Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Paralizér nebo pepřový sprej 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Dawe™ píše:
Tak děluji. Jdu objednávat velkou dávku "TORNAD". A myslíte, že pepřák je dobrá volba pro důchodce? Jak je známo, zrovna důchodci jsou nejčastější cíle (alespoň u nás co vím).


Spíš bych řekl, že je to jediná a nejvhodnější volba.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


03 kvě 2012, 21:42
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
chtěl jsem se zeptat na Váš názor. Chci si koupit plynovku na sebeobranu. A chci se zeptat co je lepší? Jestli revolver a nebo pistole. Někde jsem četl že pistole nemá takovej "dostřel" toho plynu, protože část plynu si bere závěr, když letí vzad. Jaký je váš názor a jakou zbraň používáte vy?


21 kvě 2012, 16:32
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Závěr je dynamickej, tam se toho plynu moc neztratí... ale kup si revolver kvůli spolehlivosti. Plynovky nejsou obecně nic moc kvalitní zbraně, takže čím jednodušší, tím lepší.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


21 kvě 2012, 16:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Naprosto souhlasim s reyesem. Ještě bych dodal, že revolver je taky výrazně jednodušší na obsluhu, v principu v krizovej situaci stačí vytáhnout a mačkat spoušť, zatimco u pistole řešíš natažení závěru, pojistku atd. Člověku našeho ražení to může bejt jedno, ale až to půjčíš slečně nebo podobně, tak se nemusíš bát, že v krizovej situaci nebude schopná z toho střílet, protože zapomene, jak že jsi jí to vlastně učil.

Jinak já mam tenhle revolver: http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/k ... l.9mm.html a naprostá spokojenost, zatim jsem ho teda naštěstí nikdy naostro nepoužíval, ale nastřílel jsem z něj něco slepejch a zkoušel jsem i "ostrý" nonivamidový a nikdy mě nezklamal. A s kvalitnim pouzdrem není nošení sebemenší problém, zpravidla ho nosim jenom pod volnějšim tričkem a neni to prakticky znát.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 kvě 2012, 16:49
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
slečna než by ho vytáhla ze všeho toho bordelu co má v kabelce tak jí 3x znásilní a 5x skalpujou. :lol:

Takovejhle malej mám v plánu. Ještě se chci zeptat jaký používáš pouzdro?


21 kvě 2012, 17:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Jo, to máš ovšem recht :lol:

Pouzdro mam tohle: http://www.alfatactical.cz/detail/1605/ ... 82-83.html ...teda asi, Dasta dělá verze pro různý kvéry a já ho kupoval osobně, tak nevim, kterou konkrétně mam.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 kvě 2012, 18:03
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Ok, tak do Dánska se mnou můj kamarád ráže .38 nejede, takže se ptám...jakej pepřák v současnej době koupit? Tornado, nebo něco jinýho?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 kvě 2012, 13:36
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Používám tenhle : http://www.armed.cz/peprovy-sprej-ko-je ... l/d-75655/
Za ty prachy naprostá spokojenost, a má skvělý paralizující účinky.


24 kvě 2012, 16:41
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Zdarec, nenašel jsem zatím lepší téma, tak to šoupnu sem:
Znamý si koupil v Maďarsku plynovku Atak Zoraki R1, no ale není to jen taková obyč plynovka :D Ládovaný je to slepejma .38 a cpou se do toho silikonový koule. Prý prodejce říkal, že ty koule (cca 8mm průměr) mají největší účinek cca do 5m a protivníka to prostě posadí na prdel i přes 5 vrstev oblečení. Samo sebou to má evropskej certifikát, zaručujicí legálnost po celé EU, ale to má slovenská expanzní kosa taky a přesto je to u nás Áčko. Tak jsem s ním debatil jestli u nás je něco takovýho vůbec legální - na eshopech jsem to pak nenašel, jenom samý R1 jako plynovka na 9mm PAK.
Co myslíte?


28 kvě 2012, 15:20
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
?? O tom slyším poprvé,nebylo by třeba foto?Není to nějakáuprava?Případně,jak je to řešený?Ty sil. koule jsou už v zasobníku společně s těma nabojkama?


28 kvě 2012, 15:28
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
http://www.rucevzhuru.cz/index.php/tech ... zbran.html hledej na seznamu hesla jako "nesmrtící zbraň" apod., na toto téma vyšlo několik článků na různých střeleckých portálech a časopisech. Legální to je, ale nevím jestli je to kat.D, nebo B, a hledat to nebudu.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


28 kvě 2012, 15:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 kvě 2014, 13:30
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Já jsem víceméně pro obojí, asi takhle - já nosím obojí :D Tady odkazuju na dva pěkný články o obou "zařízeních" zvlášť - http://www.branse.cz/proc-pouzivat-peprove-spreje a http://www.branse.cz/ochrani-vas-elektricke-paralyzery.


30 kvě 2014, 13:31
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Tiez mam plynovu zbran a nemozem sa stazovat. Kedze casto v noci prechadzam autom cez dediny kde je vela nasich Romskych spoluobcanov ktory sa vam klidne v noci postavia na cestu opity popripade po aute hodia nejaky kamen(raz kamaratovy rozbili auto flasou, a autobusarovy prehodili oknom tehlu a dali mu cocku lebo im nechcel dat cigo) Kazdopadne zbran mam v puzdre zasunutu medzi sedadlami pri rucnej brzde v pripade potreby ju mam hned po ruke, ale jak bolo povedane ak ju uz raz tasim musim strielat... Samozrejme proti ciganovi to je jedno lebo viem ze cigan na mna ostru nevitiahne(v99%). Patrony pouzivam 9mm nonivamid. Zatial som ju pouzil len 2x ale ucinnost fajna- strielal som na bradu(naboj ma rozpty+som sa dozvedel ze je to ucinne lebo utocnika to zasiahne do tvare(oci+ za dalsie telo reaguje sokom to znamena vacsinu ludi skloni hlavu a zalapa po dychu takze to utocnik este aj vsetko potiahne do seba)


05 čer 2014, 07:56
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 led 2015, 12:20
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Já myslím že pro ženu je teleskop úplně mimo. Paralyzer taky, ten je na blízko. Nejlépe z toho vychází pepřák (tekutá střela). A pak třeba deringer.


06 úno 2015, 15:18
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 28 srp 2013, 18:05
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Kostbone
Co jsem pochytil od holek ze školy, tak většina ten pepřák prostě hodí do kabelky a konec... Dokážeš si představit jak dlouho ten pepřák bude za tmy a ve stresu někde hledat? :D
Jinak JET někde na opasku je super...

_________________
HK416
GD120-147m/s


07 úno 2015, 16:28
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 led 2015, 12:20
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
To je jejich blbost. Jejich boj. To jim nepomůže ani kurz karate, když na něj nebudou chodit. To chce v prvé řadě změnit přístup.

Jinak, bavíme se co nejlépe by pomohlo slečně jako obranný prostředek a z toho všeho mi vychází pepřák nejlépe. Člověk nemusí být extra školený, jako u nože nebo teleskopu a je účinější než paralizer, z mého pohledu.

Jinak ještě k tomu nošení, přítelkyně prochází věčerním ústím, vždycky v noci ze školy k autu a každý den ji píšu zprávu a ujišťuju se, že má pepřák v kapse s rukama připravenýma. Víc člověk asi nezmůže.


08 úno 2015, 22:30
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Trochu prispejem do diskusie. U nas vo vedlajsej dedine je Mega ghetto. preto Ja nosim v aute plynovu pistol... Mam ju vedla sedadla po pravej ruke zastrcenu v puzdre takze neni vobec videt ani ked nieste v aute a pripade potreby ide hned pouzit... Mam to lebo ked cakam na brata na vlak alebo podobne tak cigosi tam postavaju a chcu cigaretku, ci im date alebo nie vo vecernych hodinach je vacsinou mela ak ste sami. Proste nechcu nic len sa marovat. A vo vrecku nosim peprovy sprej tornado.... Zatial som peprak pouzil len raz ale 3 fetakov to spacifikovalo uplne v pohode na cca 2-3 metre.... no a potom len rychle nohy :D Takze za mna peprak je super. Plynovku som tahal 2x a tiez v pohode. ale pre babu urco lepsie peprak... Maly, lahky vo vacku stale po ruke.... A ked sa niekto pristavy a ma blbe otazky alebo je doterny hned pouzit a necakt.. cigan: Otazka nemas cigo? Nie. a ak otvori hubu 2x alebo sa priblizi hned mu to nastriekat do ksichtu a rychle prec.. Na hrube vrece hrubu zaplatu:D


09 úno 2015, 06:51
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 bře 2017, 09:50
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
taky prispeju do diskuze.. bydlim v Liberci, severni cechy a jelikoz jsem hodne mlady, pritelkyne je na stredni skole a kdykoliv u me spi a rano ji posilam do skoly tramvaji, vzdy u sebe nosi peprak,
co jsem poridil https://www.tegus.cz/obranne-peprove-spreje
. Ackoliv Liberec neni Chanov, stejne se najdou taci, kteri se neboji obtezovat a buzerovat.. vazne hrozny ty ghetta. A to tu jeste nebehaji ty posuci z afrikyD:


29 bře 2017, 09:58
Profil
Četař
Četař

Registrován: 21 srp 2017, 07:59
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Já přítelkyni pořídil před časem tenhle pepřový sprej Jednou ho musela vytáhnout, ale nepoužila ho. Asi díky tomu, že na první pohled není zřejmé co to je, tak "obtěžovatele" vzali roha jen co to vytáhla


15 bře 2018, 10:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz