Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:33




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Reklamace AirsoftPro 
Autor Zpráva
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2012, 09:33
Příspěvky: 280
Bydliště: Praha 6
Nový příspěvek Reklamace AirsoftPro
Předesílám, že jsem spíš morrisák a nemám jakékoliv výhody z následujícího textu.
Jen mi přišlo vhodné uvést i nějakou kladnou zkušenost (když tu spíš všichni na reklamace nadáváme). Jak si již možná někteří všimli, tak se mi polámal plynový Glock od WE - prasklý válec a zohýbaná tryska, zakoupený u AP.

Reklamoval jsem ho koncem července a dnes se mi vrátil, plně opraven, bez jakéhokoliv poplatku. Dle vyjádření se jedná o poměrně častý jev, blablabla, doporučují dělat delší přestávky mezi střelbou, aby postižené díly vystydly, k tomu se příliš vyjadřovat nebudu, protože dávku jsem u tohoto konkrétního glocka snad ani nepoužil a střílel na terčíky po 2 ranách s pauzami, nicméně z osobní zkušenosti coby "garančák" jsem byl mile překvapen, že toto bez jakéhokoliv vykrucování uznali - kdyby ne, tak bych se pravděpodobně dohadoval, nebo bych to nechal plavat, zřejmě tak, jak to dělá mnoho jiných prodejců a na co také spoléhá.
Rychlost vyřízení byla přijatelná, příště si to raději opravím sám, těch pár korun mě nevytrhne, ale na druhou stranu jsem byl zvědav, jak se k tomu postaví. Za mě palec nahoru a děkuji za seriózní jednání.

_________________
Začínám :-)
/ WE G18c - GP M16A3 - GP M4 CQBR /
* Friendly fire expert * Magnet na BB * Evropské směrnice * Do kulí *
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


15 srp 2013, 16:20
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
Tak se taky přidám.
U tohoto obchodu nakupuji již od r 2012 a když jsem se koukal na histrorii a spočítal to tak mě oblil pot:-)
K věci.
Po roce používání mě na kolimátoru aimpoint odešel přepínač - prostě se nadrzo ukroutil a celý vypadl ven (a nebyl to jen můj co tohle udělal). V úterý odeslán se záručním listem + průvodním dopisem. V pátek!! přišel nový/lepší typ. Naprosto v pohodě.

Teď jsem zakoupil M4A1 Aim Top Crane. Přišla se zlomeným předním úchytem popruhu a bez vytěráku. Mám od majitele přislíbeno zaslání těchto dílů. Tak jsem zvědav zda dorazí.

U nového Glocka 18C co jsem zde taky koupil po 300 kulích praskla tryska - neřešil jsem to, jelikož nová stojí 90kč a poštovné by bylo dražší než si tu trysku koupit. )Tato nová tryska drží bezproblémů)

Co se odeslání objednávky týče, reklamací, vstřícnosti, i kontaktu s prodejcem, jsem 100% spokojený, a rád zde budu opět nakupovat.

Na morris mám jen dvě slova: Arogantní kret..i! (Má osobní zkušenost - bohužel několikráte...) To je ale na jiné téma.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


18 říj 2013, 07:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
I já se přidám.

Prvně se po zboží dívám na ASPro a ne jednou se mi to vyplatilo.
Kdysi jsem si kupoval Barretu s tím, že ještě nebyla proclená a já musel odjet na služební cestu, dostal jsem email o tom, že ji udělali přednostně a mohl jsem si ji přebrat.

Při reklamování M9A1 jsem dostal zbraň do 4 dnů zpět včetně nových dílů a to dokonce bylo už asi dva dny po záruce.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


18 říj 2013, 18:05
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
Také pořizuji díly u ASP.

Zatím jsem měl vše v pohodě - díly bez potíží jedou a jsme spokojen. Nedávno jsem však pořizoval novou cnc hop komoru pro M4 II generace.

Chyba na této verzi se netýká CNC provedení ale pouze prvního regulačního kolečka hopu... jeho otvor je hodně podvrtán (hlubší než kolík pro šroub) a tudíš natočíte šroub až na doraz ale kolečko má vůli protože jej nic neblokuje a vyskakuje...regulace je tak omezena při rychlém jednání v akci...soustedíte se na regulaci kolečka.

Také mám přislíbeno, že při dalším nákupu dodají kompelt drobné díly k této komoře.

Jednání 100%, rychle a kladně! Samosebou jsem na to ASP upozornil, nebral jsme to jako reklamaci a přesto mi to přislíbil přímo pan šéf.
Kluci v týmu měli generaci I (modrá) a měli s ní nějakou potíž, reklamaci jim uzanali a protože už I nebyla dostali bezproblémů II.gen.

Fakt suprové jednání a obchůdek.
Mějte se.


04 led 2014, 15:37
Profil
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
K těm CNC komorám (modrá) měla od výroby vadu špatně vysoustružený otvor pro kolečko hopu. Červená gen II měla zase výrobní vadu nesouosé vyvrtání díry pro trysku... Každopádně obyč SHS kovová komora je lepší ale to jsme odbočil od tématu.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


04 led 2014, 18:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
Gizmo_CZ píše:
K těm CNC komorám (modrá) měla od výroby vadu špatně vysoustružený otvor pro kolečko hopu. Červená gen II měla zase výrobní vadu nesouosé vyvrtání díry pro trysku... Každopádně obyč SHS kovová komora je lepší ale to jsme odbočil od tématu.


Parťci měli právě problém jak říkáš u modré (I. gen) a já koupil červenou II.gen a tam jsem měl problém s tím kolem hopu.
No já tedy myslím, žes to napsal naopak! Aspoň takto jsme to měli u nás.

Díky.


04 led 2014, 20:24
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 led 2015, 12:01
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
Možná jsem měl štěstí, ale s modrou komorou jsem neměl problém. Par borců mi i závidělo dostřel.


30 led 2015, 23:38
Profil
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
martyx máš pravdu napsal jsem to obráceně.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


03 úno 2015, 08:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
Gizmo_CZ píše:
martyx máš pravdu napsal jsem to obráceně.


:) jop


03 úno 2015, 17:51
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
je to sice OT, ale jen pro upresneni, gen1 - modra, mela konstrukcni/vyrobni vadu - tesko rict ... gen2 - cervena mela toto odstranene

slo o vyrez pro pritlak hopu

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


06 úno 2015, 17:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Reklamace AirsoftPro
Jo červená to měla odstranění ale zase některé kusy měli chybu ve křivě vysoustružené "díře" pro trysku... Nynější kusy jsou již v pořádku. Na bazaru ale můžeme na tyto problémové kousky narazit!

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


07 úno 2015, 11:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz