Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ] 
 26.03.2011 Recon Patrol Game 
Autor Zpráva
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Recon Patrol Game
Za JPP,konkrétně za tým "Vapor" :) velké díky Vencovi "obuškovi" a všem ostatním co mu pomohli z organizací za jednu z nejlepších akcí za poslední dobu,které jsme se rádi účastnili,vzhledem k náročnosti terénu jsme prověřili naše zhuntovaná těla ,zacož dík hlavně Hrabymu,který nás tentokrát vedl ke zdárnému vítězství,ikdyž mi to místy připomínalo spíš orientační běh :lol: jak nás hnal,no a v neposlední řadě bych zmínil i několik "mladých" týmů,kteří se nebáli změřit síly z "nechvalně" známým JPP :twisted: a i přez trýznění z naší strany dokázali nakonec splnit úkol ! Prostě ukázkové cvičení ve stylu SF ,jen tak dál pánové.... P.S. střet mezi našimy JPP týmy "Vapor" a "Helmut" nemělo chybu a je vidět ,že i dědek Petřa je na starý kolena liška podšitá :D :D :D

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


26 bře 2011, 19:59
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 srp 2008, 12:37
Příspěvky: 42
Nový příspěvek 26.03.2011 Recon Patrol Game
Děkuji všem zúčastněným za příkladný přístup a za to, že vydržely až do pozdních odpoledních hodin což už se většinou nevidí. Zvláště pak děkuji Čechymu, Mariánovi a Slimymu za pomoc při přípravě akce. Doufám, že jste si to užili. :D


26 bře 2011, 20:01
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 srp 2008, 12:37
Příspěvky: 42
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Prosím moderátory o sloučení, s topicem který vznikl ke stejné akci a asi o minutu dříve než můj.
Děkuji


26 bře 2011, 20:03
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
ééééé,sorry to sem to zas vymňouk a založil stejný téma :oops: prosím moderátori esli by to hodili na jedno vlákno,fakt sorry...

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


26 bře 2011, 20:04
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Z meho pohledu fakt paradni akce.

Proti Hadacce to byla mnohem rozsahlejsi oblast s kopcovitym terenem, takze jsme dostali poradne do tela (nas tym usel odhadem 10km!).
Potrenovali jsme se ve spolupraci v ramci tymu i ve strategii a doslo i na par peknych souboju predevsim s Havrany, kteri se nam nejak porad pletli do cesty :D

Diky Vencovi a jeho skodicum za organizaci.


27 bře 2011, 00:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 02 úno 2009, 23:09
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Za JPP Helmut team poděkování za spešl.akci.Jak už bylo zmíněno terén náročný,soupeři zdatní.Měli jsme při naší misi pět střetů s protivníky a to nepočítám poslední proti lajdákům s Vapor týmu JPP.Ti špíny nás trýznili tak že na ostatní cizí týmy už jim nezbylo nadšení.Byla to každopádně lekce v taktice a balamutění.No co skoro to vyšlo kdyby...
Ale druhé místo je lepší než třetí.Takže ještě jednou dík za hru, " Helmuťákům" za nasazení a Jenkeemu za navigaci bez chyb.


27 bře 2011, 17:44
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Těch pár fotek co jsem stihl udělat najdete v naší fotogalerii... www.havraniplzen.cz

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


28 bře 2011, 11:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2009, 15:39
Příspěvky: 36
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Také chci za Plzeňskou gardu poděkovat Veselým obuškům za perfektní promyšlenou akci. Doufám, že takových akcí bude víc.

http://plzenskagarda.pavelg.cz/fotogale ... atrol-game zde jsou naše fotky z akce.


28 bře 2011, 20:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
jinak stejnou akci bych určitě zrealizoval znova,někdy v létě a rád bych uvítal víc týmů a upravil bych místa startu všech týmů tak aby mířili k cílům každý z jiné světové strany,myslím že prostor vysoká je proto přímo ideální :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


30 bře 2011, 19:49
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 srp 2008, 12:37
Příspěvky: 42
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Může být, jen aby se našlo dost schopných a ochotných týmů. Mám pocit, že v Plzeňském kraji jich moc nebude, budeme se muset poohlídnout jinde. Všichni mají plno řečí ale skutek utek. :lol:


30 bře 2011, 21:29
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
devil píše:
Může být, jen aby se našlo dost schopných a ochotných týmů. Mám pocit, že v Plzeňském kraji jich moc nebude, budeme se muset poohlídnout jinde. Všichni mají plno řečí ale skutek utek. :lol:

Moje slova Václave,moje slova :lol: mě se líbí jak tu má každej plno řečí o military super LARP akcích a když to někdo zralizuje,sejde se nás pár skalních týmů,na druhou stranu na letošní Ardeny,který byli brány jako prachsprostá střílenice se sjelo úctyhodných 150 lidí,kur.. kde teda ty military sofťáci jsou :roll:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


31 bře 2011, 19:27
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2010, 11:48
Příspěvky: 6
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
4Jarin: Sedi na foru ?!?! A komentujou deni... :lol: :mrgreen: :lol:

_________________
Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel!


01 dub 2011, 10:34
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 22 říj 2010, 21:00
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
JARIN JPP píše:
jinak stejnou akci bych určitě zrealizoval znova,někdy v létě a rád bych uvítal víc týmů a upravil bych místa startu všech týmů tak aby mířili k cílům každý z jiné světové strany,myslím že prostor vysoká je proto přímo ideální :wink:

A také zajistit, aby všechny teamy vyrazily ve správný čas a né o 15 minut dřív ;)

_________________
Lord Of Luck


24 dub 2011, 15:16
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Nevim, jestli to ma byt narazka na nas, ale pokusim se to vysvetlit:

Pri briefingu s Vencou bylo receno, ze tymy se maji presunout na libovolne misto na okraji lesa a v 9:45 vstoupit do herniho prostoru.
My jsme to udelali tak, ze jsme vyrazili asi o 15 minut driv a sli jsme po poli podel lesa na sever. Chteli jsme do lesa vstoupit v jine oblasti, nez ostatni tymy.
Kdyz nastalo 9:45, vstoupili jsme do lesa.
Podobne to zrejme udelali i JPP Vapor, s kterymi jsme se tam potkali.
Nevidim v tom zadny problem, protoze do sektoru jsme az do urceneho casu nelezli, jen jsme herni oblast trochu obesli.
Nektere tymy sbiraly body od jihu na sever, my od severu na jih.


25 dub 2011, 21:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 22 říj 2010, 21:00
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Ne není to narážka na Vás, my jsme také vstoupili do lesa v jiné oblasti než jiní a to v cípu lesa nejbližšímu k prvnímu bodu. Pouze nás zarazilo, že jsme nahoru téměř vysprintovali a celí splavení jsme začali hledat bod, když o pár sekund později dorazila naprosto nezadýchaná a odpočatá část teamu JPP, kteří vyráželi z mnohem vzdálenějšího cípu lesa a my se nestačili divit, jak to mohli dokázat ;)

_________________
Lord Of Luck


25 dub 2011, 22:00
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
K tomu se musi vyjadrit Jarin, ale fakt bych v tom nevidel problem.

Kdyz jsme postupovali podel lesa, tak jsme meli kontakt s jeho tymem - sli asi 50-100 metru vedle nas. Pak jsme se s nimi potkali na Kozi hore, kde jsme si vymenili par kuli. Oni pak sli smerem na Jeleni vrch a my jsme byli napadeni Vencovo skodici.
Jednicka byla tusim Vysoka, ne? Ta je kousek od Kozi hory, takze mi to cele casove docela sedi.
My sami jsme si cestou na sever take pekne makli - chvilemi jsme bezeli. Verim, ze JPP take nesli vychazkovym tempem.


26 dub 2011, 08:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 22 říj 2010, 21:00
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
POmlouvám se za nedorozumění, mluvím o Tlusté hoře a mám pocit, že na tlusté hoře jsme nepotkali Jarina ale Yenkeeho.

_________________
Lord Of Luck


26 dub 2011, 10:52
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2009, 15:54
Příspěvky: 113
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
No tak zrovna Yenkee, Petřa a spol. startovali cca 150m od nás (na dohled) a startovali současně s námi. A my jsme startovali na minutu přesně ve smluvený čas. :wink: Podle mě je to už teď trochu zbytečné řešit, pokud mam problém tak to řeším rovnou s dotyčným na akci ne??? :roll:


26 dub 2011, 12:05
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 22 říj 2010, 21:00
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Já s nikým problém nemám :) akorát mě to dost zaskočilo ;)

_________________
Lord Of Luck


26 dub 2011, 12:32
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2009, 15:54
Příspěvky: 113
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
lordofluck píše:
Já s nikým problém nemám :) akorát mě to dost zaskočilo ;)

Jasný .... ale jak říkam, podle mě nemá smysl to teď řešit. :wink:


26 dub 2011, 12:35
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 22 říj 2010, 21:00
Příspěvky: 63
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Dobrá. Inu každopádně za "kluky z PLZNĚ" bych chtěl poděkovat za hezkou akci a rádi se něčeho podobného zúčastníme znovu :)

_________________
Lord Of Luck


26 dub 2011, 13:07
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 srp 2008, 12:37
Příspěvky: 42
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Jak bylo řečeno, nemá cenu to řešit až teď. Jinak pevně věřím, že všichni hráli fair play. Krom toho si myslím, že při tomhle typu akce nejde o minuty.
Jinak krom notoricky známých lidi zde na fóru by nebylo špatné se trochu přiblížit, protože podle přezdívky toho nikdo moc nepozná.


26 dub 2011, 19:19
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 dub 2011, 00:08
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
lordofluck píše:
Ne není to narážka na Vás, my jsme také vstoupili do lesa v jiné oblasti než jiní a to v cípu lesa nejbližšímu k prvnímu bodu. Pouze nás zarazilo, že jsme nahoru téměř vysprintovali a celí splavení jsme začali hledat bod, když o pár sekund později dorazila naprosto nezadýchaná a odpočatá část teamu JPP, kteří vyráželi z mnohem vzdálenějšího cípu lesa a my se nestačili divit, jak to mohli dokázat ;)

No možná to bude tím,že kluci z JPP jsou v celkem dobrej kondici a nezadýchají se po prvním vyběhnutí na kopec :wink: nebo snad chceš říct že jsme tam vyjeli džípem,zrovna náš druhý tým od JPP pod vedením Hrabyho vyrážel jako poslední a to dokonce tou nejvzdálenější trasou,to jestli neumíte číst v mapě nebo prostě v kondici nejste nesváděj na to,že opět JPP podvádělo :lol: :lol: :lol: páč už mi to přijde trapný,jen jsem čekal kdy se zase někdo ozve :oops: Bohužel se Jarin zde nemůže bránit,jelikož dostal ban (pěkně v tichosti) :?: kvůli některým zde vlivným moderátorům,kterých se "citově" dotknul ,takže pouze tlumočím jeho slova :?


28 dub 2011, 16:43
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Z te diskuze nakonec vyplynulo, ze neslo o Jarinuv tym, ale o Petrovo Helmuty.
Ale jak uz ostatni psali, nema to ted s odstupem casu smysl resit.


28 dub 2011, 21:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 24 kvě 2010, 21:03
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
Děláte si predel tady? Já byl v Helmut teamu a vycházeli jsme přesně a to Havrani potvrdí. Šli jsme relativně pomalu obezřetně do toho největšího kopce. někoho jsme měly na levým boku, ale já než jsem se stihnul přesunout z pravýho křídla dal jsem jednu dávku a bylo po fightu. Z leva jsme nepocítili žádnou sílu ani mazanost. A jestli si myslíte že jsme nahoru sprintovali jste na omylu. Senior tým- Petřa,Yenkke, Pif, do toho já věčnej u pc ležák a mladej Yenkee kterej tu M16 sotva unese??? No to neeee...

A další věc ten Jarinovo BAN... Totálně nechápu proč ho dostal. Za to že napsal, že ta akce byla stavěná pro militaristy a oni nepřijely? Vždyť ta akce tak stavěná byla, a nic proti militaristům, chápu jejich nazírání na soft, každej to dělá jinak. Ale zrovna na takový akci by měli svoje tvrdě nabytý umění využít a napráskat nám. Ale mě přijde, že military soft je pouhá výmluva.
Takže Jarin má svý mouchy je to nervák, ale když ho berete jakej je, je to člověk kterej za vás dá ruku do ohně. Stinná stránka jeho povahy je že si nenechá srát na hlavu a nikdy nedrží hubu a řekne svůj názor. Já sem s ním měl taky pár konfliktů,ale rozhodně to ve mě nevyvolalo nějakou zášť. Jenže v jiných asi jo. Takže je lepší ho zazdít banánem a nenechat si od něj podrážet autoritu že?
Už vidim že po tomhle příspěvku budu za zmrda že nadržuju všeobecně nenáviděnýmu JPP, že už to nemá smysl řešit atd.
Sakra lidi jsme lidi proč furt dělat zbytečný zle? Zlatej motokros na tohle... Tam jsme byli jedna parta ať hobýk nebo Áčkař. byli rozbroje to je jasný, ale všechno se dalo vyřešit. Jenomže soft je jako naše politika mi přijde jeden na druhýho háže špínu. Fakt mě to znechucuje...
Většinou tady držim hubu, ale tohle je teď průjem mých názorů a každej ať si to přebere jak chce...


04 kvě 2011, 22:03
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2009, 11:11
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: 26.03.2011 Recon Patrol Game
4HroudaBAT: jedině mohu potvrdit, že jsme vyráželi na čas a uplně stejně

a co se týká druhého odstavce - jedině souhlas PIC

_________________
http://www.havraniplzen.cz/


05 kvě 2011, 15:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 26 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz