Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:38




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Kamera 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Kamera
Páni, do rúk sa nám dostala zaujímavá kamerka:
Liquid Image Ego HD
... ktorá za málo prachou ponúka docela dosť muziky (super obraz, 1080p, wifi spojenie so smartfónom...)

Robili sme na ňu aj také promo video, tak si pozrite keď máte chuť:
http://www.youtube.com/watch?v=BzAMauAymUM


07 lis 2012, 12:34
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2010, 13:02
Příspěvky: 35
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: Kamera
jooo pjekné.. je to snímané tim režimem 60 fps?
btw. za ty prachy se ale dá přes ebuy pořídit i hero2ka..

_________________
sniper je to poslední co před smrtí uvidíte :-D


07 lis 2012, 22:17
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Kamera
Konecne sa mi podarilo najst vhodny kodek na prerobenie videi z Mini MD80 aby pri strihani/spajani nestratilo kvalitu ...

Tak tu je ukazka ze aj tie najlacnejsie kamery niesu na zahodenie , akurat nevyhoda je vydrz baterie , ale to si rovno kupim este jednu kameru :D

http://www.youtube.com/watch?v=zL_z6AcaiwE&feature=plcp

_________________
Strelec bez zbrane :)


12 lis 2012, 11:53
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 lis 2012, 12:04
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Kamera
Liquid Image Ego je dobrá. Tady se dá koupit http://www.zbozi.cz/?q=Liquid%20Image%20Ego


13 lis 2012, 12:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kamera
Dnes sem narazil na tohle a rozhodně za tu cenu nebudu váhat už pro tu srandu. http://www.ebairsoft.com/emerson-hl1a-h ... -6617.html

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


07 pro 2012, 18:40
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
Risknul jsem to a koupil jsem dvě. Při nejhorším je pošlu dál :-D

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


08 pro 2012, 13:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kamera
Pokud by si jednu nechtěl tak se hlásím naprosto dobrovolně.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 pro 2012, 18:43
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
uvidíme, budu na tebe myslet ;-) Ale pevně doufám, že to bude trochu slušná. I když za ty prachy nesmím moc čekat. Hned jak dorazí, zkusím jen tak civilně otestnout.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


09 pro 2012, 16:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2010, 13:02
Příspěvky: 35
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: Kamera
http://snowboarders.cz/novinky/315-recenze-aee-magicam-sd21
tady srovnání gopro 2ky a 3ky silveru s kamerou aee magiccam sd21

podle mě asi jedna z mála věcí co gopru trochu konkuruje,, záměrně říkám trochu. aee má menží zorný úhel, ale i tak deformuje obraz o něco víc- pravděpodobně je to díky krytu s vypuklou čočkou..
nadruhou stranu už v základu má spoustu vybavení, které se u gopro musí dokupovat viz recenze
a taky se mi u aee líbí možnost nastavování iso i expozice-vhodné pro fotky


nicméně na focení je foťák a tak u mě stejně asi vítězí gopro, navíc se svým "černým petrem" black edition je v dešní době asi na vrcholu potravního řetězce...

_________________
sniper je to poslední co před smrtí uvidíte :-D


20 pro 2012, 18:49
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Kamera
onix píše:
http://snowboarders.cz/novinky/315-recenze-aee-magicam-sd21
tady srovnání gopro 2ky a 3ky silveru s kamerou aee magiccam sd21

podle mě asi jedna z mála věcí co gopru trochu konkuruje,, záměrně říkám trochu. aee má menží zorný úhel, ale i tak deformuje obraz o něco víc- pravděpodobně je to díky krytu s vypuklou čočkou..
nadruhou stranu už v základu má spoustu vybavení, které se u gopro musí dokupovat viz recenze
a taky se mi u aee líbí možnost nastavování iso i expozice-vhodné pro fotky


nicméně na focení je foťák a tak u mě stejně asi vítězí gopro, navíc se svým "černým petrem" black edition je v dešní době asi na vrcholu potravního řetězce...



Měl možnost jsme si ji zkusit. nekoupil bych ji ze tří důvodu:

1. Světlost,přechod ze tmy a naopak/zaostření akčích záběrů--- HRUZA. Děs.

2. firma jen kopiruje Gopro..

3. vodotěsnost v 100m (někde uvádí 60m) ve skutečnosti blbě těsní a 30m - bych se bál co stím uděla tlak.


Takže asi tak.

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


20 pro 2012, 20:19
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Kamera
Ale zase je levnější. kdo ji potřebuje jen na airsoft a nějake to víkendové točení... tak to stačí.

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


20 pro 2012, 20:20
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2010, 13:02
Příspěvky: 35
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: Kamera
joo dik za postreh... zámerne sem rikal trochu konkuruje,, protože gopro ve svem oboru asi defakto konkurencu nemá

_________________
sniper je to poslední co před smrtí uvidíte :-D


21 pro 2012, 00:54
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Kamera
Dalsou vhodnou a lacnejsou variantou je Evolve 4000 HD alebo jej nastupca V2... kamera sa dodava uz v zakladnom baleni s dvoma kusmi baterii a niekolkymi montazami..(vid link)

http://www.evolve.cz/others/1/UserFiles/Image/EVOLVE_4000HD_Sport_set_72dpi.jpg

vdaka lepiacim podlazkom ktore su k nej dodavane sa da kamera uchytit na vrch helmy (drzi velmi na pocudovanie velmi dobre, bezproblemov udrzi aj celu vahu helmy ) alebo na palubnu dosku auta (nakolko ju pouzivam aj v aute), mozno je otazne ako na tuto lepiacu podlozku bude vplyvat dazd, vlhkost a prach na akiach

dalsim dobry pomocnikom je montaz na riadidla biku, ktora sa da vyuzit na uchytenie na tubus M4rkovej pazby, drzi dobre a zabera vsetko co treba

nevyhodou kamerky je rozhodne natacanie len v 30snimkach co ubera na kvalite ale na druhu stranu fish eye pomaha zaberat krasne plny rosah obrazu pred clovekom

dalsim minusovym bodom je podla mna ovladanie, LEDka pod gombikom je pomerne slaba a v dennom svetle ju takmer nevidno, navyse po dlhsom stlaceni (kedy sa kamera aktivuje) treba este par sekund pockat kym sa da natacat...

kamera natacany zaznam kuskuje na 5 minutove videa o velkosti cca 500 Mb a podporuje max 32Gb kartu

za kupnu cenu cca 100e to nie je zly deal a na airsoftove ucely podla mna dostatocna kvalita,

pridavam aj videa spravene mnou aby ste si urobili obraz, no podotykam ze youtube o hodne znizil kvalitu videa a v PC je obraz o dost ostrejsi

test kamerky na helme (zhodou nahod zdochla baterka akurat)
https://www.youtube.com/watch?v=rm-wKif3lhY&list=UULwngmPPS3wiw2QKBO1la6A&index=1

test kamerky v aute
https://www.youtube.com/watch?v=GGpeVXGAJ6c&list=UULwngmPPS3wiw2QKBO1la6A&index=2

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


20 led 2013, 16:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2011, 19:50
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Kamera
Tak Evolva mám taky a musím se vším souhlasit. Za ty prachy to je dobrý. Já mám u svého modelu ještě problémy s baterkou, která se mi strašně rychle vybíjí. Což s kombinací s blbym ovládáním má u mě za následek, že si mnohdy myslím, že kamera natáčí a ona mrcha ne. Navíc se mi ani nikdy nepovedlo odhadnout jak dlouho ta baterka vydrží. Kamera je, ale robustní a vydrží poměrně dost. Jednou jedinkrát jsem s ní měl problém na lyžích a to když s na ní kameraman spadla vší vahou. Jen se sekla, stačilo vyndat baterku a byla zas ok. Díky 30 mm kulatýmu tělu se dá dát do normálních montážních kroužků na ris lištu.

_________________
SPR mod.0 ASR, APS AK-74S, A&K SVD Dragunov: 150 m/s, KJW G18C. Errare humanum est. What you call battlefield, I call playground. Dying is brief, but death is forever.


20 led 2013, 16:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 04 bře 2012, 18:50
Příspěvky: 93
Nový příspěvek Re: Kamera
jen takovy mensi dotaz, jak dlouho dakaze Gopro hero 3 natacet v nejvyssi mozny kvalitě ? na 16 gb kartu pripadne za jak dlouho se vybije


20 led 2013, 17:08
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Kamera
Ono by to chtělo specifikovat jesli třeba White nebo Black, ono říct v nejvyšší kvalitě je trochu zavádějící :D


20 led 2013, 17:14
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 04 bře 2012, 18:50
Příspěvky: 93
Nový příspěvek Re: Kamera
on je v tom v tom rozdíl jestli white nebo black ? no v co nejvyssí rozlisení a fps
edit:ok tak rozdíl mezi white a black sem nasel


20 led 2013, 17:16
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Kamera
lovemetal píše:
jen takovy mensi dotaz, jak dlouho dakaze Gopro hero 3 natacet v nejvyssi mozny kvalitě ? na 16 gb kartu pripadne za jak dlouho se vybije



nejvyssi kvalita u gopra 3 hero je 4,7k na 12fps - max 1,5 Hod na 32gb kartu

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


20 led 2013, 17:25
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Kamera
Psychodelis píše:
Tak Evolva mám taky a musím se vším souhlasit. Za ty prachy to je dobrý. Já mám u svého modelu ještě problémy s baterkou, která se mi strašně rychle vybíjí. Což s kombinací s blbym ovládáním má u mě za následek, že si mnohdy myslím, že kamera natáčí a ona mrcha ne. Navíc se mi ani nikdy nepovedlo odhadnout jak dlouho ta baterka vydrží. Kamera je, ale robustní a vydrží poměrně dost. Jednou jedinkrát jsem s ní měl problém na lyžích a to když s na ní kameraman spadla vší vahou. Jen se sekla, stačilo vyndat baterku a byla zas ok. Díky 30 mm kulatýmu tělu se dá dát do normálních montážních kroužků na ris lištu.


zaujimave, dobre si ich naformatoval na zaciatku? moje drzia cez 2 hodiny uplne bez problemov... skus sa popozerat po nete, predaval sa (este min. mesiac to bolo v ponuke na slovenskej alze) set 2x bateria a puzdro

a ano, zabudol som napisat ze sa skutocne paradne zmesti do 30mm montazneho kruzku takze nie je problem ju pripevnit aj na ine zbrani s RIS systemom alebo na helmu z boku ak ta ma clovek kolajnicu

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


20 led 2013, 18:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2011, 19:50
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Kamera
Právěže na začátku to nahrávalo naprosto bez problému až teprve před cca 2 měsícema se začali objevovat tyhle problémy. Taky jsem, ale přes zimu moc nenatáčel tak je jen možný, že se jednalo o bůh ví jaký výpadek.
A přesně kameru používám na helmě na railu jen sehnat ris lištu byl docela problém.

_________________
SPR mod.0 ASR, APS AK-74S, A&K SVD Dragunov: 150 m/s, KJW G18C. Errare humanum est. What you call battlefield, I call playground. Dying is brief, but death is forever.


20 led 2013, 21:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 04 bře 2012, 18:50
Příspěvky: 93
Nový příspěvek Re: Kamera
Ahojte,l pořídil jsem si kameru GOPRO Hero 3 a mám tu opravdu veliký problém.
Video se stašně seká, kartu mam class 10 a i na nejnizsi rozlišení s nejvetsimi fps. pomozte, vubec nevim co delat :( ploším
Edit: jeste dodam že když jsem jdu naprosto klidne ale jakmile opravdu malilinko pridam tak se to neskutečně seká


25 led 2013, 21:54
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Kamera
lovemetal píše:
Ahojte,l pořídil jsem si kameru GOPRO Hero 3 a mám tu opravdu veliký problém.
Video se stašně seká, kartu mam class 10 a i na nejnizsi rozlišení s nejvetsimi fps. pomozte, vubec nevim co delat :( ploším
Edit: jeste dodam že když jsem jdu naprosto klidne ale jakmile opravdu malilinko pridam tak se to neskutečně seká



Tento problém mají snad mají všichni. Zkus si stáhnout program GoPro CineForm Studio primo od Gopro.com/support

Jinak ještě PM

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


26 led 2013, 00:20
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2010, 13:02
Příspěvky: 35
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: Kamera
a vcem že spočívá ten problém?? rád bych to vedel než do hera pujdu...

_________________
sniper je to poslední co před smrtí uvidíte :-D


04 úno 2013, 14:21
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Kamera
onix píše:
a vcem že spočívá ten problém?? rád bych to vedel než do hera pujdu...




Do Evropy a asi i v USA vyrobili a začali prodávát špatnou edici HERO 3 kamer. Bojím se toho, že mam i já tu vadnou. Ted už to je z thu pryč, takže bych se nebál koupit kameru ,avšak bych si to raději otestoval přimo v obchodě.

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


04 úno 2013, 16:56
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 04 bře 2012, 18:50
Příspěvky: 93
Nový příspěvek Re: Kamera
4 maverik : skus to nahrat na YT a pak spustit protoze me se to sekalo tim ze byl nedostacne vykonny pocitac takze jsem to nemohl prehrat v HD . na yt to bylo plynuli. a ten problem je jinak softwarem ? na strankach gopro je update ;)


05 úno 2013, 09:44
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2012, 10:09
Příspěvky: 113
Bydliště: Merklín
Nový příspěvek Re: Kamera
má někdo zkušenosti s gopro hero black edition? zdá se mi že je obraz nějak moc tmavej, nebo se to dá nějak upravit?

_________________
Slova o míru jsou krásná, ale tanky, lodě, letadla a kulomety jsou krásnější !
M4 inokatsu
Desert eagle TM


08 bře 2013, 11:21
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Kamera
Cawte pokukujem po novej kamere na Air IPSC a bike a padla mi do oka http://www.eloshop.sk/tovar/43452-kamer ... -gold.html

Cenovo je na tom veľmi prijateľne a kvalitou videí čo som zatiaľ videl tiež celkom fajn v porovnaní s drahšou konkurenciou. Porovnávam hlavne 720p pri 60fps čo potrebujem na Bike, ak by s ňou mal niekto osobnú skúsenosť a mohol mi poslať neprerobené krítke video s pohyblivými objektami v plnej kvalite bol by som rád kedže YT všeobecne dosť znižuje kvalitu.

Ak nie aj tak ju asi v pondelok vezmem kedže v kategórií do cca 100eur som nič lepšie nenašiel

_________________
Strelec bez zbrane :)


13 črc 2013, 20:01
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Kamera
Tak kamerka došla a som maximálne spokojný. Krásne farby také ako majú byť , zvuk tiež fajn. Je tam asi 5 montáži takže sa to dá uchytiť takmer všade.
Video pridám len musím niečo viac natočiť , dnes som testoval na Biku ale bola chyba to umiestniť na riadidlá po tej trase kde som bol :D , trochu viac hrboľatý zjazd. Nahodím ju na prilbu a bude video s biku aj z Air IPSC súťaže.

V danej cenovej kategorií zrejme najlepšie čo sa dá zohnať.


Přílohy:
IMAG0486.jpg
IMAG0486.jpg [ 1.64 MiB | Zobrazeno 30627 krát ]
IMAG0474.jpg
IMAG0474.jpg [ 981.4 KiB | Zobrazeno 30627 krát ]
IMAG0473.jpg
IMAG0473.jpg [ 1.04 MiB | Zobrazeno 30627 krát ]

_________________
Strelec bez zbrane :)
17 črc 2013, 21:06
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Kamera
po Evolve 4000HD som sa rozhodol pre nieco novsie

kupil som contoug GPS

zatial som ju skusal len na biku

http://www.youtube.com/watch?v=FNPSCZLuO3k&feature=c4-overview&list=UULwngmPPS3wiw2QKBO1la6A 1080p/30fps

http://www.youtube.com/watch?v=whCjSa_R7uM&feature=c4-overview&list=UULwngmPPS3wiw2QKBO1la6A 720p/60fps

http://www.youtube.com/watch?v=xZPgmgpAS6I&feature=c4-overview&list=UULwngmPPS3wiw2QKBO1la6A porovnanie

na ich serveri to ma myslim o trosku lepsiu kompresiu a menej to kur.y videa

http://contour.com/videos/watch/little-deer

http://contour.com/videos/watch/bike-vinicne-slovakia-08072013

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


17 črc 2013, 22:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamera
Jestli máte někdo přehled v HD Hero2, tak bych prosil o radu jestli se dá někde koupit samotnej plastovej kryt (základní co bývá v origo balení). Eshopy se pomalu tváří že Hero2 neexistuje a najít nějaký příslušenství je porod, zatím jsem fakt nic nenašel... aukro si hlídám ale zatím nic.
Případně existuje nějakej třeba i jednoduší (i neoriginální) držák samotný kamery na stativ? To že tam neudělali díru se závitem chápu, ale štve mě to.

Dostal jsem na časosběry HD Hero2 uplně bez příslušenství, tak hledám co by se tak hodilo pořídit.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


13 srp 2013, 06:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz