Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:30




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 zář 2014, 14:42
Příspěvky: 58
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Každá odpověď má něco do sebe, těžko si vybrat :D
Nejvíc mi ale vadí mentalita hráčů. Převážně navštěvuji s týmem akce od AirsoftWars. Při takhle velkých akcích se dají očekávat problémy. Jízda v neoznačených vozidlech, nedodržení základních pravidel. Setkal jsem se na akci s týmem, kde si na Checkpointu sundali všichni brýle a začali si povídat. Ze vzdálenosti cca 30m jsem na ně coby protivník houkl ať si nasadí brýle a kluci mě s lehkým srdcem sesmahli a nic si z toho nedělali. (brýle nechali ležet v trávě :( ) A vystřelit jsem si na ně netroufl...
A s nepřiznáváním je to těžké, někdy je to samozřejmě naprosto evidentní, někdy to ale člověk prostě necítí a ani neslyší. Nicméně vždycky jsem nepřiznávače řešil tak, že jsem na ně upozornil spolubojovníka s evidentně nabušeným dělem a ten jim většinou poslal pozdrav :D

Velmi rád bych samozřejmě viděl daleko víc prostor k hraní, hlavně městskou zástavbu, té je málo... A všeobecně bych byl rád i za daleko přísnější dodržování pravidel na velkých akcích, když už za ně člověk platí mnohdy (na můj vkus) nemalé peníze :)

_________________
Máme na to.
7. Horská Divize


18 říj 2014, 08:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz