Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:01




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Airsoft - po roce 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Airsoft - po roce
Zdravím, asi rok a něco z5 jsem tady založil první topic a prosil o rady "jak začít" http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?p=184523#p184523

Chci všem poděkovat, za ten rok jsem toho stihl fakt celkem dost, krátce po WE 1911 jsem koupil CA M14, a nedávno se k nim přidala TM Mk23 Socom. Ze zbraní je to prozatím vše ale příští rok se chystám na nějaké malé AEG do budov + malé areály. Možná i bolt-action pušku, ale to ještě uvidíme.

Tak nějak začínám chápat že airsoft je fakt celkem drahá sranda, nejsou to jenom kuličky, brýle a zbraň :D Mám už téměř kompletní výstroj (všechno US woodland), vůbec nic nenapodobuju akorát se snažím mít všechno v tomhle vzoru, asi jediné co je jiné je pouzdro na pistoli vz.95, Nevíte někdo o nějakém pouzdru do kterého se vleze TM Mk23 socom ? Pokud by bylo i s maskovacím vzorem tím líp. Jinak zatím si myslím že jsem někde mezi 20-30k za jeden rok, uvidíme jak to pujde dál :)

Když jsem začínal tak jsme hráli jenom u nás ve vesnici a občas jsme jeli na větší akce v okolí kolem 20-50 lidí. Vrchol ovšem byla Ortega 2 Cartel wars v polsku s cca 300 lidma, celovíkendová akce a hrozně mě to bavilo. Příští rok jdeme na Border Wars takže se na to neskutečně těším. Vlastně příští rok méme v plánu více velkých akcí, uvidíme kam se nakonec dostaneme.

Tímhle se nechci chválit, jen chci poděkovat za všechny rady a hlavně vám dát nějaký "feedback" že minimálně mě jste hodně pomohli a že to co sem píšete má nějaký smysl. Takže ještě jednou velké díky Griffonovi, Vanhoutenovi, Jeffovi...a samozřejmě taky všem ostatním, tihle tři mi ale pomohli asi nejvíce.

S pozdravem, Radegaster.


04 říj 2014, 21:12
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Airsoft - po roce
No, nevím jak ty, ale u mě to jsou jen kuličky :D za co jiného taky platit, já se cítím khůl i bez drahé výstroje.
Jen už mě nějak hrát nebaví, už to není takové sranda jako kdysi, poněvadž si každý jede jen taktikhůl velké akce, kde se to na mě bere až moc vážně.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


12 říj 2014, 15:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2013, 10:32
Příspěvky: 64
Nový příspěvek Re: Airsoft - po roce
Ono hodně záleží jak to bereš, ta výstroj drahá není jsou to většinou věci za pár kil...ale je jich prostě hodně a když se mi to líbí a baví mě to tak do toho ty peníze dám radši než bych je prolil hrdlem. Navíc tak polovinu věcí používám i mimo AS (např. boty, pončo, batoh, vysílačka...) takže jenom neleží doma.

Já jsem právě začal hrát spíš hlavně jenom kvůli těm větším akcím protože pro mě AS není jenom "taková sranda" ale chci to brát spíš víc jako vojenský "simulátor". Ale zase to neženu do extrémů, nechce se mi shánět přesnou výstroje nějaké jednotky protože o tom jednak nic nevím a hlavně právě tady by to začalo být hodně drahé.

Škoda že už moc nehraješ, na příští rok to vypadá hodně zajimavě.


20 říj 2014, 05:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz