffem vylitli celkem bezduvodne i kdyz je oba mam rad ;)


BD: pokud si to vzal nejak osobne vubec to nebylo smerovano na tvou osobu jako takovou pouze sem se vyjadroval k akci tak jak sme ji videl ja preijen jako radovy vojak nemuzu pochopit praci MP takze to berme s nadhledem ;)

jinak ohledne toho co nosimve naku na rameni nevim v cem kajky vidis problme nenapodobume nikoho konkretniho tak máme i svůj znak a svoji praci odvadime tak jako tak stejne jako kazdej jinej ted si vem ze to muzu vzit zas jako vy ze se navazis do meho tymu nebo do me osobne ale proc preci jen tady se debatuje o akci a nevidim duvod se hadat nebo napadat na forum nebo celkove na internetu ne ;)

tim bych chtel ukoncit zbytecnej spamwar ohledne mych prispevku atd ;) doufam ze se vse vysvetlilo ;)

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


27 črc 2012, 13:54
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 črc 2012, 19:25
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Jiri: no abych si to nevzal osobne, kdyz kritizujes konkretne osobne me. NTB jsme nerozvedli, pokud jsi si vsiml, snazil jsem se vyjadrit ke vsemu, co jsi napsal. NTB byla jedna z veci.
Kajky s griffem nemuseli vylitnout, ale vylitli, protoze, no offense, ale navazis se do me, do toho typka s cernou taktikou, co si tam honil ego. Me proste zajima, proc mas pocit, ze jsem si tam honil ego, proc mas pocit, ze jsem dost, co ti vadi na mem chovani.


27 črc 2012, 14:58
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 28 zář 2012, 00:07
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: Protector 2012
Ofiko video z Protectoru od AIRSOFTWARS o.s.

http://www.youtube.com/watch?v=X4Y-5V4ijl8


05 říj 2012, 16:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz