Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:36




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Bohuš neboj nejseš sám...já osobně lidi u airsoftu s vlasama po zadek popřípadě dredáče moc nemusim taky...musim říct ale že s některejma se fajn pokecá ale ta zelená věcička z nich táhne...

Griffe máte moc tvrdý podmínky a já k vám chcii :D ...s manuálem sem začal ale první kvér jsem si pořídil Gčko od SRC takže sem musle vlastně hned kupovat novej, když to sečtu tak se vlastně vejdu ..

No na poslední akci (taková tréninková pláckobitka) jsem přišel k těm klukům jelikož jich tam nebylo moc tak sem ke každýmu přišel podal ruku pozdravil, ty na mě koukali jak puk, někteří se i smáli jestli jsem zdravej...
No o tom jak se chovali pak se nebudu vyjadřovat, už tam nepojedem. Ale princip se dá pochopit ne :P

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


17 říj 2012, 18:48
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jo to zdravení je někdy prča, většinou to vypadá jak na hokeji když si 30 lidí chce každej s každým podat ruku :lol: , ale tak to prostě musí bejt a hotovo, no ne?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 říj 2012, 18:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já teda zdravím hromadně všechny - lidi to slyšej a když je nějakej větší dav, tak uprostřed davu je stejně lidem jedno, jestli někdo zdraví 8) ale jinak prostě styl "když někam přijdu, tak slušně pozdravím" ...a pak si už zdravím lidi, co chci a znám. Je to normální, už doma a pak na základce nás učili zdravit. Když přijdu do hospody, tak přece taky řeknu dobrý večer, ne?

Jinak ad. oldschool club - sice se tak cítím, ale za první zbraň jsem deset nedal 8) začínal jsem když začínaly čínský kvéry (cymy 027 a 8 apod.), ale předtím jsme lítali asi rok s manuálkama od marui a děsně si to užívali... jo teďka je to fakt bída. Naštěstí jsme teď narazili na docela fan tým tak zkusím nějak spojit akce.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


17 říj 2012, 19:58
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
4 Krteq
:D :lol:

4 all
No, když to tak čtu, tak bohužel vidím, že airsoftová komunita není zrovna "kompaktní těleso"... :? Staří mázové a supráci (jak se říkalo za Marie Terezie, kdy jsem byl na vojně), a proti nim "odbojní bažanti". Mně to připomíná, když důchodci brblají, jak je ta dnešní mládež zkažená. :D Ze mě zřejmě žádné stařecké moudro nevypadne, ale když zdejší airsoftové radě starších tak vadí nevycválanost mladých dredařů, marihuánščíků a jim podobných, pak mě napadá: a) přitvrdit na těch větších akcích jako na vojně (např. asi před rokem jsem viděl videiko z Vápenky, kde chlap, cca 40cátník totálně seřval nezletilého a prý notorického nepřiznávače), potřebnou autoritu k tomu zřejmě máte, anebo za b) dělat to jako my tady ve Středočeském "Palermu". Prostě si pořádáme, vy byste to nazvali "pláckobitkami", střílečky v okolních lesích a starém mlejně, a to v partě lidí, kteří se dobře znají z práce + rodinní příslušníci (děcka), maximálně tak deset až 15 lidí. Zkrátka zvát si jenom lidi "prověřený", žádné kretény. Jenže my jsme už většinou fakt starý páky věkem, a tohle vyplavení endorfinů nám plně stačí, ale je mi jasný, že vy - kluci přes dvacet a třicet - chcete pořádné velké bitvy. A tam holt budete muset jako pořadatelé začít být, jak hezky říkáte - "krutopřísní" :) a "zlobily" tvrdě usměrnit, nebo z akce šupem vymést. Jak to zrealizovat? Když vy - mázové - dáte hlavy dohromady, jistě přijdete na dostatečně relevantní sankce (třeba od mínus bodů za nepřiznávání a tím pádem "špatnou pověst" až po záušáka nebo kopanec do zadku). A pak je uvést do praxe a ne jen si tady stěžovat na fóru. Jak jsem vypozoroval, jsou tu přirození vůdci jako Monty a Griffon, vezměte to do pracek 8) a sepište "desatero", něco ve smyslu kodexu bývalého šéfa a ikony Seal Ríši Marcinka... A kdo ho nebude dodržovat, ať si jde hrát kuličky...
Tož tak :D


17 říj 2012, 21:06
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak nějakej takovej kodex/pravidla slušnýho chování na airsoftu jsou už hodně dlouho daný nějakym spolkem, kterej se sice rozpad, ale ty pravidla rozhodně stojí za to si přečíst, bohužel né každej komu sem to řek si je přečet, pár lidí dokonce řeklo, že to číst nemusí, nebo že to je hovadina, aniž by to třeba jen zahlídli...

Mi tak přijde, že mám velký štěstí, když jezdim na akce pořádaný Airsoft Klubem Dejvice, kdej jsou pravidla přesně daný, a pořadatelé to tvrdě hlídaj, bohužel ani tyto pravidla akce, na který někdo jede si nepřečte, což už je docela smutný, ale i tak to má vysokou úroveň. A pokud vás pořadatel uvidí, jak ty pravidla porušujete, tak vás bez milosti pošle domu. Na jejich akcích je omezené úsťovka pro elektriky 125 a 135 m/s a pro snipery 155 tušim, a většinou je i omezená munice...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


18 říj 2012, 08:20
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik píše:
Mi tak přijde, že mám velký štěstí, když jezdim na akce pořádaný Airsoft Klubem Dejvice, kdej jsou pravidla přesně daný, a pořadatelé to tvrdě hlídaj, bohužel ani tyto pravidla akce, na který někdo jede si nepřečte, což už je docela smutný, ale i tak to má vysokou úroveň. A pokud vás pořadatel uvidí, jak ty pravidla porušujete, tak vás bez milosti pošle domu. Na jejich akcích je omezené úsťovka pro elektriky 125 a 135 m/s a pro snipery 155 tušim, a většinou je i omezená munice...


Problémem nikdy nebyli úsťové rychlosti nebo neznalosti pravidel. Problémem byli vždy lidi. A bohužel i na akcích AKD se dějí věci, nad kterými se často mávlo rukou.
Jde právě o to chování na akcích všeobecně, bez ohledu na druh akcí či jejich pravidla a omezení. Jezdím na akce jak veliké se stovkami hráčů, tak malé pro dvacet lidí. Bohužel právě že jen na těch malých či pro zvané je minimum problémů. Jezdím na akce, kde nejsou omezení úsťovky. Ale zatím jsem tam nikdy nenarazil na problém. Proč? Protože tam lidi mají rozum. V baráku tahají pistole, nemají potřebu vykropit každé podezřelé křoví z metru. Ale právě na těch velkých akcích často velmi rychle na bojišti poznáš, kdo se jak umí chovat a přemýšlí, protože vidíš mraky týmů s různým přístupem.
Ano, možná tu brečíme ale někteří z nás nejsou zas tak staří mazáci, jen si pamatují časy dřívější. Pro nás starší (špatně řečeno - déle hrající, vždyť mi je jen 25) existuje airsoft před čínama a po nich. Máme tři varianty. Seknout se softem, nepřizpůsobit se a hrát jako dříve a nebo se přizpůsobit. Já volil nepřizpůsobit se a hrát jako dříve. Někteří z nás s tím sekli a jiný přistoupili na hru upgradů a kropení. Ale stále to neznamená, že bychom neměli hráčům vyjadřovat, jak to vypadalo dříve, když víme, že to byla stejná zábava, v některých ohledech větší než dnes. Dříve neexistovalo že jsou proti sobě dvě pozice a půl dne se přestřelují, dříve se lidi hýbali a taktizovali, nebo prostě tyhle boje netrvali tak dlouho, aby došlo k patu, protože prostě potenciál zbraní a rozum lidí byl jinde. A asi to i bylo tím, že lidí hrálo méně. Já vím že je to vývoj a evoluce, ale neznamená to, že ve všech ohledech k lepšímu. Rozšíření airsoftu pomohlo ke zvětšní komunity, zvětšení dostupného sortimentu a většímu počtu akcí. Úměrně tomu šla ale kvalita dolů ve všech třech spektrech (kvalita výrobků, kvalita hráčů, kvalita airsoftu jako takového)

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


18 říj 2012, 09:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak minulej rok, když sem začínal, tak sem se na velký akce nedostal, začínali sme asi v 6ti lidech, pak sem jel na akci, kde nás bylo přes 20 a byl sem z toho vyplesklej, jako bylo to v pohodě, žádný omezení úsťovek taky nebylo, a snad se ani nestalo, že by za tu dobu někdo nepřiznal, a jo, byla to zábava, pak sem samozřejmě čet, že někdo v baráku měl snipu, a někomu zničil brejle, nebo na jiný, že mu prostřelil nos převrtanou vzduchovkou, tak sem pak na akci AKD byl rád, že se měřej úsťovky, ale jako obecně když je hodně lidí, tak se chovaj úplně jinak. Na těch velkejch akcích mě to prostě baví, a aspoň že se tady měří úsťovka, protože bych měl nerad nějaký zranění kvůli tomu, že si někdo dohání skill úsťovkou. A ohledně těch pistolí, když sem měl ještě snipu, tak sem si řikal, že bych si měl pořídit nějakou záložku, a líbila se mi CZ75 a na CO2 to byla jasná volba, protože sem jinejm plinovkám ohledně těsnění zásobníku moc nevěřil, a elektriku sem nechtěl, protože je složitější, no ale až pak sem zjistil, že moje snipa s cca 120 m/s je mnohem slebší, než CZta se 135 kterou sem měřil na akci AKD, samozřejmě sem jí ani nevytáhnul, protože do baráku sem s ní nesměl, a na dálku nebyla tak přesná, a teď co je lepší dávka s puškou která má 125, nebo revolverem na CO2 se 140? :D

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


18 říj 2012, 10:21
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 lis 2011, 23:06
Příspěvky: 108
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik: sorry ale, sám píšeš že jsi začal minulej rok. Co bylo před čínama, pokud jsi to nezažil, tak se to těžko vysvětluje a chápe. Soft se fakt hodně změnil. Začínal jsem už poměrně dávno, a ty počátky byly jiný. Neřikám jestli lepší nebo horší, prostě jiný.
Teď to fakt hraje každej, což by nevadilo. Vadí, že každej má hustokrutopřísný brko a zdaleka ne všichni s tím umí zacházet.
BTW: pána z videa bych možná úplně za vzor nedával...

_________________
Ničemu mechanickému nedej znát, že máš na spěch.


18 říj 2012, 10:51
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Alfred píše:
Problémem nikdy nebyli úsťové rychlosti nebo neznalosti pravidel. Problémem byli vždy lidi. A bohužel i na akcích AKD se dějí věci, nad kterými se často mávlo rukou.
Jde právě o to chování na akcích všeobecně, bez ohledu na druh akcí či jejich pravidla a omezení. Jezdím na akce jak veliké se stovkami hráčů, tak malé pro dvacet lidí. Bohužel právě že jen na těch malých či pro zvané je minimum problémů. Jezdím na akce, kde nejsou omezení úsťovky. Ale zatím jsem tam nikdy nenarazil na problém. Proč? Protože tam lidi mají rozum. V baráku tahají pistole, nemají potřebu vykropit každé podezřelé křoví z metru. Ale právě na těch velkých akcích často velmi rychle na bojišti poznáš, kdo se jak umí chovat a přemýšlí, protože vidíš mraky týmů s různým přístupem.
Ano, možná tu brečíme ale někteří z nás nejsou zas tak staří mazáci, jen si pamatují časy dřívější. Pro nás starší (špatně řečeno - déle hrající, vždyť mi je jen 25) existuje airsoft před čínama a po nich. Máme tři varianty. Seknout se softem, nepřizpůsobit se a hrát jako dříve a nebo se přizpůsobit. Já volil nepřizpůsobit se a hrát jako dříve. Někteří z nás s tím sekli a jiný přistoupili na hru upgradů a kropení. Ale stále to neznamená, že bychom neměli hráčům vyjadřovat, jak to vypadalo dříve, když víme, že to byla stejná zábava, v některých ohledech větší než dnes. Dříve neexistovalo že jsou proti sobě dvě pozice a půl dne se přestřelují, dříve se lidi hýbali a taktizovali, nebo prostě tyhle boje netrvali tak dlouho, aby došlo k patu, protože prostě potenciál zbraní a rozum lidí byl jinde. A asi to i bylo tím, že lidí hrálo méně. Já vím že je to vývoj a evoluce, ale neznamená to, že ve všech ohledech k lepšímu. Rozšíření airsoftu pomohlo ke zvětšní komunity, zvětšení dostupného sortimentu a většímu počtu akcí. Úměrně tomu šla ale kvalita dolů ve všech třech spektrech (kvalita výrobků, kvalita hráčů, kvalita airsoftu jako takového)


vytesat do kamene, pod tohle se podepisu


18 říj 2012, 11:01
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik píše:
Tak minulej rok, když sem začínal, tak sem se na velký akce nedostal, začínali sme asi v 6ti lidech, pak sem jel na akci, kde nás bylo přes 20 a byl sem z toho vyplesklej, jako bylo to v pohodě, žádný omezení úsťovek taky nebylo, a snad se ani nestalo, že by za tu dobu někdo nepřiznal, a jo, byla to zábava, pak sem samozřejmě čet, že někdo v baráku měl snipu, a někomu zničil brejle, nebo na jiný, že mu prostřelil nos převrtanou vzduchovkou, tak sem pak na akci AKD byl rád, že se měřej úsťovky, ale jako obecně když je hodně lidí, tak se chovaj úplně jinak. Na těch velkejch akcích mě to prostě baví, a aspoň že se tady měří úsťovka, protože bych měl nerad nějaký zranění kvůli tomu, že si někdo dohání skill úsťovkou. A ohledně těch pistolí, když sem měl ještě snipu, tak sem si řikal, že bych si měl pořídit nějakou záložku, a líbila se mi CZ75 a na CO2 to byla jasná volba, protože sem jinejm plinovkám ohledně těsnění zásobníku moc nevěřil, a elektriku sem nechtěl, protože je složitější, no ale až pak sem zjistil, že moje snipa s cca 120 m/s je mnohem slebší, než CZta se 135 kterou sem měřil na akci AKD, samozřejmě sem jí ani nevytáhnul, protože do baráku sem s ní nesměl, a na dálku nebyla tak přesná, a teď co je lepší dávka s puškou která má 125, nebo revolverem na CO2 se 140? :D


Já začínal teprve před osmi lety, takže z těch co byli před čínami jsem asi jeden z nejmladších a ten skutečný pravěk kluků co dělali jen vietnam a měli woodlandy taky nepamatuji a mám ho jen od jejich vyprávění. Ale dobu AEG kvérů s cenou neexistující pod 10000Kč, s manuálkami za 1500-2000 a raritními upgrady si pamatuji. Skutečně to bylo o něčem jiném. Tím myslím globálně. Pokud to člověk nezažil, těžko si to dovede představit, asi tak, jako my všichni skutečnou válku. Ale neplést si to s tím, že pokud jsi nezažil věk před čínama, nejsi a nebo nemůžeš být dobrý sofťák, to zase ne. Můžeš být skvělý hráč, ale to tě někdo nejdřív musí něco naučit nejenom o boji (protože to se naučíš i sám a nebo toho dosáhneš zkušenostmi), ale i o etiketě, kterou tě naučí právě jen starší hráči. O tom, že do baráku se tahá spíše pistole a přes 120 se v baráku s AEG pokud možno nestřílí, že kropit z blízka se nedělá, že se zdraví, nebo že sniper se raději nechá střelit, než by tě smahnul z deseti metrů. To ti řeknou jen ti starší.

K té úsťovce. Je stále velký rozdíl, mezi jednou či dvěma kuličkama od plynovky se 135, než plně automatickou dávkou, byť s tou samou sílou. I s M100 tě deset kulí bolí více než jedna z M130. A o tom to je. O myšlení. Už jen tím, že chceš tahat pistol, je správně. Jasně, taha dan wessona asi není nejlepší, ale to je vyjímka. U pistolí jde právě o ten poloautomat, ani né tak o nízkou úsťovku.

A pán z videa...to je skutečně velmi velmi velmi špatný příklad. Někteří z nás pána buď znají, nebo znají to pozadí. Ale v zásadě jde o princip a nehledě na to i o to co v tom videu říká. Ale to už se tu dááávno řešilo, nechme to být.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


18 říj 2012, 11:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
"Pána z videa" jsem uvedl jako ilustrační příklad přísného "staršího", nemyslel jsem toho člověka osobně, vůbec ho neznám. A už fakt končím, tohle nemá prostě smysl...


18 říj 2012, 12:49
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak jako myslim, že sem na tomhle dost daleko, ani by mě nenapadlo tahat střílet v baráku s kulometem, automaticky ho házim na záda a tahám upravenou CZtu na CO2 s 90m/s což někomu asi přijde divný :D. A tak manuálky sem taky zažil, když mi bylo asi 14. což už je nějaká doba, ale hráli sme s čínskejma pistolema, každej měl kingkobru, ty lepší omegu a kdo měl brokovnici byl king :D, a když sem se setkal s těma lepší, jako sigsauer celokov, nevim na jakym principu to fungovalo, a pak vim, že někdo měl něco ve stylu desert eagle. A aspoň na akcích AKD se s tim nesetkávám, pokud teda někdo nemá tu nejslabší kategorii. Příští rok plánuju nějakou podobnou akci, ale pořádanou někym jinym, tak uvidim aspoň rozdíl mezi akcí s omezenejma úsťovkama a bez nich...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


18 říj 2012, 17:10
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 17 kvě 2011, 18:56
Příspěvky: 711
Bydliště: Ústecký kraj
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Mě osobně vadí naduté máničky s vlasy pod ramena, komplet v multicamu od ACMka , co se ze sebe dělají borce, kteří vás ani nepozdraví, protože v MARPATu nejsem dost krutopřísný, i když za cenu cenu své výstroje bych je oblékl všechny 4 do toho, co zrovna mají.

Vadí mi, že člověk, který si myslí , že mě dostal, ale nepřijde a neřekne "prosím tě , nejspíš jsem tě dostal" Kdy takovou věc prostě vezmu a jdu. Jsou situace, kdy přes střelbu svou a spoluhráčů neslyším zásah do vystroje, který nejde cítit. Naopak, jen se otočí a jde na resp, kde se rozjedou drby jak mezi babičkama.

Ke střelbě na hlavu - ta mi osobně nevadí, když jsem v krytu a vystrkuji hlavu, nemůžu čekat , že mě trefí do pr*ele. Tím nemyslím střelbu na slepo za roh, či sp150 dávku do obličeje z metru.

Většina začínajících hráčů je teď na zabití, ale na poslední "akci", jestli se tomu tak dalo říkat , jsme potkali 3 menší kluky , co přišli, představili se a řekli , že jsou na první akci. Prostě super jednání.

_________________
M16A4 - sp140 -> 168m/s +
mk12 mod.1 - sp160 -> 180m/s +
SR25 - psg150 190m/s +



18 říj 2012, 17:59
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
55veny píše:
"Pána z videa" jsem uvedl jako ilustrační příklad přísného "staršího", nemyslel jsem toho člověka osobně, vůbec ho neznám. A už fakt končím, tohle nemá prostě smysl...


Máš sice pravdu, ale jak jsi řekl, pořádáte akce pro pár kamarádů a na vyplavení endorfinů. Pro mě už je to třeba hlavně o zážitcích (výhra prohra není až tak důležitá) a akce o 30ti lidech jsou o něčem jiném než akce o 300 lidech. Na malé akci se nesvezu na transportéru, pravděpodobně si bunkr budovat nebudu a helikoptérou se také neproletím.
A jinak také máme svoje malé akce pro pár lidí (namovky) a jsou to ty nejlepší akce co znám, takže tě plně chápu, že jsi raději na takových to akcích.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


19 říj 2012, 11:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 lis 2012, 10:26
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Pro mě je největší problém věk dnešních hráčů a s tím spojená jejich nedostatečná připravenost. Kolikrat se nám stalo, že nás na místě hry čekali 11 letý kluci s kuličkovkama z hračkářství a slunečníma brýlema místo kvalitních ochraných. Vysvětlit a "zbavit" se takových hráčů bývá někdy dost velký problém.


06 lis 2012, 10:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
=-o :D na jaký to byli akci? Osobně sem takhle taky dřív hrával, ale k nikomu sem se takhle nemotal, ale měl sem dostatečnou soudnost :D

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


07 lis 2012, 21:20
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
PetrHrab píše:
Pro mě je největší problém věk dnešních hráčů a s tím spojená jejich nedostatečná připravenost. Kolikrat se nám stalo, že nás na místě hry čekali 11 letý kluci s kuličkovkama z hračkářství a slunečníma brýlema místo kvalitních ochraných. Vysvětlit a "zbavit" se takových hráčů bývá někdy dost velký problém.


Páni tak to už je fakt hardcore :-D Jako to se fakt považovali za airsofťáky jo? :-D :-D Tak to je dobrý fail. Já měla větší štěstí. Po domluvě na nás čekali kluci 25+ a byl to ten nejlepší airsoft! :-)

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


07 lis 2012, 22:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Mě na věku nezáleží, střílím všechno co má brýle a hýbe se to. (samozřejmě pouze nepřítel :) )

Jako když jich to potom bolí tak jejich minus.
Každopádně nedávám zásadně headshot, snažím se střílet pouze do noh a hrudi, nebo do dobře chráněné části těla, ale stane se že se mi podaří i HS.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


07 lis 2012, 22:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Mě kindersáci taky nevaděj, pokud maj alspoň pořádný brejle. Naopak občas hrají mnohem čestněji než standardní hráči, protože mají z ostatních respekt (nevim jestli je to případ všech kindersů, ale plat to o těch co se vyskytujou na akcích kam jezdim). Víc mě štve že čim dál tim častěji na akcích vídam vyhulence ze kterejch je cejtit tráva na 100 honů.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


07 lis 2012, 22:51
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Screpheep píše:
Víc mě štve že čim dál tim častěji na akcích vídam vyhulence ze kterejch je cejtit tráva na 100 honů.


jo ja zazil particku co hulila primo na mrtvolku a prokladala to rumem.


07 lis 2012, 23:02
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
vanhouten píše:
Screpheep píše:
Víc mě štve že čim dál tim častěji na akcích vídam vyhulence ze kterejch je cejtit tráva na 100 honů.


jo ja zazil particku co hulila primo na mrtvolku a prokladala to rumem.

Jo to sem zažil taky když sem nato upozornil organizátora tak jen pokrčil ramenama. Tohle je ten velice špatnej přístup. Osobně mi na akci chlast a hulení nemá co dělat a klidně pokud stím někoho čapnu( a nato nos mám) tak se poroučí a nazdar. Tohle nemá na akcích co dělat.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 lis 2012, 09:34
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Monty píše:
vanhouten píše:
Screpheep píše:
Víc mě štve že čim dál tim častěji na akcích vídam vyhulence ze kterejch je cejtit tráva na 100 honů.


jo ja zazil particku co hulila primo na mrtvolku a prokladala to rumem.

Jo to sem zažil taky když sem nato upozornil organizátora tak jen pokrčil ramenama. Tohle je ten velice špatnej přístup. Osobně mi na akci chlast a hulení nemá co dělat a klidně pokud stím někoho čapnu( a nato nos mám) tak se poroučí a nazdar. Tohle nemá na akcích co dělat.


jo nejvetsi pruser je, kdyz mezi nima vesele vyhuluje i ten organizator. to nezbyva nez se sbalit a jet otraveny domu.


08 lis 2012, 10:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Hele, já jsem kvůli tomuhle jednou dostal málem po hubě, když jsem z akce, kterou jsem organizoval chtěl vyrazit vyhuly.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 lis 2012, 13:28
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
A to se jako nikdo za tebe nepostavil? Mě to je jedno já bych je zřezal hlava nehlava. Nám štěstí že mi na akce jezdí nejen dost rozumnejch lidí ale i dost poldů.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 lis 2012, 19:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Vyznělo to tak nějak do ztracena.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 lis 2012, 19:42
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffon píše:
Vyznělo to tak nějak do ztracena.

To je zlí.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 lis 2012, 20:06
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 29 pro 2010, 22:22
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
no hlavní problém mezi dobou "TENKRÁT" a "TEĎ" je hlavně v tom, že tenkrát prostě nebyli "HRÁČI", ale byli namaři, wůdlenďáci a to bylo asi tak všechno.. samo je to o lidech, tenkrát nebylo nic, upgrade z flusborku měl v natahovačce skoro každej, písty se měnily jak na běžícím páse :-) ale lidí bylo málo a byli to nadšenci, co do toho ty prachy byli ochotni vrazit (tím pádem si je na 99% vydělali sami) Dneska koupí tatínek,protože to zase tak drahá zábava není, hlavně aby měl od smrada doma pokoj. a to se pak ventiluje na těch akcích..a čím víc takovejhlech máků, tím je větší potřeba pravidel a všlijakejch omezení. osobně sem snad za ty roky nebyl na akci, kde by se měřila úsťovka nebo jinak omezovaly kvéry, jasně, že mockrát tekla krev po zásahu zblízka, no a co?? to k tomu prostě patří, je to holt hra na vojáky, u přespolního běhu taky občas někdo upadne a odře se a nezakazuje se kvůli tomu kde co.. je potřeba používat mozek, což u plno současnejch hráčů je problém (záměrně nepíšu mladejch nebo starejch, protože to většinou není o věku), ale to je celkově ve společnosti všude stejné, narůstá množství dementů v běžném vzorku :-((


Naposledy upravil GySgt Cooper dne 09 lis 2012, 12:09, celkově upraveno 1



09 lis 2012, 12:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
GySgt Cooper píše:
no hlavní problém mezi dobou "TENKRÁT" a "TEĎ" je hlavně v tom, že tenkrát prostě nebyli "HRÁČI", ale byli namaři, wůdlenďáci a to bylo asi tak všechno.. samo je to o lidech, tenkrát nebylo nic, upgrade z flusborku měl v natahovačce skoro každej, písty se měnily jak na běžícím páse :-) ale lidí bylo málo a byli to nadšenci, co do toho ty prachy byli ochotni vrazit (tím pádem si je na 99% vydělali sami) Dneska koupí tatínek,protože to zase tak drahá zábava není, hlavně aby měl od smrada doma pokoj. a to se pak ventiluje na těch akcích..a čím víc takovejhlech máků, tím je větší potřeba pravidel a všlijakejch omezení. osobně sem snad za ty roky nebyl na akci, kde by se měřila úsťovka nebo jinak omezovaly kvéry, jasně, že mockrát tekla krev po zásahu zblízka, no a co?? to k tomu prostě patří, je to holt hra na vojáky, u přespolního běhu se taky občas někdo odře a upadne a nezakazuje se kvůli tomu kde co.. je potřeba používat mozek, což u plno současnejch hráčů je problém (záměrně nepíšu mladejch nebo starejch, protože to většinou není o věku), ale to je celkově ve společnosti všude stejné, narůstá množství dementů v běžném vzorku :-((


hezky napsane.


09 lis 2012, 12:06
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 kvě 2012, 15:32
Příspěvky: 3
Bydliště: F-M
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Rád bych k tématu taky něčím přispěl. K AS jsem si poprvé čuchnul před více jak 12 lety a s přestávkami se mu věnuji rekreačně pořád. Na větších akcích jsem prakticky nebyl a když ano, nevím o tom, že bych někomu vadil.

Co mě štve úplně nejvíce je chování lidí na akcích. Kdysi jsem šel do lesa s manuálem (man. MP5 + man. glock 17) a i když už se začínaly často objevovat elektriky, zahrál jsem si.

Dneska sám nemám odvahu vlézt do baráku se 120m/s a vytahuji plyn Glocka kdykoliv to jde. Jenže s jídlem roste chuť a mám pocit, že u mladých vzrostla neúměrně i agrese, kterou si jinde neumí/nechtějí vybít - proto silnější zbraně, proto tisíce vypálených kulí za akci.

Osobně jsem se tady potkal s pár lidma co zde přispívají a i přesto že jim bylo o deset let méně jak mi, tak nebyl nikde žádný problém (krom toho že mi vykali :mrgreen:) a to ani když nás pěkně osolili a trávili jsme víc času na mrtvolišti než na hřišti. Slušní, nevadil jim pohyb a pár her si odehrál s nimi - taky bez problémů.

Ale co jsem byl nedávno kousek od FM na akci tak neustálé porušování domluvených pravidel, obíhání mimo vymezenou oblast, sypání na obličej stojícího nekrytého člověka který nemá šajn odkud to jde ... vesměs "děcka" co sice byly poměrně sehrané, ale hráli CTF taktikou zakempit na půl hodiny v lese bez hnutí a ono je to přestane bavit - přijdou. Jo přišli jsme, dostali jsme náklep a šli na mrtvoliště. Po několika opakováních to člověka prostě začne štvát.

S klukama co jsem je k AS přitáhl se prostě chodíme vyběhat, zastřílet si a nemáme chuť se někde neustále hádat o přiznání. Občas si zanadáváme, ale rozhodně se nekonají nějaké "uražené city" protože všichni mají dost rozumu na to aby to brali sportovně. Raději přiznám, když si nejsem jistý než riskovat, že příště bude mířit mimo vestu někde kde to ucítím 100%.

Po týdnu v práci má každý svých problémů nad hlavu a nechce přidělávat další - to bude asi další věc co mladším chybí. Když jsem byl ve škole měl jsem spoustu energie i na hovadiny. Po práci mi to chybí :(


28 led 2013, 15:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2012, 10:24
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Taky přidám svůj názor.
Dle mého je to na člověku jak se k softu a nejen k němu postaví.
Je to hra založenná na fairplay a pokud tomu někdo nerozumí nejspíš nebude zrovna nejlepším člověkem ani v soukromém životě.
Problém dnešního softu je i v prolínání tzv.military softu s rekreakčním softem.
Hráč,ktery se o soft zajíma a žije jím(uznává pravidla a řídí se jimi)bude vždy kroutit hlavou nad tim co jsou schopni někteří rádoby hráči provádět.
At už jde o upgrade zbraně,přiznávání zásahů nebo pohyb.
Bohužel vždy za ty špatné považujeme ty,kteří se softem teprve začínají.
Jsou takoví but z neznalostí nebo z elánu s jakým do toho jdou.
Samozřejmně je mezi takovími nemalé procento těch,kteří jsou prostě ma*oři.
Za minulou sezonu jsme se museli rozloučit s 2-mi hráči(kadetama),protože bylo jasné,že by nám ostaním pouze kazili jméno teamu.
Taky jim bylo doporučeno,aby zbraně prodali a soft nechali jiným.
Z velké části je na ostřílených hráčich,aby nové hráče drillem nebo aspon cennými radami usměrnovalo správným směrem....
A když to tak nejde tak vyfackovat a vyhodit.....


06 úno 2013, 04:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz