Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 10:40




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 AS po 10ti letech, úvaha? 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 kvě 2015, 23:48
Příspěvky: 3
Nový příspěvek AS po 10ti letech, úvaha?
Zdravím,

hrával jsem před více než deseti lety, tehdy situace byla trochu jiná, jistě mnozí pamatují, že AEG stály minimálně dvakrát tolik co dnes a plno věcí ani na trhu nebylo (pistole na baterky), nakonec to i vypadalo, že zbraně vyměním za ostré se studiem na univerzitě obrany, ale nakonec se to vyvrbilo tak nějak jinak.

No a tuhle jsem koukal na nějaký vida z akcí i z našich lesů a hájů a pak jsem klikal dál a zase to vypadá dost lákavě. Ceny jsou dost nízký tak nějak u všeho, takže to je dostupnější a tak.

A tak jsem si říkal, jestli to má cenu zkoušet? Bydlím kdesi v pohraničí, takže takový ten první krok sehnat si ideální tým moc nepůjde, když tu jediný takový, jsou nějací školáci, kteří si jen tak běhaj po lese a výběr není jako na velkém městě.
Pak taky častější akce, zdá se že těch větších fakt kvalitních je jak šafránu nehledě na to, že lidi spíše odrazují od toho jezdit na ně solo.

Je to takový paradox, tehdy na to nebyli skoro peníze a lidi a akce se našli, teď zase by mě peníze neomezovali, ale zase není s kým a kde pravidělně hrát, přitom bych se ani nebál výjezdu k našim sousedům na větší akce, jenže zase proinvestuju třeba desítky tisíc na to abych jel dvakrát do roka na pár dní a ještě k tomu sám?


27 kvě 2015, 08:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AS po 10ti letech, úvaha?
Nevidím problém v tom najít si partu klidně někde dál :-) My jsme roztahaní přes půl republiky, pokud nemáš problém s dopravou, tak není co řešit...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 kvě 2015, 11:08
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 kvě 2015, 23:48
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: AS po 10ti letech, úvaha?
Pravda , dvakrat trikrat do mesice dojizdet nekam asi by neby problem.


27 kvě 2015, 11:35
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 pro 2013, 13:28
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: AS po 10ti letech, úvaha?
Kde bydlíš (v jaké oblasti hledáš týmy?) Stačí kraj


30 kvě 2015, 20:35
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 kvě 2015, 23:48
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: AS po 10ti letech, úvaha?
Královehradecký kraj.


01 čer 2015, 11:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz