Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 JeffTron: procesorovka 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
vojtka: to moc dobre nefunguje, je zapotrebi aby aspon jeden cyklus byla zmacknuta spoust, jinak davka spravne nefunguje, navic s tvym systemem bys poradne neodhadl, kdy spoust poustit, ono se to nezda, ale 3 rany se vystreli dost rychle, to si klidne nech full auto rezim a rychle mackej spoust, vyjde te to nastejno.

griffon: zmacknuti 1rana a pridrzeni auto muzes udelat tak, ze davku snizis na takovou hodnotu, ze to misto 3 ran da pouze 1

-=zipp=-: doplnim griffona, ze se to konfiguruje spousti po pripojeni akumulatoru, kdy je par sekund urcenych pro vstup do programovaciho modu. pokud se behem tech par sekund zmackne spoust, tak se vstoupi do tohoto modu a pak se postupuje podle preddefinovanyho menu, ktere bude vytistene u kazde procesorovky, vse se macka spousti a odezva je vybracemi motoru. Po odpojeni baterie si naprogramovani procesorovka pamatuje

jeste nez to vypustim do sveta, tak udelam nejky videa, jak to funguje

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


12 črc 2011, 16:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
Jeff ty si frajer ... klobúk dole. Už aby to bolo, namotal som na to dosť ludí z týmu :D

Inak pozerám, že sa to bude káblovať ako klasický mos-fet však? Pár silových káblov z baterky, pár od motora a pár káblov na spúšt ... je tak?


14 črc 2011, 10:36
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2011, 13:42
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
Takze je to vlasne okopirovany extreme-fire mosfet? http://extreme-fire.com/


14 črc 2011, 14:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
Video ukazuje postup při prvotní inicializaci procesorovky. Klasický auto režim je v tomto případě změněn na tři výstřely a po krátké odmlce se přepne na auto režim:
http://www.youtube.com/watch?v=xrlINV3O0eE

ALTERNATiVA: ano je to 6 vodicove, presne jak popisujes

Rorschach: Vychazel jsem z extreme-fire (je to open source), ale dost jsem zmenil soucastky, dps a program. V programu je pridana ochrana proti podvybiti li-fe a lipol clanku, navic 3 mody rezimy strelby, chytre pwm, vypinani aktivni brzdy. Vyvoj trval pres pul roku. Cena bude nizsi nez ma extreme-fire

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


14 črc 2011, 16:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 04 črc 2011, 00:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Kotěhůlky [Ústecký kraj]
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
1. Ještě by bylo super kdyby při tom nastavování byla vyřazena střelba, takhle je to jaksi nepraktické(obzvláště u zbraní se silnými pružinami). Kdybys to vychytal byla by to paráda.

2. Jakým způsobem se bude nastavovat kadence přes PWM? Bude se nějak cyklicky snižovat a zvyšovat pomocí spouště?

Griffon: Aha, na tom videu to právě bylo: "5x vystřelit pro nastavení dávky", což se dá pochopit více způsoby.


Naposledy upravil b0mb3rm4n dne 16 črc 2011, 00:33, celkově upraveno 1



15 črc 2011, 14:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
Tak já předpokládam že při nastavování střelba vyřazená je, to by fakt bylo na houby, kdyby to při tom střílelo...těch pět vystřelených jednotlivek na začátku slouží k tomu, aby se to "srovnalo", nejedná se o nastavování funkcí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 črc 2011, 16:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
b0mb3rm4n: 1. pri nastavovani procesorovky zbran nestrili, pomoci vybrace motoru je odezva. Jak budu mit cas, natocim video

2. zvysovani PWM ma vlastni kolonku v menu, snizovani zase taky vlastni. za chvili budu mit hotovy manual,tak ho se postnu

5x vystrelit je pro srovnani davky, protoze to je na casovem principu a co baterie, to jina kadence

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


17 črc 2011, 16:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
to Jeff: Kedy predpokladáš že by sa táto procesorovka dala zakúpiť?
( najskôr bude dostupná asi na ASPro, však? )


04 srp 2011, 07:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
jeste na tom pracuji a nemam vse 100% vyresene, s trochou stesti to do konce zari to bude na trhu. bude to ve stejnou dobu v nabidce BAsu a airsoftpro

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


05 srp 2011, 15:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
navod ktery bure prilozeny v kazdem baliku u procesorovky je zde:
www.jefftron.cz/Procesorovka-prirucka.pdf

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


12 srp 2011, 15:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron - připravujeme
bohuzel jsem mel hardwarove problemy, ktere se mi podarilo nedavno vyresit (odpalil a menil jsem dost soucastek), musim tedy jeste udelat dalsi prototyp, protoze se i deska zmenila a pokud se nestane nic zasadniho, tak plan je nasledujici:

-v pondeli 22.8 poslat prototyp na zatezove otestovani
-do konce srpna udelat 2 finalni prototypy, na zacatku zari jeden budu prodavat na aukru od 300kc
-do v druhe polovine zari udelat serii 100ks procesorovek

data nejsou zavazna, muze se toho hodne podelat

v priloze je osazena deska prototypu (finalni deska bude mit zelenou nepajivou masku)


Přílohy:
osazena_dps.JPG
osazena_dps.JPG [ 176.66 KiB | Zobrazeno 28953 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
20 srp 2011, 08:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka
vyvoj prototypovych desek procesorovek, prvni je ta nalevo


Přílohy:
DSCN1550.JPG
DSCN1550.JPG [ 234.98 KiB | Zobrazeno 28926 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
23 srp 2011, 17:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka
vývoj procesorovky byla dlouha vec a znicil jsem na tom nemalo soucastek, z priloze je foto znicenych soucastek za obdobi srpen 2011


Přílohy:
DSCN1590.JPG
DSCN1590.JPG [ 716.64 KiB | Zobrazeno 28898 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
25 srp 2011, 16:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka
Počítám že jsem první, který může postnout nějaké postřehy z testování, takže pojďme na to.
Začal bych asi tím, že zapojení je úplně standardní, tudíž stejné, jako u všech Jeffsonových mosfetů a brzd, takže s tím nejsou žádné problémy a kdyby už, všechno je popsáno tak podrobně, že by to nepochopil jen snad jen debil.

Hlavní potíže jsem měl samosebou s nastavením režimu střelby, otáček motoru a těch dalších, pro mě naprosto zbytečných funkcí. Na druhou stranu jsem k celému mosfetu dostal přehledný návod (na 4 strany!!!) a jakmile jsem předvedl bezchybnou třírannou dávku obecenstvu a nadšení bylo vskutku znát. Takže nastavování bych shrnul asi takto. Kdo chce úplně přesně a detailně rozkouskovat každý stisk spouště při 89 polohách přepínače, s tímhle si opravdu pohraje. A překvapivě i přes množství funkcí vše funguje. Dodal bych jen, že přes varování jsem se drobné vibrace celé procesorovky trochu polekal. Kdo kdy viděl, aby mu po kvéru tančil mosfet, žejo.

Sestava, stejně jako v minulých případech tvořila 11,1 V/ 6150 mAh/ 30(60) C Li-pol akumuátor. Zbraň M4, motor SHS zátěž.
Pružina SP110 - více než 2000 výstřelů
Pružina SP150 - 300 výstřelů (nevydržely kolečka)
Pružina SP160 - 500 výstřelů (zejména delší dávky a rychlá střelba jednotlivými výstřely pro zkoušku zahžívání - proběhla úspěšně)

Krátce ještě k umístění. Celý systém je o něco větší, než jsme zvyklí, ale pro umístění do jakékoli pevné pažby, či předpažbí není třeba zbraň upravovat. Jen s instalací do trubky pažby M4 je problém (který se zajisté dá obejít delší kabeláží kvůli přišroubování).

Celkově to byl boj. Zvládnout všechna nastavení mi notnou chvíli trvalo, ale musím říct, že výsledky jsou opravdu působivé. Snad jsem trochu osvětlil situaci.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


13 zář 2011, 18:30
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2009, 18:52
Příspěvky: 30
Bydliště: Náchod
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka
SUPER :D
Tak konečně to taky někdo dal dohromady!!!
Přeji ať to maká jak má.
ujosvec

_________________
DELL INSPIRON N7110-i7
Win7-64bit
Linux
http://aegcpu.uforum.cz/


14 zář 2011, 18:58
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka
prave dorazilo 104ks desek na procesorovku, po udelani 4ks testovacich zarizeni pro odladeni programu a soucastek to pujde do vyroby


Přílohy:
procesorovka_desky.jpg
procesorovka_desky.jpg [ 105.05 KiB | Zobrazeno 28792 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
29 zář 2011, 18:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka
zde jsou fotky finalni verze procesorovky, ktera pujde do prodeje. jeste odladuji program, takze to jeste chvili bude trvat, nez bude procesorovka k dostani. mam totiz par napadu na nove funkce


Přílohy:
procesorovka_bottom.JPG
procesorovka_bottom.JPG [ 139.68 KiB | Zobrazeno 28766 krát ]
procesorovka_top.JPG
procesorovka_top.JPG [ 131.36 KiB | Zobrazeno 28766 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
21 říj 2011, 17:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka
proud procesorovkou v klidu bere 4,5mA, takze se nemusite bat, ze by se vam samovolne vybila baterie na vikendove akci, protoze napriklad 2000mAh baterii by to z plne nabiteho stavu vybilo az za 18 dni

trochu jsem si hral s kamerou, takze budu kazdy tyden uvolnovat nove video s procesorovkou

Jako maly bonus prikladam foto procesorovky v m249 MKII


Přílohy:
procesorovka_v_m249.JPG
procesorovka_v_m249.JPG [ 261.66 KiB | Zobrazeno 28737 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
24 říj 2011, 16:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
Procesorovka ma navic regulaci prodlevy mezi davkou/auto (mode 2) a mezi semi vystrely (mode 5). Konecne cele programovaci menu viz foto v priloze

ted jen zbyva odladit skryte mouchy v programu a navod tak, ze poslu par prototypovych procesorovek nezavislym lidem, kteri mi povi, co presne nechapou ci co je potreba doplnit. Delam to proto, aby bylo zarizeni co nejlepe odladene hned jak se uvede na trh.


Přílohy:
Stručný programovací režim.png
Stručný programovací režim.png [ 41.18 KiB | Zobrazeno 28705 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
31 říj 2011, 21:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
prave jsem odeslal Griffonovi a Smoldovi procesorovky na testovani.

navic jsem pridal mod - odpojeni 3S lion

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


07 lis 2011, 17:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
Tak je to tady... Procesorovka - advanced s univerzalni kabelazi je poprve na prodej. Pouze nyni v aukci, ktera se nebude nikdy opakovat (konec aukce 18.11.2011 v 19:10hod):
http://aukro.cz/show_item.php?item=1931072180

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 lis 2011, 19:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
Rád bych se s vámi podělil o moje zkušenosti z testování procesorovky. Jelikož zátěžové testování již proběhlo, měl jsem za úkol otestovat program a funkce procesorovky.

Procesorovka přišla s univerzální kabeláží. Zapojení bylo naprosto bezproblémové. Pokud dokážete bezproblémově rozebrat a složit zbraň, tak jste s instalací procesorovky za vodou. Do zbraně vedou 4 kabely z jedné strany mosfetu a z druhé strany vedou 2 kabely k baterce. Po zamontování kabelů a napájení konektorů jsem se nedočkavě vrhnul na testování.

První dojem byl za deset bodů. Po zapojení a vystřelení 5 konfiguračních výstřelů jsem si užasle hrál s 3 rannou dávkou a pak mi procesorovka signalizovala vybitou baterku (čímž jsem hned otestoval další její funkci). Testování jsem tedy - ač nerad - musel odložit na jindy.

Den před plánovanou akcí jsem si začal hrát s nastavováním a seznamoval se s programovacím režimem. Samotné nastavování procesorovky je po chvíli zorientovávání se přehledné a zvládnutelné (první dojem programovacího režimu byl teda strašný - nedovedl jsem si představit nestavování v akci, ale pak jsem v tom objevil systém a vše bylo v pořádku). Procesorovka docela hezky signalizuje aktuální místo v menu pomocí vibrací motoru. Ačkoliv je menu programovacího režimu pěkně sestaveno, doporučuji si vytisknout přehled funkcí a nalepit si jej třeba na pažbu - přece jenom to je lepší než tahat v akci někde z vesty papíry s návodem. Důležitou věcí je dělat prvních pět výstřelů hned po zapojení - procesorovka si díky tomu počítá načasování výstřelů.

Jediná věc v programování, která mi vadila, byla moc krátká prodleva (2 sekundová) při volbě položky v programovacím menu, ale Jeff slíbil zvětšení prodlevy na 5 sekund, na které jsme se s Griffonem shodli.

Na akci samotné jsem zkoušel různé režimy střelby, chytré snížení otáček motoru apod. Nejvíce se mi líbil režim safe-semi-dávka, ale docela dost mě (jakožto střelce s SR25tkou) chytl také režim safe-semi-semi se zpožděním dalšího výstřelu. Jelikož se dá nastavit prodleva mezi dalším výstřelem, dá se tak hezky simulovat realita. Úspěšně jsem otestoval všechny režimy a funkce a nepodařilo se mi (až na tu 2 sekundovou prodlevu) objevit žádnou chybu (což mě možná i trochu mrzí :D). Jeff to má už prostě odladěné a je to finální produkt.

Shrnutí: procesorovku jsem si oblíbil a jsem rád, že jsem se dostal k jejímu testování (jinak bych si ji stejně musel koupit, protože bych to nevydržel - takhle ji mám zadarmo :D). Doporučuji ji všem, kteří chtějí svoji zbraň posunout trošku dál a vyhnout se neduhům typu procvakávání spouště nebo problémy s jednotlivými ranami.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


17 lis 2011, 20:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
A co na to říkám já? V principu to samé, co smolda :D

Instalace: Snadná jako facka, zvládne to opravdu každý, kdo má alespoň jednu pravou ruku. Vzhledem k šestikabelovému provedení to už jednodušší být nemůže, stačí na to umět rozebrat kvér a mít pájku (dá se to zmáknout i obyč trafopájkou) a trochu cínu. Návod je parádní a snadno pochopitelný. Co do velikosti je to samozřejmě větší než klasický mosfet, ale do většiny klasických míst (tuba pažby M4, předpažbí M4, anpeq, závěr kalacha apod.) se to myslim vejde bez problémů. Já procesorovku dával do M14 a sedla tam naprosto parádně.

Programování: No, to chce trochu cviku, ze začátku mi to i s návodem přišlo docela zmatečné, ono to furt vibruje a člověk vlastně neví co to po něm chce a co to zrovna dělá :D Ale po hodince nebo dvou si zvyknete a za chvíli už se budete procvakávat nabídkou po paměti a ani vám to nepřijde. V rámci relativně omezených možností to je naprosto v pohodě použitelné a člověk si rychle zvykne, samozřejmě by nezaškodilo nějaké více user-friendly rozhraní, ale to by určitě značně zvedlo cenu.

Funkčnost: Naprostá paráda. Tahle sranda opravdu stojí za to a myslim si, že každej od sharpshootera pro kulometnýho kropiče v ní najde funkce, které mu přijdou sakra vhod. Já jsem otestoval všechny, samozřejmě nejvýraznější novinkou jsou dávky, které jsou fakt super (zvlášť v módu safe-burst-auto, konečně ten přepínač režimu využiju naplno a nebudu pořád akorát přecvakávat mezi safe a auto :D ), ale hádam že spousta lidí naopak ocení vyřazení dávek, případně i s prodlevou mezi jednotlivejma (to je fakt sranda, myslim si, že v boji to hodně přidá na realističnosti a adrenalinu). A pak tu máme tunu dalších věcí jako nastavitelnou kadenci (konečně si člověk může předimenzovat aku bez nutnosti se bát o píst nebo kola), aktivní brždění, detekci vybitého aku a tak dále a tak dále.

Závěr: Funguje to perfektně a je to téměř dokonale blbuvzdorné. Co více si přát?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 lis 2011, 22:29
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
uz zbyva jenom par hodin do konce aukce procesorovky

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


18 lis 2011, 15:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2011, 15:38
Příspěvky: 494
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
Ha tak jsem to vyhral já :-D Až mě přijde tak ozkoušim a napíšu ;)

_________________
Kdo se bojí nesmí do lesa!


22 lis 2011, 12:53
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 04 črc 2011, 00:14
Příspěvky: 63
Bydliště: Kotěhůlky [Ústecký kraj]
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
Těch 4,5mA to odebírá i po odpojení akumulátoru při jeho nízkém napětí a je jen znemožněna střelba nebo odběr po odpojení klesne jen na pár μA?
No, ale jak tak na to koukám tak to jde v menu nastavit a vypnout, takže bude ten odběr 4,5mA stálý že?


29 lis 2011, 01:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
odber je staly 4,5mA

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


29 lis 2011, 06:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 29 lis 2011, 15:40
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
nechci zasahovat ale není špatně
uvedeno těch 4,5mA? v datasheetu
je 45mA a těch 4,5mA by odpovídalo
pokud by MCU bylo v Sleep modu :wink:


29 lis 2011, 23:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
meril jsem to ampermetrem na spostenym zarizeni.
procesor bere v provoznim modu 300uA, ve sleep modu 0,1uA, nejvetsi ztraty ma stabilizator pro procesor.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


30 lis 2011, 21:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: procesorovka - advanced
Ve videu je ukázka režimů střelby a ochrana proti podvybití lipol bateríí procesorovky - Advanced
http://www.youtube.com/watch?v=xMsz-qAnqAU

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


01 pro 2011, 18:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz