Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:16




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 airsoft a divoká zvěř 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
To se mi stává pořád :lol:

Obrázek

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


17 zář 2012, 19:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 14 kvě 2011, 11:01
Příspěvky: 48
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Co mě povídal myslivec, tak prase se bojí a uteče... jenom se nedostat mezi bachyni a mladý, to prej není dobrý.

Ale jednu příhodu s divočákem mám. Jedna půlka týmu bránila a jedna útočila. Bránící ustupovala do hustých smrčků, že pak vybafnou a je po nás. Po chvilce postupu všichni vyběhli, tak jsme je dostali a pak se ptali, co to... no, proběhl za nima kanec :D Takže za mě mají divočáci plus.

Kdykoli ale byl nějakej poblíž, rychle zmizel, nikdy jsem neviděl, aby se přibližoval.

_________________
G36 předěláno na G36C (CA) - 119 m/s (M120 systema - ano, byl jsem nezkušený a hloupý)
M4A1 (CA) - 147 m/s (M130 SHS)
Servis? Už jedině sám...


10 říj 2012, 10:16
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 18 lis 2015, 13:40
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Griffon píše:
Předevšim teda jak to tak čtu, tak se divim, že těch myslivců co se navzájem postřílí neni mnohonásobně víc :D Každopádně jít proti takovýmuhle hovadu s bolt-action kvérem by se mi taky nechtělo...by mi zajímalo, jestli by v tomhle případě pomohla třeba záložní pistole, jestli kdyby člověk vytáhnul nějakou pětačtyřicítku a vysázel do divočáka zásobník, jestli by to k něčemu bylo, nebo jestli by ho akorát víc nasral...



Je to reakce už na starší příspěvek, ale nějak mě baví to všechno pročítat.

Podle mne největší hovado v lese je stejně myslivec (omlouvám se těm pár, slušným) ...a to nemluvím o hostech na honech - kamarádovi dva metry ode mne dloubali broky ze zad, protože "pan starosta při střelbě na bažanty střílel trochu nízko". Absolvoval jsem v rámci školy několik honů v pozici honce a od té doby je mi nějaký strach z plastových kuliček k smíchu.

Moc nechápu co je zajímavé na tom vysadit na ohraničenou plochu stovky bažantů, pak je obestoupit, pomocí postradatelných studentů vyhnat a ve vzduchu postřílet. Půlka se pak stejně nedá jíst páč je plná broků, není na tom zhola nic přirozeného a většina z účastníků tady těch akcí ještě odsuzuje airsofťáky.

Ale to už odbíhám.


15 pro 2015, 17:16
Profil
Četař
Četař

Registrován: 12 srp 2015, 09:50
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: airsoft a divoká zvěř
Někde jsem slyšel, že je dobrý při útěku před prasetem běhat kolem stromu, protože prej to prase s tim má se svym dlohym tělem problémy.
Já si teda neumim představit, že hraju na babu s prasetem kolem stromu.


16 pro 2015, 20:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz