Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:14




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti? 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 led 2018, 21:45
Příspěvky: 4
Nový příspěvek E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
Ahoj,

Rozhoduji se mezi https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/elektricke-dlouhe-aeg/m4-m16-sr25-416/elar-mark-18-mod1-elite-detail a https://www.anareus.cz/detail.php?id=1346. Nemáte někdo osobní zkušenosti?
Jestli z dražšího G&P pravdu "vymáčknu" víc, nebo se vyplatí koupit o něco levnější E&L a za ušetřený prachy hodit nějaký up (hlaveň, hop, motor třeba...)

Chtěl bych to běhat na 11.1 Li-Po.

Díky za odpoveď. :)


12 lis 2018, 16:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
Rozšíril by som výber o tento kúsok od KA a ja osobne by som tým pádom mal už aj vybraté :-)
http://www.taiwangun.com/en/electric/m4 ... aign-id=17

Je tam aj dlhšia verzia nie len táto CQB

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


12 lis 2018, 23:16
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
Muj malej dodatek. E&L ma lehce atyp gearbox a jeho uložení, RA sice bude dělat maloserii, ale na nějakou uberupgrade hned ze startu zapomeň. Za mě jinak E&L jestli trváš na upu, G&P jsou dávno přežitý.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


13 lis 2018, 00:50
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 led 2018, 21:45
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
madafaka píše:
Rozšíril by som výber o tento kúsok od KA a ja osobne by som tým pádom mal už aj vybraté :-)
http://www.taiwangun.com/en/electric/m4 ... aign-id=17

Je tam aj dlhšia verzia nie len táto CQB


A máš s touto zbraní nějaké zkušenosti? Zajímalo by mě jak je na tom KA s kvalitou, najít něco vypovídajícího na netu je skoro nemožný a nenašel jsem ani žádnej review přímo na tenhle typ... Jediný co jsem se dočetl je, že jejich hopy jsou údajně k ničemu.


13 lis 2018, 12:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
Konkrétne s touto nie. Ale AR-15 platform od KA som už zopár mal na stole a môžem s kľudným svedomím povedať že ide o jedny z najlepšie a najrealistickejšie spracovaných AEG AR - 15. To isté platí aj u iných typov zbraní od tohoto výrobcu. Všetko je plne kompatibilné so štandardom. Črevá mechaboxov používa KA zhruba úplne rovnaké vo všetkých zbraniach samozrejme v závislosti na type. Takže prípadný upgrade nieje problém. Neviem čo na KA hop upe má byť úplne k ničomu. Používajú na klasickom hope akurát tak dva O krúžky navyše u ktorých síce nevidím žiaden veľký prínos..ale ani nie sú kontraproduktívne. Takže tvrdenie že sú úplne k ničomu mi príde prnajmenšom trochu úsmevné. Úplne k ničomu je napríklad cymácky hop up pre m-14 ale určite nie kovová komora od KA ktorú by som nazval prinajmenšom štandardom, ak nie trochu lepším štandardom. Určite nie je o nič horšia ako u G&P...
Inak kolesá v základe super, ložiská tiež, skelet mechaboxu tiež pekne spracovaný. Plastové časti pekne vylisované z kvalitného plastu. U tejto konkrétnej dokonca uvádzajú že obsahuje aj mosfet čo je taktiež len výhoda. Dovolím si tvrdiť že v tejto cene lepšiu AR-15 v základe nezoženieš.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


13 lis 2018, 14:58
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
Pro EL hovoří daleko odolnější tělo i vnitřek. Při pohmatu člověk jasně pochopí, že to je pecka.
GP je zase lépe poskládané z krabice, lícování a zkrátka taková ta preciznost je u této značky lepší.

Osobně bych šel do EL, ale ani to GP bych nezatracoval. Je to pořád jeden z poctivějších výrobců a hlavně jako jeden z mála dělá klasické zbraně.


14 lis 2018, 23:00
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 led 2018, 21:45
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
Všem díky za odpovědi. Asi se nechám přesvědčit a zkusím tu KA, vzhledově mi je o něco blíže než E&L. :)


14 lis 2018, 23:30
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 kvě 2010, 13:04
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: E&L/G&P M4 - osobní zkušenosti?
Cus,
skoc do shopu a osahej si.
Jinak - sam mam E&Lko a asi nejvic luxus kver, co jsem si kdy poridil (sorry ale G&P tela na E&Lka nemaji ani zdaleka). KA uz spatna volba ale take nebude ;-)
Vazne bych si sel "osahat" a uvidis...

_________________
___
J&G - Bar-10
ARES - Amoeba [AM-016]
E&L - SBR (Platinum) [EL-A146-C]
P&J - SR25
D-Boys - AK-74SU [RK-01W]
___
WE - HI-CAPA 5.1 Dragon A
TM - Smith & Wesson M&P9


21 lis 2018, 11:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz