Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:04




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Zbraň na střílení do terčů XCORTECH 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 pro 2019, 10:43
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
Mohli by jste mi prosím poradit nejvhodnější zbraň na střílení do terčů. Viz např. video:
https://www.youtube.com/watch?v=lSP1plg9r7o&t=494s
Potřeboval bych aby měla závit na tlumič pro glow kuličky.

Nyní mám colt 1911 plyn, jednořadý zásobník. Zamrzá to, je hodně nepřesná apod. Potom mám základní elektriku M4, ta je ještě nepřesnější.

Nenapadlo by Vás něco by nejlépe posloužilo účelu?
děkuji


18 pro 2019, 10:47
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
Akú konkrétne mas 1911 ja sa venujem AIPSC a GBB zbrane toku 1911 sú na to ideálne presnosť a zadržanie sa dá riešiť chce to len skusenosti


18 pro 2019, 20:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
No mohol by si napísať konkrétnejšie o aké zbrane sa jedná. Možno by bolo lepšie a lacnejšie zoservisovať to čo máš ak to nieje uplne stratené. Ono sa dá spojazdniť kadejaký šrot, ale všetko má svoje hranice a ide o to či sa to ešte oplatí alebo nie. ďalšia podstatná vec - rozpočet?

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


18 pro 2019, 22:55
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 pro 2019, 10:43
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
Mám dvě tyto https://www.airsoftmorava.cz/airsoftove ... -army.html

Zbraně jsou skoro nové, obě ale fungují stejně blbě, k tomu celkem 3 zásobníky (odstříleno na každé 500 - 1000 kuliček) koupil jsem je na airsoft morava. Myslel jsem že jsou odborníci ale zjevně úplně nejsou.
Uváděl jsem jim před koupí přesně informace na co je chci, tak mi je takle doporučili a nyní když jsem to s nimi řešil, že nefungují tak výmluvy - že jsem si měl koupit dvouřadý zásobník, jelikož neni tato zbraň určená na vystřílení zásobníku najednou, že pokud jsou plynové tak vždy zamrznou apod. Což je mi při střelbě na čas lehce k ničemu. Bohužel zatím nemám tolik zkušeností s airsoftem, tak nevím zda je to skutečnost airsoftu. U paintballu se střílelo pořád :-D


Zde je odkaz na video:
https://www.youtube.com/watch?v=PxLlluW ... e=youtu.be

Vždy je to tak 50% na 50% jednou vystřelí, pak na prázdno, pak zase jo.

Zároveň přesnost není také nějak uplně výborná. Člověk střílí do stejného místa ale pokaždé to letí jinak.

Nemusí to být zbraň za 20 tis. Nicméně budget nemám nějak omezen. Hlavně aby to fungovalo. Nerad vyhazuji peníze za nepoužitelné věci jako je toto.


19 pro 2019, 09:39
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
https://www.facebook.com/pages/category ... 172486491/
Napíš mi na stránku poradím ti s GBB


19 pro 2019, 14:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
FB nám zas a znova nezastaviteľne zabíja fórum, neviem prečo by si mu nemohol ohľadne GBB radiť aj tu, keď už sa obrátil na toto fórum, často sa sem ešte pozrú nejakí ľudia a jediné čo nájdu, je odkaz na FB, áno väčšina ho má..ale dosť ľudí aj nie. Toľko len môj názor :)
K veci

Mám v zbierke aj 1911 od KJW ku tomu zásobníky od TM, vymenená hopguma/komora/hlaveň, nič viac a dá sa s tým hravo strielať, "jednoradé" zásobníky mi hravo vystačia na dve plné vystrielania BBčiek, no je pravda že verzie z hi-capa zásobníkmi sú predsalen lepšie. Zvolil si fakt nešťastného výrobcu ale nemuselo by to byť úplne márne, najväčšia chyba je stále tá istá, kopec ľudí hľadá pomoc na fóre až po tom čo zle kúpil. Keby sa obrátil na fórum pred kúpou, mohol sa veľa problémom vyhnúť.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


19 pro 2019, 23:17
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
Pretože FB umožňuje komunikaciu v reálnom čase


20 pro 2019, 16:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Zbraň na střílení do terčů XCORTECH
Pre jednotlivcov určite, fórum je tu pre všetkých to je jeho podstata, ale to je už úplne mimo tému a nemá zmysel sa tu o tom ďalej dohadovať, téma vyriešená

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


20 pro 2019, 23:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz