Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava
Tak teda nenasiel som vhodnejsiu sekciu {mozno este fotogaleria ? - pripadne to presunte ak som to umiestnil zle} pre video zo sutaze v AIR IPSC konanej v Bratislave 30.3 pod hlavickou SADS.

Davam to tu pre ludi ktorych tento sport zaujima , alebo by ich mohol zaujat a chceli by si ho vyskusat.

Podrobnejsie info pod samotnym videom
http://www.youtube.com/watch?v=2wXdWe7TI1Y

A dufam ze sa pocet strelcou bude rozrastat.

_________________
Strelec bez zbrane :)


09 dub 2013, 14:34
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava
Super, to se mi líbí. Hned bych vyklidil obývák a nakoupil terče a zábrany. :D Ale sousedům by se asi nelíbilo, kdyby jim denně nad hlavou dupali střelci. A manželka by reagovala asi takhle - :oops: :evil: . Už v tom někdo u nás podniká? Vím o tom v podstatě kulový, viděl jsem to poprvé, ale fakt dobrý! No, kouknu se na NET.


10 dub 2013, 08:25
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava
Veny: nevim odkud jsi, ale vim ze ve Frydku se nejake airsoft ipsc zacina rozjizdet


10 dub 2013, 08:50
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava
Vanhouten
Dík, ale pro mě trochu z ruky (Stč. kraj). :)


10 dub 2013, 12:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava
skus napísať Severanovi , určite bude mať nejaké info o súťažiach uvás . Ale trénovať doma nieje problém. Cez zimu som trenoval v pivnici na padajúce popre pričom výška stropu je cca 160cm takže som musel byť divne pokrčený :D , a cez leto nieje problém trénovať na dvore. Alebo si zájsť do lesa , nacapať tam na stromy papierove terče a ideš.
(moje začiatky keď ešte neboli popre a miesto na tréning :D - http://www.youtube.com/watch?v=QdlHPhJL3K8)

Ale vymyslieť sa dá kadečo , od streľby na plechovky zavesené na šnúrke aby sa kývali vo vetre , alebo ak si zručnejší tak zájdi do zberne železa , kúp nejaký hliníkový plech aby si to nemusel natierať proti hrdzi a sprav z toho klasické gongy. - viď téma viewtopic.php?f=312&t=14807 ).

Ale na nete nájdeš kadečo od presných rozmerov až po CAD výkresy a stačí si vytlačiť šablónu , nahrubo vyrezuať a máš to za lacný peniaz až zadarmo , záleží čo sa ti doma povaľuje :D

_________________
Strelec bez zbrane :)


10 dub 2013, 19:14
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava
4 Tairo
Dík za tipy. A jsem rád, že nejsem "magor" sám, :D protože občas vezmu auto, jedu za město do lesa a tam imituju běh a pálím do různých terčů z něčeho menšího jako MP7, Colt 1911 nebo Beretta 92. Vždycky si říkám, že kdyby mě viděl nějakej houbař, tak to s ním šlehne nebo na mě zavolá hochy od Chocholouška. :D


10 dub 2013, 20:29
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Videoreport 30.3 Air IPSC Bratislava
Dalsia mozmost je zájst na nejakú airsoftovu akciu a tam mas dost pohyblivych tercov


10 dub 2013, 22:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz