Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:17




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Kolik jsem ochoten investovat do dřevěného kitu na AK-47 

Kolik by jste byly ochotni zaplatit za kompletní dřevěný kit na zbraň AK-47
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Kolik jsem ochoten investovat do dřevěného kitu na AK-47 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 10 úno 2011, 19:29
Příspěvky: 90
Nový příspěvek Kolik jsem ochoten investovat do dřevěného kitu na AK-47
Chtěl by zjistit, kolik jsou hrači ochotni investovat do dřeveného kitu na ak-47, z důvodů že planuji výrobu na zakazku a v pripade velkeho zajmu i seriovou vyrobu(hromadnou) doufam že jsem uvedl do ankety možnosti ktere vam aspon trochu vyhovují.

Teď věc ohledně kvality a provedení

Materiál
- Tuzemské dřeviny (ořech, smrk, borovice, olše, bříza atd.)-ceny ruzných dřevin se na konečné sumě mohou lišit, ale nepujde o masivní rozdíl např. kompletní dřevený kit na AK-47 ze smrkového dřeva např. 1500 kč a z ořechového 1800kč

Zpracování
- Jako první věc bych podotknul že pujde o převážně strojní opracování
- Broušení by probíhalo ručně pro hladší obroušení a vetší cit pro přesnost
- Lakovat se bude z profesionální lakovací pistole, kvalitním lakem odolným proti vodě a poškrábání(selským rozumem, když budete válet svoji zbran na betoně a odírat ji v domě o zdi a kovové doplňky lak nevydrží, to ve sve podstatě ani plast)
-Všechny prvky včetně místa v pažbě na akumulátor, přesné usazení pažbičky a předpažbí jsou samozřejmostí
-Při domluvě je i možnost, udělání atypického prvku(reálně vyrobitelného)

Nákup(na výběr)
- Osobní předání možnost v Hradci králové, ale pokud bude mít dotyčný zajem možnost i přijet na místo mého bydliště a i výroby ...
- Dobírkou přez Českou poštu (nejpravděpodobnější)

Zásilka bude obsahovat krabici zabalenou do folie v níž bude dřevěný kit, každý dílec bude opatřen ochranými prvky proti poškrábání při převozu a manipulaci se zásilkou


Za kvalitu ručím jen slovem, bohužel a bohudík, mohu tím i virtualně ručit že studuji maturitní obor umělecko-řemeslné zpracování dřeva práce truhlářské 2.ročník, Jako další plus zaručení kvality, že rodiče mají profesionálně vybavenou truhlářskou dílnu, ve které podnikají, a ještě jeden plus taky mé zručnosti opracování masivního dřeva

Až po několika týdením vyplňování ankety uznám za vhodné/nevhodné zdali je dobré s tím o čem tu píši začít

Děkuji za přečtení, vyplnění ankety a omluvte pravopisné chyby :)

_________________
M107 HPA semi 230 m/s

"Máš strach ? to já o tebe jo"


14 lis 2011, 19:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz