Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech? 

Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech? 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2011, 17:41
Příspěvky: 32
Bydliště: ČR
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Po špatných zkušenostech s internetovými obchody (nejen AS) si už raději vybírám prověřené obchody, nebo nakupuji u těch lidí, o kterých vím, že mají dobrou pověst nebo vím, kde si je případně najdu.
Stane se že ti přijde něco jiného, nebo přijde jen část, nebo přijde to co chceš ale v hrozném stavu...... za ten čas, někdy i nervy a pár kaček mi to už nestojí.


16 led 2011, 12:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Dneska mi přišla G36C od JG z Aukra, chtěl jsem z ní pár dílů a vyšlo mě to levnějc než je kupovat zvlášť...a dorazila s prasklým předpažbím (které jsem zrovna potřeboval), o čemž samozřejmě v aukci nebylo řečeno ani slovo. Takže budu řešit finanční kompenzaci nebo úplný zrušení obchodu a vrácení peněz. To jen tak do sbírky příběhů...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 led 2011, 15:59
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
reyes102 píše:
Deudermont píše:
Přece, když mi něco přijde na dobírku, tak to rozdělám, podívám se jestli tam není cihla, nebo trubka, a až pak zaplatím.... Pokud tam něco takového je, tak to prostě vrátím a nikomu prachy nedám.

A tohle ti na nějaký poště umožní? Pokud vím tak poště je vcelku jedno co v tom je a nenechaj tě otevřít nepoškozenej balík.

Tak jsem se na to zeptal na informačním emailu český pošty a zde je odpověď:
Citace:
Otevření zásilky před dodáním je možné jen v případě, je-li důvodné podezření, že u zásilky,
která má být dodána, došlo ke vzniku škody (k poškození obsahu v důsledku poštovní přepravy).
V takovém případě zásilku pošta na základě žádosti adresáta a za jeho přítomnosti otevře.
Podmínkou však je, že zásilka vykazuje známky poškození obalu (např. protržený obal) nebo
obsahu (např. tekutina prosakuje obalem). Česká pošta v žádném případě neodpovídá za správnost
obsahu.


Takže zkontrolovat nepoškozenou zásilku si příjemce nemůže!

_________________
http://www.Sniperblog.cz


24 led 2011, 13:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
A hele zrovna jak jsem přebíral tu G36, tak jsem si řekl "Aukro, co když mi poslal cihly" a poprosil madam na poště, jestli to tam můžu rovnou otevřít a ona mi to bez problémů nechala zkontrolovat ;-) Toho prasklýho předpažbí jsem se bohužel nevšimnul...ale vyřešeno bez problémů, s prodejcem jsem se dohodnul na slevě, takže pohoda, i slušní lidé stále existují :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 led 2011, 13:33
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Tak jasně ono těm pošťačkám je to asi vcelku jedno, ale prostě nemůže se toho člověk nějak důrazně dožadovat jako by na to měl automaticky nárok ;)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


24 led 2011, 13:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 27 srp 2010, 21:22
Příspěvky: 479
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Tak otevřít na poště tě to správně nemaj nechat...A přez Aukro bych koupl tak max. manuálku, u AEG může bejt tolik skrytech závad....


24 led 2011, 13:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Tak to ani náhodou...manuálka když ti přijde nefunkční, tak si jí můžeš dát tak leda na zeď, protože náhradní díly většinou vůbec nejsou, nebo vyjdou dráž než celej kvér. Naopak AEG i když přijde vadný, tak je často oprava banální záležitost (spoustě lidí to prostě přestane střílet kvůli nějakej blbosti, neví co s tim, tak to hodí na Aukro a pak koupí jinej kvér) a v případě že jsou nějaký díly defektní tak člověk kterej se servisem zbraní zabejvá má většinou doma tuny přebytečnejch náhradních dílů zbylejch po upgradech apod., takže to taky není problém. No a i kdyby se oprava nevyplatila, tak pořád ti zbyde hromada použitelnejch dílů. Samozřejmě ale tohleto platí jen v případě, že člověk ten kvér koupí nějak rozumně pod cenou, koupit si na Aukru nebo Armyburze od neznámýho člověka CAčko za 5000 je hovadina. Já občas takhle koupim kvér pod cenou (i třeba s vědomím, že je vadnej, on člověk po čase už získá docela slušnej odhad na to, v jakym ten kvér bude stavu), udělam servis, zkontroluju a prodam za normální cenu dál s tim, že člověk co to kupuje mě zná třeba odtud nebo i osobně a ví, že ho nepodrazim. Ale celej princip je prostě v tom brát takový nabídky, na kterejch člověk neprodělá, i kdyby mu přišel vrak. Samozřejmě tohleto platí v mym případě, protože ten kvér umim dát dokupy...když si to koupí nováček, kterej to v životě zevnitř neviděl, tak vyhodí další hromadu peněz za servis a pak už se to většinou fakt nevyplatí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 led 2011, 14:07
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 led 2012, 15:17
Příspěvky: 69
Bydliště: SR - Trenčín
Nový příspěvek Re: Proč nenakupujete zbraně v internetových bazarech?
Nákup z bazárov je veru risk. Musíte mať šťastie na výber predajcu. Ja som kupoval moju prvú zbraň AKs74u Dboys wood+metal (z bazos.sk) za 85€ (zbraň, popruh, montáž na kolimátor, 8,4V 1600mAh). Nová stojí cca 140€ bez montáže a so základnou batériou. Prišla na 98% v takom stave ako popisoval predajca. Komunikácia bola OK, ešte mi aj zavolal keď ju odosielal. Pred pár mesiacmi som si objednal z toho istého bazáru M4 CASV-EL Dboys a bola taktiež v dobrom stave. Ja som zatial spokojný s bazarmi.

Bracho mal zasu zlu skusenost, kupil LR300 A&K za 117€, nová stojí 200€ a bola úplne zlá, ešte aj kolimátor ACOG k tomu bol rozbitý.

Inzeráty kde človek nevie gramatiku a ani nevie presny nazov toho co pedáva ignorujte. Ak na emaily opisuje jednou vetou tak to je tiež moc nepresvedčivé. A ked niekto napise ze konči s AS lebo nema nan cas, podla emailu si ho najdem na azete kde má len 15 rokov, tak taky clovek snim este ani nezacal a nie ze uz aj konci.

Dávajte bacha čo kupujete.


01 led 2012, 16:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz