Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:19




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ] 
 Praha 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 srp 2010, 00:16
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Praha
Rád bych se dotázal na lokality v Praze.
Poté co u sídliště Velká Ohrada bylo zavedeno mýtné, se lidé hrající AirSoft přesunuli neznámo kam. Já a mí kamarádi stále hledáme místo kde se scházet v počtu 20 a více lidech.
Jediná lokalita o které vím je v Letňanech:
http://www.airsoft-arena.cz/

Ale bylo by dobré sem přidat i lokalitu s otevřeným prostranstvím, máte někdo nějaký tip?


22 srp 2010, 00:25
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Praha
Točná GPS:49.976286,14.422731
Scházíme se tam každou sobotu takže pokud přídete určitě tam někdo bude

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


22 srp 2010, 08:31
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: Praha
to Scaurius: Airsoftarena je vcelku malá na nějaký delší akce, byla jsem se tam podívat a ačkoli je to v prostorách bývalého bunkru, pořád je to v areálu firmy Avia, čili musíte projít přes hlídanou vrátnici. A věřte mi, že sekuriťáci tam jsou dost nepříjemní a mám pocit, že tam airsofťáky nevidí zrovna rádi. Navíc musíte být předem ohlášení, aby si pro vás kluci, co arénu maj pod palcem, přišli. Atmosféra na hraní je tam dobrá, ale jak řikám, zahrajete si dvě, tři hry na nějakou půl hodinu, hodinu maximálně a pak Vás to tam přestane bavit, ale toť jen můj názor

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


22 srp 2010, 09:48
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Praha
vápenka se platí? ... ??

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


22 srp 2010, 17:21
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Praha
BudWaiser píše:
vápenka se platí? ... ??


včera jsem si tam byl picnout a nic jsem neplatil a ani před cca 3 měsícema. Občas tam opruzoval nějakej člověk a měl papír že je 1/8 majitelem a vybíral 50 kč.

co v praze docela chybí je nějaká lokalita na CQB (když pominu Airsoftarenu)


22 srp 2010, 19:27
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 pro 2010, 12:19
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Praha
Tady je další možnost hrát CQB v Praze (Kbely).
Máme možnost hrát v protiatomovém bunkru, který jsme trochu upravili :D
Veškeré informace jsou na Webu ( mapa,...)
http://abk.tym.cz/





Goumez


15 pro 2010, 12:35
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 čer 2012, 20:40
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Praha
Čau sofťáci.

Jak to vypadá teď přes zimu s nějakejma akcema v okolí Prahy, kde se zaručeně sejdou lidi a muže si zahrát jednotlivec co tam přijde? Něco jako Točná, kde jsem teď několikrát byl a tak nějak mě osobně takovýhle způsob akcí vyhovovuje.

A jak je to s tou Točnou přes zimu ještě, na stránkách se píše, že minulou sobotu byla poslední akce, a přijde mi to jako škoda, ne? Proč tam nehrát i v zimě nebo teď na podzim? Třeba ne každej týden, ale jednou za 2, za 3. Nesejde se dost lidí, nebo jak?

Díky za odpovědi...


03 lis 2012, 09:28
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 pro 2010, 12:19
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Praha
Akce na Točný jsou každou sobotu dnes nám bylo cca 20. Jen už to neni oficiální akce konaná as praha.


03 lis 2012, 16:59
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 čer 2012, 20:40
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Praha
Aha, díky, to je dobrý vědět :D Tak snad se tam nevypravim nějakou sobotu kdy tam zrovna nikdo nebude:-)

A co se týče povolení, jen tak pro informaci, tak předpokládám, že to je taky nějak zařízený, nebo se tam bez Airsoft Praha jezdí na "hulváta"?

Díky


04 lis 2012, 12:52
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Praha
Točnou si Airsoftpraha pronajalo. Takže hraní airsoftu je tam naprosto v pořádku a je na to papír. I když na stránkách nic nepíšou, tak tam jezdíme každou sobotu. V zimě se tam sejde míň lidí, když je tepleji schází se tam lidí víc. Jinak když bys chtěl nějakou sobotu a nebyl jsi si jistý, tak na jiném fóru (asforum . cz) je vlákno co se věnuje Točné. Tak tam napiš a někdo na to určitě bude reagovat jeslti se jede nebo ne. Jedinej problém je, že se tam občas nakýblujou technaři a musej se vyhazovat. Ale díky tomu, že je to oficiálně pronajaté, tak se v extrémním případě zavolaj policajti a ty je vyházej.


04 lis 2012, 14:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 led 2012, 14:33
Příspěvky: 163
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
Nevíte o nějakým skrytým místě, kde by si člověk mohl jen tak vystřelit na terč? Ideálně 80m dlouhé a bez pejskařů, důchodců a bezdomovců.

_________________
Jestli se ptám na blbosti, tak sorry, každý nějak začínal. V nejhorším mě prostě střelte do hlavy ;-) => Začátečník hledá tým v Praze a okolí, chcete mě? :-)


16 kvě 2013, 09:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
Točná, to je jedinej legální prostor a tím i jediná možnost...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


16 kvě 2013, 09:43
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 led 2012, 14:33
Příspěvky: 163
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
Jde mi o střelbu na terč, nepotřebuju nic víc okolo chci tam být sám...

_________________
Jestli se ptám na blbosti, tak sorry, každý nějak začínal. V nejhorším mě prostě střelte do hlavy ;-) => Začátečník hledá tým v Praze a okolí, chcete mě? :-)


16 kvě 2013, 09:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
Tak si přečti podmínky používání zbraní kategorie D...a podle toho se chovej..

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


16 kvě 2013, 10:16
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 kvě 2013, 10:17
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Praha
Ahoj všichni,

jsem z Prahy a lokality v bližším okruhu vhodné pro airsoft se mi nehledají snadno, ale v posledních měsících jsem několikrát navštívil airsoftové hřiště na Točné a musím říct, že jsme byli s týmem spokojeni. Areál je velký a skvělý na velké akce. Pořádá se zde spousta scénářovek, je možný pronájem výzbroje i výstroje, či zakoupení munice. Akorát je škoda, že o této lokalitě neví tolik lidí a velký areál v celé jeho kráse není pravidelně využíván pro velké akce. Proto bych chtěl Točnou doporučit, jako jedno z nejlepších hřišť, na kterém jsme hrál. Rád bych se dočkal nějakého velkého masakru jako 50 v 50 ;)

Standa


29 kvě 2013, 10:39
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
Točná a velká? :) Kdybys řekl členitá tak ok ale Točná je teda spíš menší...
Nějak nechápu tu úchylku z počtem lidí při 100 lidech už bude v podstatě za každým stromem někdo hra se zasekne a stane se z toho přestřelovaná...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


13 čer 2013, 08:20
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Praha
standa987 píše:
Akorát je škoda, že o této lokalitě neví tolik lidí


ja bydlim na druhem konci republiky a vim, ze kdybych se prestehoval do prahy, tak vim ze nejaka tocna tam nekde je a ze tam jsou airsoft akce, takze zase tak nezname to nebude :)

jinak kdyz jsem se dival kdysi na letecky pohled, tak tocna neni vubec velky areal, ale tak jak pise Jacob, spise mensi.


13 čer 2013, 09:51
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 čer 2013, 13:12
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Praha
Zdravim, chcel by som sa spytat, kde sa v Prahe strielat cisto iba na terc? Ako je to s airsoftkou na klasickej strelnici? skusal uz niekto? Dik ;)


24 čer 2013, 08:35
Profil
Četař
Četař

Registrován: 05 bře 2011, 04:39
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Praha
Točná je uplně super místo na airsoft teda pokud jde o outdoor, samozřejmě na cqb bude lepší AS arena v Letňanech to je jasný. Já sem byl ve všech možnejch lokalitách na airsoft i na vápenku sem zavítal, ale upřímně mužu říct že jestli jste z prahy a hledáte dobrý outdoor místo v praze na airsoft tak točná je určitě nejlepší volba.A k tomu jak tady někdo psal 50v50 na točný to by nebyl masakr to by byl slaughter house, protože snipeři se 170m/s by to kemply a celý by to vyhráli :D


23 srp 2013, 02:09
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 čer 2012, 20:40
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Praha
Čau chlapy. Včera sem si po dlouhý době asi 3-4 měsíců udělal čas na soft, vyrazil na Točnou a nic moc z toho nebylo, resepktive se vůbec nehrálo. Akorát když sem přijel v 10, odjížděly 4 auta s pár lidma, na Točný už nikdo. Pak se objevila 5-6 člená skupina, s tím, že když tam nikdo neni, udělali si tam nějakej vlastní trénink. Říkali, že minulej tejden vypadal stejně, že se taky nehrálo. Nakonec přišel ještě jeden sofťák, a po deseti minutách sme se rozhodli jet domu.

Takže se nabízí otázka, jestli by nebylo teď přes zimu, kdy to neřídí Airsoft Praha vhodný založit nějaký vlákno, domluvit se na nějakejch sobotách, nemusej bejt všechny, nebo udělat něco, aby sme se tam mohli jednou za čas sejít a zahrát. Nemám to sice extra daleko, něco přes 25km, ale i tak se mi tam nechce jezdit a zkoušet, jestli to zrovna ten den vyjde, zbytečná cesta tam a zpět přijde na 150kč, nějakej čas a pod.

A poslední poznámka, co sem tam byl, mezi cca 10:00 - 10:45, tak se tam vystřídalo cca 12-15, takže nějaká hra by byla možná a třeba dorazili nějaký lidi ještě později, jak to bývá, to už nevim. Jen se tam ty lidi nesešli ve stejnej čas. Takže kdyby se někam napsalo, tuhle sobotu od tolika, mohlo by to zlepšit situaci...


01 pro 2013, 09:57
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
Ahoj, ty jsi byl ta Felicie? :D
Je to takhle:
Já a lidi od nás (4 - 6 lidí většinou) tam jezdíme i přes zimu ale jak posledních 14dní byl problém z lidma a tak jsem jeli jinam (Všetaty, což IMHO nemělo moc vysokou úroveň). Rádi bychom jezdili na Točnou i přes zimu takže pokud se chceš přidat tak jedině dobře :)
Založit na to nějaký chlívek je dobrý nápad...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


01 pro 2013, 14:23
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 čer 2012, 20:40
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Praha
Jo, to sem byl přesně já:-)

Taky bych rád přes zimu jezdil, každou sobotu sice ne, ale 1-2x do měsíce určitě... od dubna do října si každej rok nezahraju, tak mě to zbejvá jen přes tu zimu, tak doufám, že to bude příště s těma lidma lepší... Loni v zimě pokaždý co sem přijel, tak to bylo v pohodě...


01 pro 2013, 16:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
PM

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


01 pro 2013, 16:51
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 23 srp 2014, 12:30
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Praha
Uplne stupidni dotaz ale kde parkujete auta? Myslim na tocne

_________________
Ňouma s vytůněnými kvéry, vstupující s odhodláním do nové airsoftové éry.
G36 SL9 3J Sniping tool
TM MP5 1.3J SeKunda Gun
Dan Wesson 1.9J CO2 Erotika
TM XM177e2 1.2J Manuální otvírač pubertálních namyšlenců
MB06-SR2 4J Čistič hmyzu a postrach potkanů


19 zář 2014, 11:32
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 zář 2014, 18:03
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Praha
Ahoj. Pražáci,Kladeňáci a všichni z okolí. Měl by jste někdo chuť zahrát si tady ? http://www.hrabarev.cz/nase-hriste-bratronice je to sice Paintballový areál,ale po dotazu je tam možné hrát i airsoft. Zjišťuju podrobnosti. Kdy ,za kolik atd.... Byl jsem kdysi hrát v areálu Hájek (airsoft),ten je blíž k Praze a byl jsem spokojený. Dobrá organizace,jídlo ,pití,záchody....


19 zář 2014, 18:16
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 bře 2015, 15:29
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Praha
A co lokalita v Praze a v okolí Prahy, kam by se dalo s týmem vypadnout na nějaké to outdoor cvičení taktiky a podobně, kam kdo jezdí? :)


19 črc 2015, 10:10
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 říj 2014, 19:20
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Airsoft lokality v Praze a okoli 2018
Zdravim,

koukam, ze posledni prispevky jsou zde z roku 2014. Prestehoval jsem se do prahy pred par lety a rad bych se k softu vratil. Takze bych se chtel zeptat, kde se dav Praze a okoli aktualne zahrat?

Prilis me nezjimaji scenarove akce a placene areny, spis jen lokality, kde se pravidlene schazeji hraci o vikendech a clovek muze prijet si jen tak zastrilet. Neco jako byvalo Mokre u CB, kdo vite.

Koukal jsem na Airsfot Praha, ale trochu me omezuje merena ustovka. Mam M4 postavenou na DMR a s 0,20 namerim kolem 160m/s (do baraku s tim nelezu - na kratsi vzdalenosti mam G17).

Predem diky za odpoved.


26 bře 2018, 14:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz