Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:29




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Po nabití baterii na no-name china nabíječe zbraň nestřílí 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 03 bře 2014, 03:39
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Po nabití baterii na no-name china nabíječe zbraň nestřílí
Zdravím, dnes jsem dojel ke známému, protože zítra jdeme na akci, která je 2km od jeho bydliště (120 od mého). Zapomněl jsem si doma krabici s náhradní baterií a nabíječkou, tak jsem chtěl využít baterii, kterou jsem měl s sebou (ve zbrani), ale byla už napůl vybitá (po 1 akci), chtěl jsem ji tedy nabít, ale kamarád má nabíječku, která je naprostej china sh*t. Dokonce nemá ani dioda, která by signalizovala, že je bateie nabita. Nechtěl jsem si baterii přebít, tak jsem si z auta vzal náhradní žárovičku (12V 15W) a připojil ji k baterii, káždě cca 2 minuty jsem ji odpojil a zkusil vystřelit, když (už nevím po kolikátém pokusu, ale nebylo jich moc) přestala zbraň střílet (šlo slyšet, že se snaží, ale už nenatáhla pružinu), dal jsem baterii nabíjet, po 3 hodinách jsem baterii odpojil a dal ji do zbraně. Při zkušebním výstřelu, ale zbraň nevystřelila, jenom se o výstřel "snažila" viz video. Baterii jsem poté ještě jednou připojil k žárovce a svítě o něco málo jasněji, takže hádám, že to baterii nebude. Nevíte co s tím může být?

https://www.youtube.com/watch?v=sm9rZRM ... e=youtu.be
Moje baterie: 9,6V 1200mAh


15 srp 2015, 21:12
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 lis 2013, 00:41
Příspěvky: 103
Nový příspěvek Re: Po nabití baterii na no-name china nabíječe zbraň nestřílí
No já bych to viděl na málo nabitou baterku. Zrovna včera jsem "opravil" známému G36 jen tím že jsem mu nabil baterku pořádnou nabíječkou (požíval tu veteš co byla ke zbrani). Taky si myslel že je zaseklá.
Ono záleží kolik mAh ta nabíječka dává a spočítat si podle toho jak dlouho nabíjet aby byla plná, když nemáš nabíječku s delta peakem...


16 srp 2015, 20:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: Po nabití baterii na no-name china nabíječe zbraň nestřílí
I kdyby to byla ta nejslabší nabíječka 250mah,tak se bakterie nabíjí 6,5h
1200/250=4.8 X 1.3 =6.24


17 srp 2015, 12:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz