Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Taktická vesta CIRAS 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Taktická vesta CIRAS
Tuto recenzi zaslal Rigley


Taktická vesta CIRAS (neznámý,pravděpodobně čínský výrobce)

Na Vánoce sem dostal peníze na novou taktiku. Po delším hledáním po internetu jsem se rozhod právě pro tuto vestu.

Úvod:
Mnoho lidí raději volí levnější vesty než tutu, ale věřte mi, vylatí se trošku zainvestovat. Tuto vestu máte kolem celého těla, takže vás kreje i zezadu a kuličkou to přes ní vůbec necítíte. Navíc je vybavena molle systémem a pro airsoft sice ne moc potřebnym Odhazovacim systémem o kterém vám ještě řeknu.

Velikost vesty se dá štelovat pomocí pásku zezadu (hlíníková šnůra v pásu) jinak i po stranách suchým zipem kterým se také vesta obléká. Vestu můžete zvětšit, či zmenšit podle svých představ. V reálu by ale měla být k pupíku, což ale já sám nemam a radši jí mam delší

Sumky:
Vesta má molle systém, takže sumky můžete upevnit podle svých potřeb. Vestu by vám však měli zaslat s těmito sumkami:
1x administrativní sumka
2x sumka na 1 zásobníky do pistole
1x sumka dvojitá na 4 zásobníky typu M4/M16
1x sumka trojitá na 6 zásobníků typu M4/M16
1x sumka zdravotnická
1x sumka na vysílačku
Sumky se na vestu připínají. Zatím se mi nestalo že by se sumka svévolně odpojila, což se mi u minulých sumek běžně stávalo.

Ve vestě je jako imitace místo plátu pěna. Pěna se dá vyndat a vyměnit třeba za lino nebo právě za pláty. Vesta už sama bez plátu ale není nějak lehká, bez zásobníku apod. váží okolo 3,5 kg.

Vesta také má to co originál. Nouzové odhození, kterým lze prakticky jediným pohybem odhodit celý komplet a usnadnit tak například přístup ke zraněním nebo umožnit si únik z poškozeného či potápějícího se vozidla. Nouzové odhazovaní bych si však promyslel protože vestu zpátky složit není žádná hračka.

Opotřebení:
Po třech měsicích, jsou pouze běžná opotřebení, jako malé vypáraniny, ale jinak vesta zatím drží a snad dlouho ještě bude.

Závěr:
Vestu rozhodně i přes trošku výšší hmotnost doporučuju. Vesta neomezuje pohyb a je na těle pohodlná.

Obrázky

Obrázek 1

0brázek 2

Obrázek 3

Obrázek 4

Obrázek 5


EDIT: Přidány obrázky

_________________
Obrázek
Obrázek


21 bře 2009, 22:12
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz