Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Recneze Berreta M92F (Plynovka od SSTi SRC) 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Recneze Berreta M92F (Plynovka od SSTi SRC)
Úvod:Na jaře roku 2009 jsem se rozhodl, že doplním můj arzenál o nějákou sekundární zbraň.Hned se mi zalíbila Baretta M92F, protože ji také používají v americké armádě.Jedná se o Action Slide plynovku.Systém Action Slide umožňuje napnout kohout stažením závěru. Oproti Blow Back zbraním se závěr při střelbě nepohybuje.


Obsah balení: Baretta M92F

zásobník na kule a plyn

Manuál

Zkušební kule


Technická data zbraně:princip: plynovka

ráže: BB 6 mm

režim střelby: jednotlivě

provedení: Action Slide

hop-up: ano

váha: 547 g

délka zbraně: 218 mm

kapacita zásobníku: 22 ran

Tělo: Zpracování těla je dobré ale je z plastu.Veškeré ovládací prvky jsou vyobeny z kovu.Zbraň má vyrobený rám z jednoho výlisku, má reálnou rozborku.Tělo je v černo stříbrné barvy.

Zásobník: Je vyroben z kovu a s několika těsněními, plnícím a vypouštěcím ventýlkem.Plnící ventilek je ze spodní částii zásobníku, takže ho lze doplnit plynem i když je zásobník ve zbrani. Zásobník je na 22 kuliček a jedno naplnění plynem vydá na cca 40 kulí.

Síla, přesnost a dostřel: Síla této zbraně je opravdu veliká a může se rovnat i AEG!Úsťová rychlost se pohybuje kolem 80 až 90.Dostřel je o malinko menší než u dlouhých zbraní ale to je asi jasný:) a přesnost je taky super:)

závěr: Zbraň je luxusní a mohu jen doporučit.Můj názor je že je lepší koupit tuhle plynovku od STTI než manuál od TM když cenově to vyjde stejně:)jako záložní zbraň je výborná.

+ cena (zbraň mě vyšla na 800 s dekorační slevou)
+ Úsťová rychlost
+ přesnost
+ dostřel
+ váha zbraně(drží lépe v ruce)

- plastové tělo
- v zimě problémy s plynem
- zbraň časem smrdí od plynu:D

Napsal : cpl. Tommy Hunter
A-216 9. battalion 3.rd Marine Division

Obrázek


10 kvě 2009, 15:06
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz